Jump to content

LMT[4 liimenis] --> BITE


Guest Nenormaaalais
 Share

Recommended Posts

Guest Nenormaaalais

Gribu paariet no LMT piesleeguma uz bites piesleegumu.

Meenesii videeji norunaaju 200 min, un aizsutu pie 75 sms

 

Esmu dzideejis, ka Bitei ir arii taads piesleegums, kur ir iespeejams suutiit bezgaliigi daudz sms, un tas ljoti nodereetu.

Vaardsakot izskaidrojiet man BITE's tarifus un, kuri buutu man izdeviigaakie.

Link to comment
Share on other sites

Bite Varianti tev derees... Kaads no tiem. Man ir Bite Variants 6, 120Min uz jebkuru tiiklu, un neierobezhots sms uz jebkuru latvijas tiiklu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nenormaaalais
Bite Varianti tev derees... Kaads no tiem. Man ir Bite Variants 6, 120Min uz jebkuru tiiklu, un neierobezhots sms uz jebkuru latvijas tiiklu.

 

Nettwer, man kompim kkas gljuchii un es nevaru ieiet BITE's maajaslapaa.

a kaa ar zvaniem bites tiiklaa? arii tie iet iekshaa tajaas 120 min?

Pastaasti nedaudz siikaak par to 6o plaanu?

Un kaa ir ar internetu?

Kaada iisti ir cena par 6o variantu?

Link to comment
Share on other sites

Guest Nenormaaalais

Sorry, but you do not have permission to use this feature. If you are not logged in, you may do so using the form below if available.

neredzu

Link to comment
Share on other sites

Guest Nenormaaalais

Viss skaidrs. Njemu Bite 10 variants + ~ 1296000 sms ---> 12 ls

a kaa ir, ja paariet pie Bites ar savu nr.? Tas ir par velti? Un cik ilgaa laikaa tas notiekaas?

Link to comment
Share on other sites

Guest martin9

paareja no LMT uz biti aiznem aptuveni 2vas nedeelas , tev jaaierodas jebkuraa bites salonaa, jaizpilda dazhi dokumenti, tev par briivu iedos uzreiz simkarti kura buus aktiiva peec divaam nedeelaam, tas neko nemaksaa, vari arii paluugt labu nummuru, vari arii paluugt privaatu nummuru, tas arii neko nemaksaa, man ir zelta nummurs ar bite variantu un sms neierobezotu apjomu, ir ok!

Link to comment
Share on other sites

Jā, pa velti.

2 nedēļas, pats no okartes uz biti pārgāju.

Negribi, kad pāriesi manu bites numuru viņiem norādīt? Es par to 15Ls dabūšu :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Nenormaaalais

Pag, opcija, kad zvana un zvana sanjeemeejam uzraadaas "privaats nr." ir par briivu? Un to var uzlikt uz jebkura tel.? preciizaak - w880i

Link to comment
Share on other sites

A kaaa ir no Okartes vai Zeltazivs paariet, ja ir tikai karte, bet nav nekaadi cheki. Panjemajte.

Link to comment
Share on other sites

Guest martin9
Pag, opcija, kad zvana un zvana sanjeemeejam uzraadaas "privaats nr." ir par briivu? Un to var uzlikt uz jebkura tel.? preciizaak - w880i

jaa shii opcija ir par briivu, parasti to nesaka neviens, bet jaa tas taa ir bitei, vajag tikai uzprasiities, tev telefona izveelnee buus tas jaaktivizee, tas ir jaalasa telefona instrukcijaa, kur tew taa funkcija atrodas, tad to var arii deaktivizeet, tas ir vienkaarshi

 

A kaaa ir no Okartes vai Zeltazivs paariet, ja ir tikai karte, bet nav nekaadi cheki. Panjemajte.

panem lielo un mazo cipu, panem tiesiibas vai pasi un lieta dariita

Link to comment
Share on other sites

Guest Nenormaaalais

Shkjiet, ka peedeejais jaut. Kaa ir, ja es veel neesmu nomaksaajis LMT ieprieksheejo reekjinu, es varu kaut vai riit paariet uz biti un LMT piesleeguma paraadu nomaksaat veelaak?

Link to comment
Share on other sites

Guest martin9
Shkjiet, ka peedeejais jaut. Kaa ir, ja es veel neesmu nomaksaajis LMT ieprieksheejo reekjinu, es varu kaut vai riit paariet uz biti un LMT piesleeguma paraadu nomaksaat veelaak?

bitee tu buusi tad kad staaies speekaa tas liigums kuru buusi parakstiijis, tas ir peec divaam nedeelaam kad buusi bites tiklaa, bet manupraat tev ir jaanokaarto visas saistiibas ar LMT pirms ir staajies speekaa liigums ar biti , savaadaak paareja nenotiks, jo LMT buus tiesiibas to atteikt, pasei vai tiesiibas -naw nekaadas atskiriibas droshi zinu!

Link to comment
Share on other sites

Guest martin9

bite riskee un nem vadiitaaja aplieciibu, tas ir 100%, kas tur naw skaidrs, manupraat - tas arii nav fakts, katrs var kluudiities izemot tewi!

 

2x brīdinājums par valodas lietošanu, par vienu un to pašu teikumu - tā ir sazvērestība! :-D

Link to comment
Share on other sites

Shkjiet, ka peedeejais jaut. Kaa ir, ja es veel neesmu nomaksaajis LMT ieprieksheejo reekjinu, es varu kaut vai riit paariet uz biti un LMT piesleeguma paraadu nomaksaat veelaak?

Vari pēdējo rēķinu nemaksāt,tas tiks atskaitīts no "velsviņzinkāsaucatouzkrājumu" ko lmt visu šo laiku ir ieturējis no tevis.

Man tie bija 24 ls - 8 ls=16 ls pa pipelei....atvainojos.

 

Bilance-uzkrātais garantija depozīts, tā tas saucās.

Ja tev tas nosedz rēķina summu, tad nekas tev nav jāmaksā.

Labots - rashns
Link to comment
Share on other sites

2x brīdinājums par valodas lietošanu, par vienu un to pašu teikumu - tā ir sazvērestība! :-D

pat nebiju pamanījis. Tad pienākas papildus 10 dienu suspends.

Link to comment
Share on other sites

bide

LMT īstiliņš ir tas pats kas bites varianti + BitePlus

piemēram

pa 3 ls var iegūt 40 megu trafiku

 

piemēram vajadzības pēc apvienojot bite 6 (ar iekļautām 120 bemaksas minūtēm) un 40 megus trafika

iegūstam 6+3= 9 latus ikmēneša rēķinu

 

karoč kombinē pats ko gribi un vari mierīgi ar legālu jifoni sēdēt iekš bites ....

 

Tas ir 3ls par 40mb. Man minimums 150mb nepieciešami. tas ir 12ls bitē . jāpapēta.

Link to comment
Share on other sites

Sveiciens.

Tīri praktisks jautājums: kā BITEI ir ar sakaru kvalitāti Rīgā un lielākajās pilsētās? Ir salidzinama ar LMT?

Tas ir galvenais iemesls kapeec joprojam pie LMT esmu, bet nu bitei ir taa fīča par daudz sms par maz naudiņām, liekas baigi foršā :)

 

Paldies iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

IMHO BItes runas pārraides kvalitāte ir labaka, nekā LMT un Tele2.

Pārklājums pilsētās ir ok.

Link to comment
Share on other sites

Pag, opcija, kad zvana un zvana sanjeemeejam uzraadaas "privaats nr." ir par briivu?

Jā, par brīvu, un nav pat salonā jālūdz šis pakalpojums. Izejošā zvana numura slēpšanu var aktivizēt katrs bitists pats- www.manabite.lv -> mani pakalpojumi!

Link to comment
Share on other sites

Tika identificēts viens Liepājnieks :) Kā ir ar Bites pārklājumu šajā jūras pilsētā un tās apkaimē?

Link to comment
Share on other sites

Biti lietoju no 2008.gada augusta. Pagaidām vienīgā vieta, kur problēmas ar zonu, cik esmu pamanījis ir Rimčika autostāvvieta:) Bet ir baigais +, bitei defaultā uzlikta bezmaksas pārradresācija, tb, ja neesi zonā un kāds tev zvanīs, nesagaidot nekādus signālus kā LMT, tikko parādīsies zona atnāks magic sms ar visu info - kas cikos un cik reizes tev zvanījis! Baigi labā fiška:)

Par rēķiniem nemaz nerunāsim, man variants 10 + 2Ls neierobežotas sms, pat ja iet pāri limitam cenas smieklīgas..

www.mamabite.lv viss pārskatāms (http, pdf vai exl formātos) līdz pēdējai sekundei utt. Ja tiek kavēta apmaksa nekādus atgādinājuma "rūķus" nav gadījies dzirdēt!

Rezumē - esmu vairāk kā apmierināts ar paklpojuma sniedzēju!

Link to comment
Share on other sites

Viss skan ļoti pat rožaini par Bites lētajiem tarifiem, bet ir viens BET...

Kādi ir tarifi sarunām & SMS NO LMT & TELE2 UZ Biti?

Vai tik cilvēkam, piemēram ar LMT pieslēgumu, nesanāk samaksāt vairāk zvanot uz BITE, nekā zvanot uz TELE2!

Kāds mācēs atbildēt?

Link to comment
Share on other sites

sonixx - tev sagādā problēmas ieiet LMT un TELE2 mājaslapās un pašam paskatīties tarifus? :)

 

p.s. LMT arī nodrošina sms par garām palaistiem zvaniem.. tiesa gan, maksā par to zvanītājs :)

Link to comment
Share on other sites

ieķēru bifri karti, 200min. bezmaksas, 150 sms bezmaksas, 40mb bezmaksas, tiesa gan viss bites tīklā. za to uz gadu. :p

 

sonixx - tev sagādā problēmas ieiet LMT un TELE2 mājaslapās un pašam paskatīties tarifus? :)

 

p.s. LMT arī nodrošina sms par garām palaistiem zvaniem.. tiesa gan, maksā par to zvanītājs :)

kundziņ, ar biti nesalidzināt..:p

 

Sveiciens.

Tīri praktisks jautājums: kā BITEI ir ar sakaru kvalitāti Rīgā un lielākajās pilsētās? Ir salidzinama ar LMT?

Tas ir galvenais iemesls kapeec joprojam pie LMT esmu, bet nu bitei ir taa fīča par daudz sms par maz naudiņām, liekas baigi foršā :)

 

Paldies iepriekš.

braucot ar vilcienu. posmā kaibala - skrīveri pirmais pazūd t2, pēc tam lmt, bet bite pazūd pēdējais, arī parādās ātrāk. :p

Link to comment
Share on other sites

Tika identificēts viens Liepājnieks :) Kā ir ar Bites pārklājumu šajā jūras pilsētā un tās apkaimē?

Viss strādā ideāli! Tik 3G zona varētu būt labāka, jo pa visu pilsētu tik viens tornis :/ Bet parastais GSM un EDGE - visur! :) Un pa Kurzemi braucot arī!

 

Ak jā RIMI telpās sliktak ķer, bet līdzīga situācija ir arī Rīgas Stokmann veikalā - kas ir vienkārši ēku arhitektūras īpatnības ;)

Labots - vlmxs
Link to comment
Share on other sites

aha, parsledzu 2 formula28 numurus uz so, tatād uz tele2 citus 2 numurus, kundzite pierunaja uz šo. un pakāsu 10ls par katru papildus 76 us, kas butu tele2 32.

 

Tokra, Tu kā speciālists apaskaidro kāpēc 23. dec. pāslēgti nr. nav pārslēgti?m?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...