Jump to content

HDD pieslēgšana citam datoram.


Guest
 Share

Recommended Posts

Nopirku vecu datoru (A) bez HDD, gribās palūkot kā šis strādā. Ir doma piesleegt cita datora (B) cieto uz kura ir aktīvā partīcija. Jautājums šāds: vai nebūs problēmas pēc tam ar to disku, kad es viņu gribēšu atlikt atpakļ uz to otru datoru (B). Kad pieslēdz disku pie cita datora, tad taču tiek atrastas visādas ierīces, draiveri instalēti. Vai pēc tam tas hdd sadarbosies ar savu oriģinālo saimnieku (B)? Nevar nekas slikts notikt?

Link to comment
Share on other sites

teoreetiski taa nav labi darit bet ja tu vinju liec citaa kompiii vins to driverus pieinstalee. kad tu vinju liksi vecajaa kompii vins vinjus pieinsteelees peec vecajiem dzelziem.

 

un arii OS ir svariigs. ja tev ir winXP vai w2k tad nekas nesanaaks, ja vecaaks OS ta ok

Link to comment
Share on other sites

nu es savā laikā tā bieži mēdzu darīt.

krāmējos ar 4gb cietni, uz kura 98win stāvēja.

viss bija ok.

Link to comment
Share on other sites

nu vinjs vienkaarsi neaizies ja vieniigi taam plateem nav vienaadi cipseti

Link to comment
Share on other sites

Guest Me
Hmz, man tieshi ir WinXP. Kas tad tur nesanāks?

 

XP var neatrast shii vecaa datora dzelzzus.

Es uzskatu, ka ja taisa shaadus trikus, tad to ir visdroshaak dariit atieshi a XP.

Link to comment
Share on other sites

Guest Juris

Tieši ar XP var neaiziet, jo tas piesaistās dzelžiem un attiecīgi licences noteikumi. Cik atceros, tad XP bija attiecīgs skaits, cik dzelžus varēja nomainīt, nepārinstalējot winu.

Link to comment
Share on other sites

nu vinjs vienkaarsi neaizies ja vieniigi taam plateem nav vienaadi cipseti

 

A tos chipseta draiverus nevar atinstellet un tad parlikt cietni? Ja vispar to var izdarit?

Link to comment
Share on other sites

Nav ko vadus raustīt. Paņem kādu linux live cd un apskaties, kā tas dators strādā. Cdroms taču tam ir?

Link to comment
Share on other sites

Ja tev ir laiks, vari backupot regjistrus un *.ini failus windows folderii, pirms liec otraa kompii iekhsaa. Tas iisais variants. Garaaks buutu bez regjistra backupa taisiishanas ar kaadu failu utiliitu (piem. sfc.exe - system file checker) noskeneet sisteemas failus un izveidot failu datubaazi. Peec hdd atlikshanas atpakal paarlikt regjistra backupu un ar sfc.exe piefikseet visas izmainjas sisteemas failos, kur visdriizaak buus naakushi klaat kaadi tur draiveri.

Link to comment
Share on other sites

Guest Me
Tieši ar XP var neaiziet, jo tas piesaistās dzelžiem un attiecīgi licences noteikumi. Cik atceros, tad XP bija attiecīgs skaits, cik dzelžus varēja nomainīt, nepārinstalējot winu.

 

Vareeetu buut, ka tas atiecaas uz licenceeto versiju, kura ir jaaaktivizee.

Link to comment
Share on other sites

Ozols - Pārdaugava domā, ka varētu pamēgināt ar Linux live cd. Nav gadienā kāda ļoti minimāla versija - tā ap 100 - 150 MB? Tas būtu labs variants.

Link to comment
Share on other sites

tā pārdomām. Mums darbā salika krutus jaunus datorus ar nikniem dzelžiem, bet games paspēlēt nevarēja jo security utt, sistēmas administrators tādas lietas nepieļautu un es viņu labi saprotu... tad nu es izņēmu no sava mājas datora cietni ar W2K, tikai pirms tam uz tā izveidoju Device Managerā otru profile (te es nedaudz varu samuldēt, jau laiks pagājis, arī nav kur palūrēt, es te zem linuxša sēžu). Tad piespraudu darba datoram savu cietni un šis pie startēšanas prasa kuru dzelžu profili izmantot. Tālāk sainstalēju visus jaunos dzelžus un uz priekšu.... Mājās atkal pie bootošanās norādu otro profili... Tagad man mājās krutāks dators, darbā arī tik daudz darba ka pat pa netu paložņāt nav laika, kur nu vēl niekoties ar gamēm...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...