Jump to content

Haas rokas pulksteņa precizitāte


morch
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Pirms mēneša izdomāju ka ir pienācis laiks nopirkt labu rokas pulksteni. Izskatiju daudzus pulksteņus lidz iepatikās viens rokas pulkstenis par pieņemamu cenu. Tad viņu arī nopirku http://www.pulkstenis.lv/product_info.php?...products_id=485 iekša itkā ir swiss mehānisms un tagad pec meneša nēsāšanas sapratu, ka vins ir atpalicis par 5 min. Jautājums tāds, vai tas ir normāli tik īsā laikā, tik ļoti atpalikt?? īsti nezinu, jo ar rokas pulksteņiem man vēl nekādas pieredzes nav bijis.

Link to comment
Share on other sites

Ja jau tur ir iekšā Kvarca mehānisms, tad 5 min ir par daudz. Parasti kļūda mēnesī ir +/- 2 sek apmēram tā.

Nav jau arī nekāds lētais rokas pulkstenis, tad tā būtu cita lieta.

 

Tad vienīgais kas var līdzēt ir garantija.

Labots - Takeoff
Link to comment
Share on other sites

nu jaaa man ari ta liekas, bet ta vispārīgi, gada laikā par cik vispār būtu jaatpaliek? par kadu minūti?

 

 

 

uj ka tik par +/- 2 sekumdēm, tad riktigs brākis man ir gadijies, labi vizmaz ka 2 gadu garantija

Labots - morch
Link to comment
Share on other sites

Ja mēnesī ir atpaliek pa 2 sek tad gada laikā varētu būt 24 sek atpalicis.

Link to comment
Share on other sites

pievienojos, tas ir nereāli daudz, bet nu brends gan izklausās "kreisas".

Link to comment
Share on other sites

industrious

Neuztraucies par tām piecām minūtēm, pēc mēneša tik un tā vēl esi ieguvis papildus stundu un 55 minūtes, jo reāli zeme pilnu apgriezienu veic 23h 56m 4s, diennaktī ieguvums 4 minūtes :D

Link to comment
Share on other sites

brends gan izklausās "kreisas".

 

 

Brends cik man zināms nav "kreisais", jo no 1848 gada rožo pulsksteņus. Akjau tik jau visiem zinām ka Armani jau nav.

Link to comment
Share on other sites

No kurām vietām tika salīdzināts, t.i bankām, ziņām vai kur citur.

Link to comment
Share on other sites

Nu es tādu brendu arī pirmo reizi dzirdu.... un skatoties uz cenu/dizainu, tad tas neko spīdošu neliecina... No pazīstamiem/labiem ražotājiem tāda tipa (izskata) pulksteņi nāk ap 200Ls.... Tā kā...

Link to comment
Share on other sites

tieši tā, neviens jau nesaka ka armani ir kruts. bet vienkārši. šim pat mājas lapu nevar sagooglēt, tikai izmet korejiešus un lv -shopus, tā ka spried pats. www.haas-cie.co.kr

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Runājot par Armani - laikam, ka Tev izskats spēlē lomu pulksteņa izvēlē.... Ja gribi smuku un kvalitatīvu, tad par to arī jāmaksā attiecīgi...

Link to comment
Share on other sites

industrious

Vēsture par Haus & Cie diemžēl angliski :

 

""Haas & Cie.

 

In 1848 the brothers Leopold (1827-1915) and Benjamin (1828-1925) Haas, both knights of the Légion d'honneur, founded the ANCIENNE MANUFACTURE DES MONTRES HAAS & CIE in Geneva. The company excelled in unique and exceptional pieces and achieved its reputation with exquisite watches that pass for modern even today. Rare treasures such as the split second chronograph and beautifully wrought pocket and wrist watches were created in accordance with the manufacturer's fundamental motto of simplicity, technique and elegance.

 

Benjamin Haas invented a form of winding where the mainspring was wound by opening the front cover of a hunting case watch. Patents, 1873, p. 48 illustrated and outlined British patent No. 3945, issued Dec. 2, 1873 to B. Haas. This patent was licensed to other makers.

 

1884 Haas changed their name to Haas Neveux & Cie, to communicate that new family members had taken positions in the company. At the same time the original logo of B.H. & Co. (for Benjamin Haas & Co) was changed to a small running hare and the letters HNC in an oval shape - representing the dynamic attitude of the company. In 1896 Haas Neveux & Cie establishes a record with an ultraflat 2mm movement for a ladies' watch and wins a first price for precision in the 1902 competition of the famous "Observatoire de Geneve".

 

 

I am sure the "new" Hass & Cie has nothing to do with the old company. There´s no historical link besides just using the name Haas & Cie.

The new brand Haas & Cie now is registered in Germany, not in Switzerland which is a major difference.

The watches they sell are not even labeled "Swiss made", the are fitted with swiss quartz movements, probably Ronda.

 

Haas & Cie. is an enterprise of MAX Trader GmbH & Co.KG, Essen/Germany, www.maxtrader.de, selling a lot of inexpensive watches of chinese origin like "Meisterzeit" which shouldn´t be mixed up with "Zeitmeister" made by Wempe but the uninformed customer may not know the difference between "Meisterzeit" and "Zeitmeister" which may make them believe that they bought a quality timepiece but they didn´t.

 

I wouldn´t expect much craftmanship / quality and stayed away."

Link to comment
Share on other sites

Pulksteņi ir jāpērk veikalos, nevis apšaubāmās interneta bodēs. Ir sanākusi darīšana ar tās bodes īpašnieku/darbinieku - nu pilnīgs atsaldenis un nejēgā lecīgs.

Labots - cash^
Link to comment
Share on other sites

Ko tā vēsture Tev dod? Jebkurš idiots, kurš kādreiz ir palaidis kaut kādu lietu ražošanu var sadzejot tieši to pašu....

 

Tas, ka ražo jau 200 gadus, nenozīmē, ka produkti ir kvalitatīvi... ;)

Link to comment
Share on other sites

No pazīstamiem/labiem ražotājiem tāda tipa (izskata) pulksteņi nāk ap 200Ls.... Tā kā...

vienu ta toc varu pateikt ka rezēm tā brenda dēl cena ir divreiz lielāka un uz augsu neka mazpazīstamākas firmas.

 

tieši tā, neviens jau nesaka ka armani ir kruts. bet vienkārši. šim pat mājas lapu nevar sagooglēt, tikai izmet korejiešus un lv -shopus, tā ka spried pats. www.haas-cie.co.kr

 

nu par to ta nestrīdēšos , tācu galvenais man bija lai pulkstenis labi kalpo, bet kā tagad izskatās ka jānes uz garantiju

Link to comment
Share on other sites

Geneve".

 

 

I am sure the "new" Hass & Cie has nothing to do with the old company. There´s no historical link besides just using the name Haas & Cie.

The new brand Haas & Cie now is registered in Germany, not in Switzerland which is a major difference.

The watches they sell are not even labeled "Swiss made", the are fitted with swiss quartz movements, probably Ronda.

 

Haas & Cie. is an enterprise of MAX Trader GmbH & Co.KG, Essen/Germany, www.maxtrader.de, selling a lot of inexpensive watches of chinese origin like "Meisterzeit" which shouldn´t be mixed up with "Zeitmeister" made by Wempe but the uninformed customer may not know the difference between "Meisterzeit" and "Zeitmeister" which may make them believe that they bought a quality timepiece but they didn´t.

 

I wouldn´t expect much craftmanship / quality and stayed away."

 

šis pasaka visu - džeki izmanto tikai nosaukumu - pārējais kraps, diemžēl esi ieberzies ar to ķīnieti.

būtu nopircis swatch irony par to naudu-tas gan būtu precīzs - tiesa nebūtu izskats kā bosam :)http://www.swatch.lv/kolekcijas/irony_CHR/1/ycs482g/

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

I wouldn´t expect much craftmanship / quality and stayed away.

Tu par šito teikumu?

 

Osscar - kā jau teicu - par izskatu IR jāmaksā.... Bet, ja klients nevēlas, tad nopērk mēslu.

Link to comment
Share on other sites

industrious

Izlasīt līdz galam, nenozīmē atreferēt pēdējo teikumu, bet gan izprast visu tekstu kopumā, skolā nemācīja? Pats lietoju Swatch Irony, nopirku pirms trijiem gadiem Anglijā, un joprojām nav bijis problēmu, tik vien kā bija nesen jānomaina baterija, un arī ar ūdeni draudzīgs var mierīgi iet peldēt. :)

Link to comment
Share on other sites

industrious - es izlasīju, sapratu... Bet ne jau man to ieskaidro... Autoram tas varētu būt noderīgāk!

Link to comment
Share on other sites

būtu nopircis swatch irony par to naudu-tas gan būtu precīzs[/url]

 

stulbums tomēr laikam vajadzeja pirkt to swatch pulksteni kuru biju noskatijies

Link to comment
Share on other sites

Atsaldenis no internetveikala noteikti ir Pauls no 24.lv - SIA LGrupa

 

Pats lietoju Raymond Weil Parsifal un esmu apmierināts par katru izdoto latu nu jau 5cus gadus.

Link to comment
Share on other sites

A tu nes atpakaļ un saki, ka neapmierina...

 

Es itkā esmu dzirdējis ka ir iespēja saņemt vai nu citu preci vai arī naudu atpakal, bet tad tur nebija kautkur jagriezas? un gadijumā viņi vel pulksteni nepaņems uz laiku ekspertīzee??? bet ja ir 2 gadu garantija ganjau ka varetu to izdarit visa sitajā laika, jo pats nezinu kad izies laiks tagad skriet uz rigu.

Labots - morch
Link to comment
Share on other sites

Tāds uzņēmum kā Haas & Cie tiešām pastāvēja un pastāv. 1997.gadā viņus nopirka uzņēmums SWC jebšu Samsung Watch Co., Ltd. Spēlē viņi segmentā 50 - 200 $. Starp citu viņi izmanto Ronda mehānismus. Tādus pašus liek iekšā arī Swatch pulksteņos. Pašu pulksteņu kvalitāte ir diezgan laba. Tas, ka daudzi šo marku nezin, nenozīmē ka tā pēc definīcijas ir kaka. Pulksteņus ražo ļoti daudzi ražotāji. Domāju ka šis konkrētais ir brāķis un vienkārši ir jāsamaina (jāsalabo).

Link to comment
Share on other sites

5 minūtes mēnesī noteikti ir par daudz, kā ar garantiju sastāv?

man pat 1$ ķīniešu brīnumi nav tādu jokus taisījuši.

Link to comment
Share on other sites

mazuliitis

Man lielais elektroniskais sienas pulkstens pusgada laika ir pa 2min atpalicis, laikam del vajam baterijam, tas ta varetu but?

Link to comment
Share on other sites

Sveiki!

 

Pirms mēneša izdomāju ka ir pienācis laiks nopirkt labu rokas pulksteni. Izskatiju daudzus pulksteņus lidz iepatikās viens rokas pulkstenis par pieņemamu cenu. Tad viņu arī nopirku http://www.pulkstenis.lv/product_info.php?...products_id=485 iekša itkā ir swiss mehānisms un tagad pec meneša nēsāšanas sapratu, ka vins ir atpalicis par 5 min. Jautājums tāds, vai tas ir normāli tik īsā laikā, tik ļoti atpalikt?? īsti nezinu, jo ar rokas pulksteņiem man vēl nekādas pieredzes nav bijis.

 

tas ir 10 sekundes dienā. Mans mehāniskais ar +2 sekundēm ir labāks :)

 

Ja jāteic godīgi, es no šādiem pulksteņiem negaidītu nekādus brīnumus, swiss mehānisma tajā nav pavisam droši, puse no mehānisma noteikti ir plastmasa, tas arī izskaidro neprecīzo gaitu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest Pulkstenis.lv
Sveiki!

 

Pirms mēneša izdomāju ka ir pienācis laiks nopirkt labu rokas pulksteni. Izskatiju daudzus pulksteņus lidz iepatikās viens rokas pulkstenis par pieņemamu cenu. Tad viņu arī nopirku http://www.pulkstenis.lv/product_info.php?...products_id=485 iekša itkā ir swiss mehānisms un tagad pec meneša nēsāšanas sapratu, ka vins ir atpalicis par 5 min. Jautājums tāds, vai tas ir normāli tik īsā laikā, tik ļoti atpalikt?? īsti nezinu, jo ar rokas pulksteņiem man vēl nekādas pieredzes nav bijis.

 

 

Netīšām „uzdūrāmies" šai diskusijai un, kaut novēloti, gribam atbildēt diskusijas aizsācējam, jo līdz šim brīdim no Jums nekādu ziņu neesam saņēmuši.

 

Jebkuras problēmas – kādi jautājumi, neskaidrības, pulksteņa remonts vai tā nomaiņa – droši risināmas pulksteņa iegādes vietā. Varat mums zvanīt vai rakstīt, labprāt atbildēsim. Pulksteni remontam iespējams nogādāt arī ar pasta sūtījumu (garantijas remonta gadījumā, ja defekts ir atklājies mēneša laikā pēc pirkuma, pasta sūtīšanas izdevumi tiks atmaksāti).

 

Par konkrētā pulksteņa Haas&Cie pulksteni Fasciance Spider Bicolor.mehānismu – šajā modelī tas ir Ronda 515 ( skatīt http://www.ronda.ch/e/index_produkte.html izvēloties pie Caliber: 515) versija SWISS PARTS. Abas versijas gan SWISS MADE, gan SWISS PARTS ir vienādā izpildījumā, ieskaitot tehniskos rādītājus. Tā precizitātei ir jābūt vismaz -10/+20 sekundes mēnesī – tā kā, protams, 10 sekundes diennaktī ir milzīga nobīde. Tomēr pirms nodot pulksteni remontā , vajadzētu pārbaudīt vai tas atpaliek regulāri – varbūt uz laiku netīšām izvilkusies galviņa, apturot mehānismu, vai pulkstenis kādu laiku ir atradies spēcīga magnētiskā lauka ietekmē, kas ir ietekmējis pulksteņa gaitu.

 

Šādi gadījumi kvarca (it īpaši par RONDA mehānismiem dzirdam pirmo reizi) pulksteņiem gan nav bieži, arī pārbaudot mūsu HAAS noliktavas atlikumu, nekonstatējām precizitātes nobīdes. Jau cenā lētākie kvarca mehānismi nodrošina precizitāti +/-1 sekundi diennaktī. Visizplatītākie iemesli problēmām ir spēcīgi triecieni, kas saliec rādītājus, izkustina vai sabojā zobratiņus (nav vēlams ar pulksteņiem, kas nav Shockproof, piem., spēlēt basketbolu) vai baterija, kuras resurss tuvojas beigām. Bet, protams, neiespējams nav nekas...

 

Par Haas&Cie pulksteņiem – mūsu trīs gadu pieredze liecina, ka SWC Co.,Ltd. godam turpina senās Šveices firmas tradīcijas – saglabājot ne tikai nostrādātu dizainu, akurātu izpildījumu, bet tik tiešām augstu kvalitāti. Par ko liecina arī mūsu pircēju atsauksmes.

 

Ar cieņu,

www.pulkstenis.lv

Link to comment
Share on other sites

Lai man piedod topika autors, bet jābūt reāli "saspiestam" lai iegādātos pulksteni latvijā.

Pie mums cenas ir ir 2x, vai pat 3x lielākas, nekā pārējā civilizētajā pasaule.

 

Pats esmu sūtījis no ārzemēm:

Casio no štatiem izmaksāja 60ls pie mums veikala 120Ls

un Citizen 50Ls pie mums 180ls

Labots - x444
Link to comment
Share on other sites

Lai man piedod x444, bet nu sasodīts tādu huiņu gvelzt? Tagad iedomājies situāciju, ja autors šo pulksteni būtu nopircis štatos - garantijas nav, jāmeklē pulksteņmeistars, kas salabos, ja tur vispār ir kas labojams un beigās izmaksās tas viss tikpt cik pirkdams Latvijā... Labāk pārmaksāt, bet dabūt preci ar visu garantiju.. Nepērk tak zeķes pa 90 sančiem..

Link to comment
Share on other sites

x444

 

Pēc tava teiktā, jābūt reāli "saspiestam", lai vispār dzīvotu Latvijā...

 

Tā ir katra darīšana, kur un no kā pirkt!

Link to comment
Share on other sites

ne es huiņu dzenu, ne arī uz ko uzprasos.

vienkārši žēl, ka topika autors ir iegādājies ķīnieti domādams, ka tam ar šveici ir kopīgs, kas vairāk par nosaukumu.

Link to comment
Share on other sites

Tas tavs citizen pa 50 Ls nav ne par kapeiku labāks... tāds pats ķīnietis vien ir..

 

 

nu bet protams, ka ķinietis, vai tad savadāki pulksteņi šinī cenu kategorijā ari mēdz būt?

tikai noteikti viņš ir labāks jo mēnesī kļuda sastāda aptuveni 3-4 sekundes. un Eco Drive jebkurā gadījumā ir patīkama lieta.

 

 

 

P.S.

Pirms pulksteņa iegādes dziļi svētīgi būtu papetit ārzemju forumus, tur var atrast atsauksmes par lielo vairumu pulksteņu.

Tā noteikti varēs izvairīties no nepārdomātiem pirkumiem.

Labots - x444
Link to comment
Share on other sites

versija SWISS PARTS. Abas versijas gan SWISS MADE, gan SWISS PARTS ir vienādā izpildījumā, ieskaitot tehniskos rādītājus.

 

Let's define ko īsti nozīmē Swiss Parts:

 

The “Swiss parts” label means that the movement is assembled in Asia using kits consisting at least partially of Swiss made components.”

 

Kā jau minēju, un bildītes apliecināja, dzelzs mehānismā ir stipri pamaz, iespējams, ka pat zobrati ir plastmasas. IMO Ronda par 100Ls ir ļoti spēcīgs overkill, par tādu naudu var nopirkt dajebkādu Swatch, Casio vai Seiko ar tādu pašu plastmasas mehānismu, tikai lētāk. Vai arī Vostok Europe mehānisko pulksteni. Vai arī piekrāt vēl 50Ls un nopirkt īstu swiss made Tissot. Kaut kur bija viena latviešu lapa, tagad ātrumā nevaru atrast, tur bija dafiga viskautkas par pulksteņiem rakstīts.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...