Jump to content

Iesakiet mob. telefonu


Recommended Posts

mazuliitis

htc touch ir problemas ar displeja noturibu pret loti niecigiem skrapejumiem. Vispar kads nezin kadu softu ar kuru varetu paklokot savu htc 3450? dazus pda varot klokot, bet par savu isti nezinu ir kads meginajis klokot pda? :D

Link to comment
Share on other sites

njā tas n85 iekārdināja ;) protams tas raksts biku velk pēc reklāmraksta ;) tikai dārgs diezgan :| mosh kāds spaidījis ;)

Link to comment
Share on other sites

patikt ir viena lieta, be sagarabinat pedejas kapeikas lai nopirktu ir pa visam cita

musdienas jaqdzivo taupigi

Labots - x-trade
Link to comment
Share on other sites

x mobu mainīt briedu jau kādu laiku ;) tā kā esmu SE piekritējs nebūs viegli BET tā kā esmu dvēselē tehnomāns šādas mantiņas pievelk ;)

Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports

Šodien sieva iegādājās Sony Ericsson T700, i- veikalā var dabūt sākot no 130Ls, bet ir arī par 49 kā LMT mazcenas. Nu pirmais iespaids iepriecina: kvalitatīvs korpuss, labs dizains, patīkams pārlūks, normāla kamera, track ID, geotagging un kas pārsteidza GoogleMaps. Manuāli vēl nelasīju, bet cik zinu viņam nav ne GPS ne AGPS, nez kā viņš nosaka atrašanās vietu?

vienīgais priekš manis varēja būt nedaudz lielākas pogas un wi-fi

cenu kategorijā līdz 150 Ls viennozīmīgi iesaku šo tālruni

post-72974-1233006638_thumb.jpg

Labots - Mr.Sports
Link to comment
Share on other sites

viņam nav ne GPS ne AGPS, nez kā viņš nosaka atrašanās vietu?

Pēc sakaru torņiem. Ar to precizitāti ir kā ir. Biju Purvciemā (netālu no Mēbeļu nama) pirmo reizi manam E50 Google Maps parādīja, ka esmu Ulbrokā, pēc kādas nedēļas, kad atkal spēlējos, parādīja jau ar 100m nobīdi no īstās vietas. Pāris reizes esmu izmantojis, lai atrastu konkrētu adresi, bet nekam vairāk.

 

Labots: Es tā parēķināju, ka man tuvu max precizitātei arī ir bijis..

Labots - cash^
Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports

skaidrs,

njā tā precizitāte ir diezgan garām, bet viņi arī brīdina, ka kļūda varētu būt līdz pat 3,6 km.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...