Jump to content

Kādi mobilie operatori piedāvā Wifi, RJ45 modēmus?


Mezavecis
 Share

Recommended Posts

Daudz esmu atklausījies, ka rekomendē tad LMT piedāvājumu, tad Bites, bet esmu izrakājis krustu šķērsu viņu lapas un vairāk kā PCMCIA vai USB variantu neesmu ieraudzījis. Turklāt ja zona švaka, tad arī iespēja pastiprināt signālu, vai pielikt ārēju antenu arī nav iespējas.

 

Tad kā lai normāli pieslēdz Wifi mājai uz 2-3 datoriem galīgā mežā? Uz doto momentu šādu iespēju piedāvā tikai Triatel.

Link to comment
Share on other sites

Šķiet, ka Triatels ir viens no sakarīgākajiem pagaidām, šāda tipa monstriem, cik ir dzirdētas atsauksmes, strādā arī normāli.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tokra

 

Dators kā interneta devējs citiem datoriem ir šausmīgi neefektīvs risinājums. Parastiem cilvēkiem, kas uz datoriem ir ar jūs, es noteikti neieteiktu. Turklāt es tavam risinājumam neredzu, kur var pierubīt ārējo anteni, ja zona nav tik laba.

 

Alone

 

Traitel šitais verķis ir labs - iekšā Wifi rūteris, 4 izejas kompjus pa vadu var pieslēgt. Strādā normāli. Brīžam gan nets noraustās, kad nomainās IP adrese.

ed5ffb0d1133fc29e1fbdf7c8ff83cfc.jpg

Labots - mezhavecis
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tokra, izvarot mantu nav labi. Kas tā pa būšanu, ka vads/pāreja/antena nav nopērkami tepat?

Link to comment
Share on other sites

Ericsson W25 vai W21:

http://www.fixedwirelessterminal.com/ericsson_w25/index.html

W25 ir arī telefonijas porti, W21 to nav.

WiFi un Ethernet ir abiem.

Ari aķis, bet tas tikai W25 lai nodrošinātu telefoniju.

Ir maktena ārējā antena.

Atbalsta visus datu pārraides veidus - GPRS, EDGE, 3G ar visiem HSDPA/HSUPA.

Var piekļūt no ārienes caur SSH menedžēšanai.

No iekšpuses arī Web.

Link to comment
Share on other sites

MārcisB, es tam aparātam varētu iespraust iekšā savu ibiroja simkarti un padot internetu uz vairākiem kompjiem?

Un kur tādu aparātu var iegādāties?

Link to comment
Share on other sites

Ericsson LV pārstāvniecībā.

LMT tādu paņēma testēt, it kā fui neteica.

 

Jautājums tikai - kā operators pret tādu verķi attieksies, taču - principā kāda viņiem daļa, ko Tu tur galā liec? :pardon:

Link to comment
Share on other sites

Es darbā uzjautāšu cik tāds maksā...

Kas intsanti - austrāļiem tāda Yagene kāda mūsējam nāca līdz, nav pat aksesuāru sarakstā.

Ir vēl niknāka ārējā antena nekā tai saitā redzamās.

 

Veicas - manageris šodien strādā un apsolīja iedot cenas.

Pāris W25tie mums uz vietas ir.

Kad atzvanīs, pateikšu cenu, bet 400GBP toč nebūs :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Vispār dīvaina operatora attieksme. Man arī dāvāja šos mobilos modēmus, kas ir paredzēti tikai pilsētās ļoti tuvu torņiem.

 

Man liekas, ka visi tie mobilo netu pēlēji drīzāk saskaras ar to, ka zonas nav un te brēc forumā, ka nets ir sūds.

Konkrēti tas Triatel verķis maksā 190Ls, bet nu tur citu sim karti ar GSM neiebāzīsi.

Link to comment
Share on other sites

EDIT:

346EUR+PVN :(

ārējā Yagene būs 115EUR+PVN

Aķis vēl kādi 115EUR.

 

Aķi var nepirkt, jo tas domāts tikai telefonijas uzturēšanai pie dzīvības, kad nav sprieguma.

No tā ir savs pluss - var pieslēgt parasto telefonu klāt un iegūt "fiksēto mobilo" :)

Bet tas nav obligāti.

Link to comment
Share on other sites

Ir variants pierubit usb modemu pie asus wl-500w (maksaa lati 50), tad jashuj kreisais chehu softs un itkaa stradajot. Meegjinats nav bet ir doma, jo pasham staav huaweis ar lmt ibiroju open, shareju uz maju netu nav diez ko ekonomiski izdevigi, bet vismaz ir kaut kas, pedeja laika gan shiem kaut kas raustas vienkārši pazuud un ar galiem liidz rekonektam

 

 

http://wl500g.info/showthread.php?p=74992

Labots - exth
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...