Jump to content

Labaakaa video price/performance zinjaa 30-40Ls NEvairaak


Guest McGraddy
 Share

Recommended Posts

Nu sakraaju kapeikas jaunai video... pienaacis laiks izveeleeties

Acis metu uz sho te DAYTONA 128MB GF FX5500 128BITDDR TVODVI.

Varbuut pirksti liiki, bet kautkaa nevaru atrast netaa kaadu normaalu saliidzinaajumu kur buutu shaa liimenja kartes...

Ceru ka paliidzeesiet, paldies jau ieprieksh :)

Link to comment
Share on other sites

Guest kopeee

tikai ne daytonu... :)

tad jau labaak kaadu radeon 9200 vaipiemeeram 9250 protams 128/128

9550 labs variants,bet laikam nav par 40Ls :)

Link to comment
Share on other sites

_________

Pa 40Ls var būt R9550 ar 64bitiem. Tā nu galīgi nekam neder. 9550 128bit vai 9600Pro viens pīpis. Man R9550 420/520 rullē uz nebēdu. Vēl piečuks jāpiemet un kāda jau sanāks.

Link to comment
Share on other sites

Guest McGraddy
Pa 40Ls var būt R9550 ar 64bitiem. Tā nu galīgi nekam neder. 9550 128bit vai 9600Pro viens pīpis. Man R9550 420/520 rullē uz nebēdu. Vēl piečuks jāpiemet un kāda jau sanāks.

Speciaali ar lieliem burtiem topikaa uzrakstiiju NEvairaak' date=' tikpat labi es piemetu 10 ls un veel daudz labaaku nopeerku.

Nonaacu pie sleedziena ka jaapeerk viena no shiim:

http://uk.giga-byte.com/VGA/Products/Produ...V-N52128TE.htm#

un

http://www.gecube.com/mbu/productCategory.php?proID=51

kura labaaka nezinu...

testus arii nevaru atrast tur kur abas kartes :(

Link to comment
Share on other sites

Guest R21vo

nav veerts njemt ne fx5200 ne 64-bittiigo 9550 - abas galiigi nekam neder.

ja vairaak pa 40ls tieshaam negribi izdot, tad vari pameegjinaat gf4ti4200 kautkur sadabuut (kas ir daudz labaaka nekaa tie 64-bitiigie kraami) - varbuut cenaa iekljausies ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest McGraddy
nav veerts njemt ne fx5200 ne 64-bittiigo 9550 - abas galiigi nekam neder.

ja vairaak pa 40ls tieshaam negribi izdot' date=' tad vari pameegjinaat gf4ti4200 kautkur sadabuut (kas ir daudz labaaka nekaa tie 64-bitiigie kraami) - varbuut cenaa iekljausies ;)[/quote']

Jaunas taadas vairs nedabuut... :/

Daytona kaada vaina ? fx5500 128bitddr

Link to comment
Share on other sites

Daytona kaada vaina ? fx5500 128bitddr

Atceries muuzhiigi muuzhos: JA NEGRIBI PROBLEEMAS, TAD NENJEM DAYTONA!!!!!!!!!!!! ;) Tas pats Gf4 Titanium 4200 (ja tu vispaar taadu atradiisi) buus vienaa liimenii, ja ne labaaks par to FX5500...

Link to comment
Share on other sites

Guest McGraddy
Daytona kaada vaina ? fx5500 128bitddr

Atceries muuzhiigi muuzhos: JA NEGRIBI PROBLEEMAS' date=' TAD NENJEM DAYTONA!!!!!!!!!!!! ;) Tas pats Gf4 Titanium 4200 (ja tu vispaar taadu atradiisi) buus vienaa liimenii, ja ne labaaks par to FX5500...[/quote']

nu atradu lietotu pa 40ls :/ , padomaashu veel...

Link to comment
Share on other sites

Guest Maniac
Pa 40Ls var būt R9550 ar 64bitiem. Tā nu galīgi nekam neder. 9550 128bit vai 9600Pro viens pīpis. Man R9550 420/520 rullē uz nebēdu. Vēl piečuks jāpiemet un kāda jau sanāks.

 

Muļķibas. Pats sava darba R9550 256Mb, jo 128 nebija uz vietas, nopirku pa 41.06 Ls. 128Mb versija maksāja 38Ls.

Link to comment
Share on other sites

kas taupa tas maksā divreiz:/

ņemt lietotu ja pa 40 latiņiem var nopirkt 9550 128bit?

tas tavs ti4200 spēlēs newbūs baudāms jo viņam nav ne pixel shader ne vertex shader 2.0

bez tam izvairies labāk nopirkt jebkuru karti no geforce fx sērijas:)

Link to comment
Share on other sites

Guest krekls

OFFTOPICs, bet negribeejaas mekleet topiku citu. Jautaajums par FX 6800GT, kuraa baazee LV ir pieejama shii karte? Zinu, ka Elko ir Gigabyte, bet review (par jauno modeli) neesmu atradis. Veikalos laikam tikai JETaa ir Chaintech (review arii neesmu atradis).

Link to comment
Share on other sites

Guest McGraddy

Katrs saka citaadaak neko nevar saprast :( Paliidzat luudzu ar kaadu testu atrashanu kur ir shaada liimenja kartes lai var paskatiities uz rezultaatiem un saliidzinaashanu...bet laikam taadu nav. :( Vismaz ir kaada lapa kur ir saliidzinaata 128bit ar 64bit starpiiba un ko tas reaali dod ?

----Vot varu dabuut Geforce ti 4200 128bit pa 40Ls ar kasti, draiveriem utt ar 1gadu garantiju, bet tas pixel shader un vertex shader buutu liels zaudeejums ? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest kopeee

:)

1. Daytonu ne

2. tikai 128bit

 

njem kautvai 9250 taa buss labaaka par to **** 5200

 

p.s meklee 128mb, 128bit

Link to comment
Share on other sites

Heh thx par vinja topicu manii iekljuva apgaismojums :D tgd zinaashu kaadu karti mekleet, jau biju noskatiijis vienu Club3D Radeon 9550 (jaunu pa 47 Ls)

Link to comment
Share on other sites

Pa 40Ls var būt R9550 ar 64bitiem. Tā nu galīgi nekam neder. 9550 128bit vai 9600Pro viens pīpis. Man R9550 420/520 rullē uz nebēdu. Vēl piečuks jāpiemet un kāda jau sanāks.

Speciaali ar lieliem burtiem topikaa uzrakstiiju NEvairaak' date=' tikpat labi es piemetu 10 ls un veel daudz labaaku nopeerku.

Nonaacu pie sleedziena ka jaapeerk viena no shiim:

http://uk.giga-byte.com/VGA/Products/Produ...V-N52128TE.htm#

un

http://www.gecube.com/mbu/productCategory.php?proID=51

kura labaaka nezinu...

testus arii nevaru atrast tur kur abas kartes :(

Ar 64bit ... =] veelu veixmi!
Link to comment
Share on other sites

kas taupa tas maksā divreiz:/

ņemt lietotu ja pa 40 latiņiem var nopirkt 9550 128bit?

tas tavs ti4200 spēlēs newbūs baudāms jo viņam nav ne pixel shader ne vertex shader 2.0

bez tam izvairies labāk nopirkt jebkuru karti no geforce fx sērijas:)

Kas tev nepatiik GeForce FX ?
Link to comment
Share on other sites

Guest Siimors
kas taupa tas maksā divreiz:/

ņemt lietotu ja pa 40 latiņiem var nopirkt 9550 128bit?

tas tavs ti4200 spēlēs newbūs baudāms jo viņam nav ne pixel shader ne vertex shader 2.0

bez tam izvairies labāk nopirkt jebkuru karti no geforce fx sērijas:)

 

Ko tu muldi? Viņam ir i Pixel i vertex, un performance ziņā viņš saliek GF FX 5600 NU

Vieniigais, kas vinjam nav, tas ir DX9. Bet visas mineetaas kartes ar dx9 support tajaa cenu kategorijaa, tik un taa nespeej darbinaat dx9 fiichas, jo vinjaam gpu ir par vaaju taadaam lietaam.

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads
Pa 40Ls var būt R9550 ar 64bitiem. Tā nu galīgi nekam neder. 9550 128bit vai 9600Pro viens pīpis. Man R9550 420/520 rullē uz nebēdu. Vēl piečuks jāpiemet un kāda jau sanāks.

 

nja, kaa tu dabuuji tik zveeriigu atminjas frekvenci dabuji? es dzenu dzenu a nekaa, peec 432 efektiivaas frekvences paraadaas nevaajie aftifacti, tev laikam hynix vai samsung atminjas ko ? Core speeds gan man 425 :lol: Btw cik 2003 3dmarkaa esi izspiedis ?

Link to comment
Share on other sites

Nesen iepirku Chaintech GeForce4 Ti4200 128 8x 128bit 250/513

Pirmstam bija GeForce4 MX440 64bit :O)

 

CPU XP2500 Barton

Neatminos cik vecais MX deva papagailjus... GF4 Ti dod:

uz 3DMark2000 laikam ~11k

2001 ~9k

nu un tas peedeejais nu tur 1.7k laikam..

neaceros.

Nu HL2 izgaaju ar MX... tagad fragmentaari eju ar Ti :O)

Nezinu kaadas fishkas dod tas pixel shreadigs 2.0... ar to ko dad shii karte aaraa man pilniigi pietiek.

Saaku izjust RAM truukumu. HL pie max setingiem briizhiem ieraustaas. Acrimredzot 512 ir pamaz..

 

Pagaidaam neko citu neesmu speeleejis..

aa Postal2.

Tur kautkaads patrizls endzins.. iet pilniigi vienalga ar kaadiem parametriem pilniigi vienaadi.. un vislaik ir sajuuta ka sljehka iebremzee.

Poh uz kaadas vga :O)

 

Saveejo VGA iegaadaajos paagaajushonedeelj. Lietotu 1.5gadus.

Cena 35Ls

Esmu ljoti apmierinaats.

Link to comment
Share on other sites

Guest McGraddy
Nesen iepirku Chaintech GeForce4 Ti4200 128 8x 128bit 250/513

Pirmstam bija GeForce4 MX440 64bit :o)

 

CPU XP2500 Barton

Neatminos cik vecais MX deva papagailjus... GF4 Ti dod:

uz 3DMark2000 laikam ~11k

2001 ~9k

nu un tas peedeejais nu tur 1.7k laikam..

neaceros.

Nu HL2 izgaaju ar MX... tagad fragmentaari eju ar Ti :o)

Nezinu kaadas fishkas dod tas pixel shreadigs 2.0... ar to ko dad shii karte aaraa man pilniigi pietiek.

Saaku izjust RAM truukumu. HL pie max setingiem briizhiem ieraustaas. Acrimredzot 512 ir pamaz..

 

Pagaidaam neko citu neesmu speeleejis..

aa Postal2.

Tur kautkaads patrizls endzins.. iet pilniigi vienalga ar kaadiem parametriem pilniigi vienaadi.. un vislaik ir sajuuta ka sljehka iebremzee.

Poh uz kaadas vga :o)

 

Saveejo VGA iegaadaajos paagaajushonedeelj. Lietotu 1.5gadus.

Cena 35Ls

Esmu ljoti apmierinaats.

Paldies par izsmeljosho informaaciju, tagad esmu pie secinaajuma! Lieta ir skaidra, jaameklee taa karte un miers, galvenais neiegraabties beigtaa kartee :)

Link to comment
Share on other sites

Tiko novilku paards demuchus un paspeeleejos.

NFSU2 Demo

800x600

Nu es parasti nelieku nekaadus AA.. kautgan laikam jau sho karshu galvenais boonus savlaik bija normaals fps un AA.

Saliku gandriiz visur uz max un on...

iet: zaebis :O)

Grafons: zajebis :O)

zajebis=nekur nekas nelago, neraustaas. Uz aci kadri ir >40

 

FarCry Demo

Nu te jau ir smagi :O)

FarCry ir sabaazts viss pac pac pac jaunaakais.

Nu diezgan nebaudaami.

bija 1024x768x32 uzliku low

nu grafons nebaudaams...

iebremzee

nu tb speelet jau protams ka var..

mosh uz 800x600 ietu normaali...

tachu taa nav taa speele kura jaaspelee uz low setingiem..

Bet nu arii nevar gribeet moshiit shii gada hitus uz 2vus gadus vecas vga.

:O)

 

HL2 iet ljoti ok pie 800x600 ar pofig kaadiem setingiem.

Vieniigais pie max laikam RAM aptruukstaas.

(tagad ir 512mb)

 

 

 

Man pasham interesanti kaads ir shitais vidiks.. ganjau velkaadu ami novilkshu aplureet kaa iet...

es tik nezin ko apluureet...

neemsu baigais geimeris.

Mosh kaads var kautko ieteikt no www.games.times.lv ?

 

update: uzliku vilkties DOOM3 Demo un shas ieverteeshu kas tas par punisher_demo.zip :O)

 

Punishiers pie 800x600

mjaa

nu speele nav nemaz tik slikta...

tachu raustaas...

neiet mideaali..

 

Padzenaaju Doom3 demo

1024x768

Medium un ar ierubiitiem visiem tiem bumpiem un eenaam.

Nu iet cieshami...

eenas druiimi iebremzee :O)

Ja ieiet telpaa kur ir daudz objektu ar eenaam PFS kriitas pa ~20%

Nu es te bik padzenaaju.. pamanam (ja bez eenaam) nav shkjirbas 1024x768 vai 800x600

iet nutaaaaaa...

no 15-tiem maksimaalajiem FPS

Videeji 20-30

Bez eenaam ar medium setingiem.

Nu tb ja gribi izbaudiit visus jauno speelju krutumus, vajag tomer kautko vairaak kaa 35Ls verta VGA :O)

Kaa ierubii AA ta protams iestaajas neliels kaput :O)

Taakaa tizlajaa Doom lai applejotos setingi vajag restarteeties.. un man lauzh to dariit 10mit reizes pec kaartas.. neizpeetiju kaadi parametri tieshi kaa ietekmee.

P.S

Driveri man ir Omega un kad instaleeju noraadiju lai ir max performance :O)

Link to comment
Share on other sites

Guest fallen
Katrs saka citaadaak neko nevar saprast :( Paliidzat luudzu ar kaadu testu atrashanu kur ir shaada liimenja kartes lai var paskatiities uz rezultaatiem un saliidzinaashanu...bet laikam taadu nav. :( Vismaz ir kaada lapa kur ir saliidzinaata 128bit ar 64bit starpiiba un ko tas reaali dod ?

----Vot varu dabuut Geforce ti 4200 128bit pa 40Ls ar kasti' date=' draiveriem utt ar 1gadu garantiju, bet tas pixel shader un vertex shader buutu liels zaudeejums ? :)[/quote']

 

Nu viss ir vienkaarshi. Labaakais perfomance/price ir ATI9550 128 vai 256Mb. Peec tam iet Geforce 5900XT, bet taa jau ir citaa cenu kategorijaa. Vajag dabuut Saphire 9550-to, jo taaa naak uz samsung atminjaam. Taas kartes ar softmod var viegli paartaisiit par 9600XT. Parasti shiis kartes var klokot ar standarta venkji liidz 480 un atminja virs 300. Man pasham ir Powercolor 9550 256Mb @9600Pro. Diemzheel suudiigas atminjas deelj par XT paartaisiit neizdevas, jo max RAM Mhz=225. :(

 

Vispaar infu par karteem var atrast te: VGA CHARTS

 

:)

Link to comment
Share on other sites

_________
Pa 40Ls var būt R9550 ar 64bitiem. Tā nu galīgi nekam neder. 9550 128bit vai 9600Pro viens pīpis. Man R9550 420/520 rullē uz nebēdu. Vēl piečuks jāpiemet un kāda jau sanāks.

 

nja' date=' kaa tu dabuuji tik zveeriigu atminjas frekvenci dabuji? es dzenu dzenu a nekaa, peec 432 efektiivaas frekvences paraadaas nevaajie aftifacti, tev laikam hynix vai samsung atminjas ko ? Core speeds gan man 425 :lol: Btw cik 2003 3dmarkaa esi izspiedis ?[/quote']

Nezinu es īpaši nesaspringu. Atmiņas ir Hynix 5ns uz Asus plates, vairāk gan nav ieteicams parādās sniedziņš. Core var palielināt līdz 435 max pēc tālākas dzīšanas parādās caurumi kadros. 3DMark03 3500-3400 papagaiļi. Labāk būtu pameklējis Giga-Byte plati jo tai ir Hynix 4ns atmiņas, nedaudz bet tomēr labāk, un tā jau būtu augstāka frekvence par GeXcube R9600Pro.

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads
Nezinu es īpaši nesaspringu. Atmiņas ir Hynix 5ns uz Asus plates, vairāk gan nav ieteicams parādās sniedziņš. Core var palielināt līdz 435 max pēc tālākas dzīšanas parādās caurumi kadros. 3DMark03 3500-3400 papagaiļi. Labāk būtu pameklējis Giga-Byte plati jo tai ir Hynix 4ns atmiņas, nedaudz bet tomēr labāk, un tā jau būtu augstāka frekvence par GeXcube R9600Pro.

 

nu kaads ir ir, nekaa dariit, es gan no 2100 liidz 2900 taa saucamajiem papagailjiem tiku, gruuzhu vairaak aaraa no kartes nekaa frends kas panjeema 9600 radeonu, shim neclockots dod ~2600 papagailjus, neteikshu jau ka vinjsh vinju pa 80ls pirka :lol: es pa 50! taa luuk!

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
Pa 40Ls var būt R9550 ar 64bitiem. Tā nu galīgi nekam neder. 9550 128bit vai 9600Pro viens pīpis. Man R9550 420/520 rullē uz nebēdu. Vēl piečuks jāpiemet un kāda jau sanāks.

 

nja, kaa tu dabuuji tik zveeriigu atminjas frekvenci dabuji? es dzenu dzenu a nekaa, peec 432 efektiivaas frekvences paraadaas nevaajie aftifacti, tev laikam hynix vai samsung atminjas ko ? Core speeds gan man 425 :lol: Btw cik 2003 3dmarkaa esi izspiedis ?

Nezinu es īpaši nesaspringu. Atmiņas ir Hynix 5ns uz Asus plates, vairāk gan nav ieteicams parādās sniedziņš. Core var palielināt līdz 435 max pēc tālākas dzīšanas parādās caurumi kadros. 3DMark03 3500-3400 papagaiļi. Labāk būtu pameklējis Giga-Byte plati jo tai ir Hynix 4ns atmiņas, nedaudz bet tomēr labāk, un tā jau būtu augstāka frekvence par GeXcube R9600Pro.

Par Gigabyte karti piekriitu... vinja manupraat ir vislabaakaa no 9550 varianta... vienam dzjekam pat gaaja gpu virs 500mhz!!! un rami arii pareizie kaa jau tu teici... un citaam firmaam tie 256mb ram uz shiis kartes??? nju nezinu vinji jau taapat netiks darbinaati.... domaaju ka mana ies tikpat aatri vai pat aatraak nekaaa cita ar 256ram... vispaar ar shaadaam lietaam var spriest par dazaadu firmu izstraadaajumiem... nava bijusi citas firmas tieshi 9550 karte... bet spriezot peec dziishanas speejam Gigabyteieshiem shitaa karte ir labi padevusies! un starpcitu sheit jau rakstiju ka vinjas var nohavot ieksh Frebridge veicii...
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...