Jump to content

SAT caur netu


rays_sh
 Share

Recommended Posts

Kkur pa ausu galam esmu dzirdējis, ka var caur netu pieslēgt kabeļtelevīziju ar diegan padaudz kanāliem, bet vienīgais ko vajag ir kkāda iekārta. šajā jomā es pilnīgi neko nesaprotu, tāpēc varbūt kāds varētu apskaidrot kādas ierīces vajadzīgas un kā var pieslēgt?

 

paldies

Link to comment
Share on other sites

Lattelekom nav īsti tas ko biju domājis, mani interesē pašam nopirkt dzelzi un nemaksāt nekādu mēneša maksu

Link to comment
Share on other sites

nu caur netu nāk lattelekom ar ikmēneša maksu,tas arī vienīgais kas nāk caur netu.

citu kabeļtv tādā veidā skatīties bez maksas nav iespējams,ja nu vienīgi domā skatīties baltkom DTV ar bezmaksas kanāliem nopērkot tv kartes softu kas atbalsta DTV,iebāz kartes ligzdā kādu vadu antenei un skaties.

Link to comment
Share on other sites

Ir aizdomas, ka temss autors runā par SAT TV "šāri", bet tas nav bezmaksas un TV kanāli tur neiet caur Internetu. Cik zinu, tad caur Internentu kaut cik normālā kvalitātē var dabūt vienīgi Lattelecom IPTV, visi parējie kanāli, kurus var atrast Internetā būs ar "pastmarkas" izmēra attēlu.

Labots - Firza
Link to comment
Share on other sites

caur netu pieslēgt kabeļtelevīziju ar diegan padaudz kanāliem
Neizskatās, ka tēmās autors pats grib strīmot TV kanālus caur LAN. Un cik tad daudz kanālus var nostrīmot no viena datora? 1 kanāls = 1 TV kartiņa, 10 kanāli = 10 TV kartiņas?
Link to comment
Share on other sites

nezinu kā to sauc, tāpēc nevaru precīzi pateikt to ko es domāju.

 

varētu būt kkas līdzīgs šitam.

 

man vienam pazīstaam cilvēkam bija tā, ka atbrauca firma un pie rūtera pielika kkādu kasti, ko sajūdza kopā ar netu (tālāk piejūdza pie tv) un tagad rāda SAT ar n-tajiem kanāliem, gribēju zināt kas šitai lietai vajadzīgs.

Link to comment
Share on other sites

Tieši,tā,tā kaste ko pieslēdza pie rūtera varēja būt Lancombox,nu tā ir tāda uzparikte,kas nodrošina pieslēgšanos netam bez datora.

Link to comment
Share on other sites

Visi "normālie" kanāli skatāmi caur šāri. Tātad internets un neoficiāla šāre - jāmaksā vien būs. Ja labi pacenšas, var iztikt bez datora starpniecības ar lancom box adapteri.

 

 

kādu dzelzi tu iesaki un cik būtu jāmaksā par neoficālo šāri? tas ir ar kādiem papildus izdevumiem jārēķinās, neskaitot pašu kasti?

Link to comment
Share on other sites

skaidroju:

1)to kastīti lancombox slēdz tam tūneram aizmugurē(nevis rūterim)no rūtera iet neta vads uz LCB kastīti(apiet datoru).

2)tev jāmaksā medus devējam,nevis interneta provaideram.

3)kā jau teica,maksa atkarīga no kanālu paketēm.kanālu paketes cilvēki parasti izvēlas tādas,kuru kanāli konkrēti intresē un protams,uz tiem jābūt arī sat šķīvim pagrieztam.

Link to comment
Share on other sites

ok, skaidrs.

tātad es nopērku Lancobox un vēl vajag tūneri un i-net pieslēgumu.

Kuru tūneri labāk izvēlēties?

 

Kur es varētu redzēt sat provaiderus, kurus izvēlēties un protams to cenas?

 

p.s. noteikumus izlasīju, par tehniku jautājumi jāuzdod te un to arī daru :)

Link to comment
Share on other sites

tātad es nopērku Lancobox un vēl vajag tūneri un i-net pieslēgumu.
Vēl vajadzēs arī SAT TV antenu un galvas. Un sākt vajadzētu to, ka izlemt ko gribi skatīties (kādu pavadoni) un vai Tavā konkurētājā situācijā to ir iespējams uztvert (vai nav priekšā augsti koki, mājas). Pēc tam vajag izvēties vietu, kur liksi antenu un pa kurieni vilksi kabeli uz SAT TV uztvērēju. Par šāri un citām lietām varēsi domāt vēlāk, kad būsi dabūjis gatavu, to ka SAT TV uztvērējs vispār kaut ko rāda.
Link to comment
Share on other sites

tak nopērc oficiālo viasat,tagad šamējie piedāvā 9mēnešus bezmaksas un loteriju,kur var iegūt LCD tv.(iespējams,vienīgais sat operators,kuram pašreklāmas iet nepārtraukti vairākus mēnešus)vai arī otrs variants reklamētais unisat un varēsi skatīties "veselus 500 kanālus bezmaksas",kad tiksi galā ar to varēsi domāt par medu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...