Jump to content

Failu kopēšanas ātrums no viena cietā uz otru


Lapais
 Share

Recommended Posts

Guest drunk_lizard

muaaahhhhhhhhhhhhhhhh

kaa tu sjito atradi?????

nezinaaju, ka tik daudz ikskjiliesju piedalas tai forumaa:D

boot forumam veel augt un augt liidz tam liimenim :D

Link to comment
Share on other sites

Guest energy

Normāls fleims, tagad zināšu, ka hdd no kura kopē, jāliek augšējā plauktā, bet uz kuru zemāk :) Un tie vīri, kas konstruē keisus to noteikti jau ir ņēmuši vērā, jo CD-ROM parsti ir virs hdd un no CD taču visbiežak kopē un instalē :)

Link to comment
Share on other sites

ideaals teksts :) ja silda shleifi, tad vadinji izpleshas un vairaak infas iet cauri :p

Link to comment
Share on other sites

ideaals teksts :) ja silda shleifi' date=' tad vadinji izpleshas un vairaak infas iet cauri :p[/quote']

mulkiibas taalaak tika pieraadiits kad disks ariii uzkarst taakaa informaacija saak sliktaak teceet pa vadiem

 

ideaali ir dzeseet disku liidz -200C tad informaacija peec fizikas likumiem sarausies un tad liet to informaaciju pa sakarseetiem vadiem uz citu disku ...

piekam tur veel bija jaanodroshina diska briivaas vietas nopluude - taa lai aatraak informaacija tiek iekshaa ...

 

Ak Dievs, ak Dievs :D

 

Kur var shita sadzejot, laikam neko galigi cilveciji nesprot un tik meeta mega gudros :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Jā šitais http://forum.ixbt.com/post.cgi?id=print:15:48249 forums tik tiešām bija labais.

 

146. Shamal, 13.11.2004 11:40

Прошу прощения, если такое предложение уже было.

Предлагаю щлейф закольцевать и охладить до -273.5 градусов цельсия дабы повысить скорость файлов.

Вынуть его из системника наф...

В центр образовавшегося кольца поместить ДВА винчестера (говорить здесь о трех просто неуместно)

Причем "исходный" винчестер должен быть расположен сверху.

Далее следовать првилу буравчика ....

 

147. Аспара, 13.11.2004 18:51

Shamal

-273.5 - Это наверное всё таки очень много. Когда затем файлы придут на монитор, он адназначна сразу запотеет...

и потом, как поведут себя такие мороженные файлы

 

148. Злобный йожык, 13.11.2004 18:58

Аспара

{и потом, как поведут себя такие мороженные файлы}

- думаю при такой температуре они замерзнут и сломаются в изгибе шлейфа.

 

149. Alexzz, 14.11.2004 20:06

Да всё очень просто. Шлейф сворачивается спиралью, и на него надевается магнит от динамика. Тогда электроны будут закручиваясь в магнитном поле ускоряться как в ускорителе.

 

150. Злобный йожык, 14.11.2004 20:15

Alexzz

- не, не будут, файлы могут к магниту прилипнуть.

 

151. Аспара, 15.11.2004 11:58

Alexzz

Тогда электроны будут закручиваясь в магнитном поле ускоряться как в ускорителе.

Ускорятся они может даже и очень, только кто же их остановит...Вылетят с обратной сороны винта, проделав дырку, и прям в ногу!

 

Šitais gabals bija vienkārši super.

Link to comment
Share on other sites

Baisi labais!!! - faili sasalst un salocītajā vada posmā salūzt....:))

Link to comment
Share on other sites

Guest LOOK

Riktīgi norēcos. Man vislabāk patika par datu uķečku jo šleifē it kā caurums. Šito ir nereāli iztulkot, jālasa oriģināls. Visu cieņu, un pa starpu pat tiek reālā prob.risināta. Labais. :shock:

Link to comment
Share on other sites

nu bet prikols tak ;)

šaubos vai cilvēks zinādams par centrbēdzes spēkiem un Fuko strāvām laistu tādu leimu ;) bet nu Fuko strāvas tādos vados nerodas :p

Link to comment
Share on other sites

Labs, labs : ) Patīk pozitīvā attieksme - galu galā nevienu neaizvainoja un visiem labi...

Link to comment
Share on other sites

Zjeel ka neko nesaprotu.....   :evil:

 

Cik tad Tev, puis, ir uz liecības krievu valodā?

Link to comment
Share on other sites

Zjeel ka neko nesaprotu.....   :evil:

 

Cik tad Tev, puis, ir uz liecības krievu valodā?

 

Kaadeelj vinjam butu jaamacaas kreivu valoda?

Labaak anglju, vaacu, franchu...

Protams jo vairaak valodas tu zini jo plashaakas iespeejas maaciities un guut zinaashanas.. tachu paarmest to ka cilveeks nezin okupantu valodu..

Nedomaaju ka tas buutu kautkas paarmetams.

Link to comment
Share on other sites

Zjeel ka neko nesaprotu.....   :evil:

 

Cik tad Tev, puis, ir uz liecības krievu valodā?

 

Kaadeelj vinjam butu jaamacaas kreivu valoda?

Labaak anglju, vaacu, franchu...

Protams jo vairaak valodas tu zini jo plashaakas iespeejas maaciities un guut zinaashanas.. tachu paarmest to ka cilveeks nezin okupantu valodu..

Nedomaaju ka tas buutu kautkas paarmetams.

 

Agree, bet valoda nav vainiiga ka taas lietotaaji okupee, komunistee, infecee, sterilizee, denacionalizee, gondonizee citas tautas, Frachu valodas nezinaashana man neliek justies neintelegentam ,zinu anglu (zajebis liimenii (B)) krievu gan normaalaa gan amoraalaa liimeni) un Latvieshu (C liimenii)

Link to comment
Share on other sites

Sifozais:

tieshi taa.

Tachu var saprast arii cilveeku negatiivo attieksmi un velmi distanceeties no visa slaaviskaa.

Neuzskatu ka tas ir pashsaprotami zinaat krievu valodu.

Tas ka to utaino sheit ir 50% tas man neuzliek pa pienaakumu maaciities vinju valodu. Aizbraukshu uz Krieviju, tad maaciishos slaaviski varkskjeet. A sheit man tas nav obligaata prasiiba.

Link to comment
Share on other sites

Sifozais:

tieshi taa.

Tachu var saprast arii cilveeku negatiivo attieksmi un velmi distanceeties no visa slaaviskaa.

Neuzskatu ka tas ir pashsaprotami zinaat krievu valodu.

Tas ka to utaino sheit ir 50% tas man neuzliek pa pienaakumu maaciities vinju valodu. Aizbraukshu uz Krieviju, tad maaciishos slaaviski varkskjeet. A sheit man tas nav obligaata prasiiba.

 

Viss ko Tu zini, ir milzu bagātība!

Personīgi es LEPOJOS, ka zinu krievu valodu gandrīz pefekti... jo es ESMU PĀRĀKS par to utaino slāvu sūdu, jo man ir slepenā valoda - latviešu valoda...

Link to comment
Share on other sites

nubl! - jau panesās.... okupanti utml...

 

danuhren! - valoda kājau valoda, itkā nebūtu pietiekami daudz arī latviski runājošu tipāžu ar līdzīgu sviestu galvā, kāds bij tiem okupantiem?

 

zināt valodu neskādē, parļaunu nenāk, turklāt ir daudz specifiskās literatūras krievu val, ko netulko latviski, jo tirgus mazs...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...