Jump to content

Dažadi jautājumi


doGY
 Share

Recommended Posts

Kā var aizsūtīt vienu īsziņu vairākiem cilvēkiem ? piem. Apsveicu Ziemassvētkos un gribu nosūtīt 30 cilvēkiem.

 

Kā var pārsūtīt īsziņu ? piem. man atsūta telefona numuru es gribu aizsūtīt tālāk.

 

Man telefonā rādas ieslēgt/izslēgt blūtū :) blotooth... Tas nozīmē, ka man ir viņš - varu sūtīt failus utt ?

 

Kādu jūs esat pieslēguši internetu savam telefonam, lai varētu brīvā dabā ieiet internetā ? Kas ir jāzin slēdzot klāt ? Nu vai man ieejot mājas lapā ņemās pa minūtēm nost nauda vai par ko ņemās ? var pieslēgt lai mēnesī(dienā, nedēļā ) ņemās konkrēta summa nost un varu sēdēt, darīt visu cik gribu ?

Vienkāršoti - Ja daudz sēž internetā cik jums apm iznāk mēnesī samaksāt ?

Link to comment
Share on other sites

Kā var aizsūtīt vienu īsziņu vairākiem cilvēkiem ? piem. Apsveicu Ziemassvētkos un gribu nosūtīt 30 cilvēkiem.

 

Kā var pārsūtīt īsziņu ? piem. man atsūta telefona numuru es gribu aizsūtīt tālāk.

 

Man telefonā rādas ieslēgt/izslēgt blūtū :) blotooth... Tas nozīmē, ka man ir viņš - varu sūtīt failus utt ?

 

Kādu jūs esat pieslēguši internetu savam telefonam, lai varētu brīvā dabā ieiet internetā ? Kas ir jāzin slēdzot klāt ? Nu vai man ieejot mājas lapā ņemās pa minūtēm nost nauda vai par ko ņemās ? var pieslēgt lai mēnesī(dienā, nedēļā ) ņemās konkrēta summa nost un varu sēdēt, darīt visu cik gribu ?

Vienkāršoti - Ja daudz sēž internetā cik jums apm iznāk mēnesī samaksāt ?

 

Pārsūtīt sms nevar.

 

pa bluetooth var tikai skaņu uz austiņām aizsūtīt

 

istyle1

 

summa ap 9ls (100mb istyle maksaa + 50mb pārtērēju)

Link to comment
Share on other sites

Kā var aizsūtīt vienu īsziņu vairākiem cilvēkiem ? piem. Apsveicu Ziemassvētkos un gribu nosūtīt 30 cilvēkiem.

LMT pakalpojums "Īsziņa grupai"

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Var gan nosūtīt īsziņu vairākiem cilvēkiem.

Darām tā: sākot rakstīt īsziņu, izvēlamies vienu adresātu. Adresāts parādās baltajā josliņā zem uzraksta "New message". Iebakstam pirkstu vēlreiz uz šīs baltās josliņas (pa labi no adresāta vārda) - parādās zīmīte "+". Spiežam uz tās un izvēlamies vēl vienu adresātu. Un tā bez gala.

Link to comment
Share on other sites

Tauta atsaucaas ;)

 

Saladeju no App Store programas lielaaka daļa ielaadej asbet pareejas palika statusaa ka ledejaas un talaak neiet!!!!!!!!

 

kas varetu but pa probleemu ;)

paldies ;)

Link to comment
Share on other sites

jorens steinbergs

IRENA, paldies par apskaidrošanu par tām īsziņām vairākām personām. :yahoo:

 

Savukārt man ir jautājums un tas ir par bilžu ielādēšanu iphonā. Kā var dabūt bildes no kompja iekšā iphonā?

Link to comment
Share on other sites

Bildes, atšķirībā no mūzikas un video, neglabājas iekš iTunes library. Izveido datorā folderi ar bildēm, kuras gribi salādēt iPhonā. Atver iTunes, pieslēdz iPhonu. Ja neatveras automātiski, iTunēs atver sava iPhona logu. Nospied augšā uz "Photos". iTunes piedāvā izvēlēties folderi (browse), ar kuru sinhronizēt iPhona foto albumu. Atrodi attiecīgo folderi, ieķeksē un apakšā pa labi - "sync" vai "apply" (neatceros precīzi).

Bildes var saglabāt iPhonā arī no e-pasta.

Link to comment
Share on other sites

jorens steinbergs

:hi: Paldies Irēna par skaidrojumu bilžu jomā. Viss notiek. :good:

 

Man tāpat kā Maksim un Morcam, "Pirmais nedarbs pastrādāts, jau uz otru nesas prāts". :D Un nākamais jautājums ir par rigtoņiem. Man Podcasts folderī ir toņi, domāju pielikt tur vēl savus veidotos toņus, bet lika pagaidīt. :) Izrādās oriģinālie toņi nav MPEG4, kā visas dziesmas, kas ir liktas itunes, bet gan vienkārši RING. Un jautājums ir tāds, kā var MP3 vai MPEG4 failu pārtaisīt tā, lai viņu varētu izmantot kā zvana toni? :hmmm:

Link to comment
Share on other sites

jorens steinbergs

Visu cieņu Curtis, bet diez vai kas jēdzīgs sanāks no tās failu pārsaukšanas. Toties izrādot nedaudz neatlaidības uzgāju uz tādu lietu, kā AUDIKO (http//audiko.net). Tur viss ir ļoti vienkārši un saprotami.

Link to comment
Share on other sites

PasaulesPilsonis

bide rakstija, ka bluetooth ir tikai skanai uz austinaam? :D cik zinu, ir vel vairaki pielietojumi, no kuriem skana uz austinam ir tikai sekundars pielietojums.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Tauta, kada ir laba proga dabonama lai vareetu forvardet sms ?

Ir vel tad proga kur saglabaajas daudz pedejie svanitie numuri ?

Un gribas arii ierakstiit video ko lai izdara ? :)

 

Paldies ieprieksh :)

Link to comment
Share on other sites

dzeksis

Kā ir ar video un audio ielādēšana uz Iphone? Vai Iphone atpazīst visa veida video formātus(vai jāpārkonvertēt), un kā ir ar audio, ar tāpat?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...