Jump to content

DM 800 - Kādu imagi likt?


ivo
 Share

Recommended Posts

Sveiciens,

Esmu beidzot ticis pie minētā aparāta. lasu forumus esmu tādā kā nesaprašanā - kādu imagi izvēlēties? Gemini, Nabilo vai varbūt vēl kādu citu?

Kā ar satellites.xml - jālabo vai šis māk atpazīt esošo? Kā ar kanālu skanēšanu, lietojot 10/1 daiseku? Vai automātā darbojas?

 

Nu tad tā:

Uzliku pēdējo Gemini, viss aizgāja kā pa sviestu.

Pagaidām gan konfigā pievienoju tikai vienu galviņu - 36E. Satellites.xml sakompilēju no http://satellites-xml.eu/. Caur blue panel ielādēju MgCamd 1.31, konfigu, pabaroju ar krievijas medu un kā par brīnumu viss uzreiz aizgāja! Ilgi testēt nesanāca, jo TV atrodas guļamistabā un sīcim bija jāiet gulēt. Bet tā ātrumā viss izskatās OK.

 

Vienīgi jāsaka, ka kanālus skanēja krietni ilgāk nekā vecais 7000 modelis, ari startēšanās, restartešanās ilgāka. Kaut kur lasīju ka šim modelim DreamUP darbojas caur LAN - nav taisnība, nedarbojs vis!

 

Pirmie iespaidi:

1. Aparāts smuki iepakots melnā kastītē, viss vajadzīgais ir komplektā, izņemot ... lai cik tas dīvaini neliktos - 4 skrūvītes ar ko stiprināt HDD. Par to nu gan ražotājam lielais fui, labi ka mājās bija kaut kādi krājumi, pēc ilgas meklēšanas izdevās atrast un aparāts tika pie 320Gb iekšējā HDD.

2. HDD ielikšana pietiekami vienkārša pat tam, kas neko tādu nav darījis, tikai līdzi nākošajā instrukcijā nebija pamācības ar bildēm. Nācās sameklēt manuāli ražotāja mājas lapā, kurā viss bija. Jāsaka gan, ka vietas korpusā ir ļoti maz, knapi tam HDD pietiek, nākas vadus pielocīt asā leņķī vai visu smuli saliktu.

3. Aparāta korpuss pat pēc neilgas darbšanās paliek jūtami silts.

4. Jā dizains - smuks, bet arī nedaudz smieklīgs, atgādina samazinātu 7000 modeļa kopiju, līdzinās rotaļlietai.

 

Nu pagaidām pietiks - testēsim.

Jā, radās doma vai šamam nevar iebarot Boldriksa sagatavoto latviešu valodas failu no 600 modeļa? Starp citu - leišu valoda ir pieejama.

Link to comment
Share on other sites

Sveiciens,

1. Esmu beidzot ticis pie minētā aparāta. lasu forumus esmu tādā kā nesaprašanā - kādu imagi izvēlēties? Gemini, Nabilo vai varbūt vēl kādu citu?

 

2. Kā ar satellites.xml - jālabo vai šis māk atpazīt esošo? Kā ar kanālu skanēšanu, lietojot 10/1 daiseku? Vai automātā darbojas?

 

3. Kaut kur lasīju ka šim modelim DreamUP darbojas caur LAN - nav taisnība, nedarbojs vis!

1. iesaku Newnigma2

http://feed.newnigma2.to/unstable/images/

 

2. Enigma2 visu laiku paarraxta satellites.xml ar savu veicot OnlineUpdate

es skaneeju katru pavadoni atcevishki un saglabaaju kaa nokluseetos zem /usr/share/enigma2/dealer>

lai var fixi atgriest visu atpakalj kad Enigma2 salasa nepareizus kanaalus nepareizaas pavadonju poziicijaas

ja ir interese varu sazipot shaadu kolekciju

lamedb.0048
lamedb.0070
lamedb.0090
lamedb.0100
lamedb.0130
lamedb.0160
lamedb.0192
lamedb.0282
lamedb.0360
lamedb.0420
lamedb.0600
lamedb.0800
lamedb.3300
lamedb.3355
lamedb.3380
lamedb.3420
lamedb.3450
lamedb.3475
lamedb.3520
lamedb.3550
lamedb.3560
lamedb.3592
lamedb.baltcom_mmds
sat0048.info
sat0070.info
sat0090.info
sat0100.info
sat0130.info
sat0160.info
sat0192.info
sat0282.info
sat0360.info
sat0420.info
sat0600.info
sat0800.info
sat3300.info
sat3355.info
sat3380.info
sat3420.info
sat3450.info
sat3475.info
sat3520.info
sat3550.info
sat3560.info
sat3592.info
terresttial_baltcom.info

 

3. kad DreamUP ir ielaadeejis loaderi atver no kompja adresi http://DRIIMA_IP_KAS_PARAADAAS_UZ_DISPLEJA

taalaak viss caur LAN

Link to comment
Share on other sites

Man noskanējās vsi pavadoņi automātā. Tiesa gan, gandrīz stundu skanējās 5 pavadoņi - super lēni! Katru pavadoni atsevišķi nemaz nevar noskenēt, tad jau jāskenē pa trasnspoderiem, bet nu tas ir čakars nepajokam. Par softa update - atradu kā izdarīt caur netu, net secinājums viens - Dream-up= sūds!

Link to comment
Share on other sites

Katru pavadoni atsevišķi nemaz nevar noskenēt, tad jau jāskenē pa trasnspoderiem, bet nu tas ir čakars nepajokam.
Es arī tā sākumā domāju, bet tad viens labs cilvēks ieteica pamēģināt Manual Scan un tad kad uzbrauc Single transponder aizej palabi, tur parādīsies iespēja skanēt vienu pavadoni, vai vēl tālāk dažus pavadoņus, kurus izvēlēsies (Multisat). Tas atviegloja visu skanēšanas procesu un laiku ieekonomēja :-D
Link to comment
Share on other sites

Nu zaļi vēl ir tie HD drīmi, zaļi...

Ar HD lietām DMM ir nošāvusi greizi un pagaidām neredzu jēgu tos ņemt.

Labāk tad jau 900-to ipboksi iemēģināt.

Bet vispār - kādu gadu vēl jāpagaida, kamēr drusku mušas izķers.

Link to comment
Share on other sites

Patiesībā ja jau normāli visi pavadoņi noskenējas automātā, tad nav vajadzības skanēt pa vienam. Vienīgi man nav saprotams, kādēļ šis process aizņem tik daudz laika - vismaz 3x ilgāk kā vecajam 7000?

Jautājums par images nomaiņu - ir doma pamēģināt MartiniB ieteikto Newnigma, bet kā pie images maiņas sastāv ar noskenētajiem kanāliem, emu u.c. settingiem? Vai viss jāliek pa jaunu? Vai arī jaunā image uzliekas pa virsu vecajau un viss saglabājas?

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Nu zaļi vēl ir tie HD drīmi, zaļi...

Ar HD lietām DMM ir nošāvusi greizi un pagaidām neredzu jēgu tos ņemt.

Labāk tad jau 900-to ipboksi iemēģināt.

Bet vispār - kādu gadu vēl jāpagaida, kamēr drusku mušas izķers.

Paņem palieto abus hd ko tu pieminēji un sapratīsi ka tas ko raksti ir pilnīgs sviests...

Link to comment
Share on other sites

Atvaino, neredzu jēgu sponsorēt DMM HD tjuneru alfa versijas, ne-sviestainais tino :)

DM-800 esmu izbakstījies pie paziņām-entuziastiem, pāāāldies.

DM-8000 ar 400MHz CPU solīto 700Mhz vietā un cenu "tikai" 999EUR par fīčām, kuras man personīgi nav vajadzīgas?

Link to comment
Share on other sites

tikko parādījās 800 dream ,varēja arī teikt ka viņš ir zaļš. tagad kad ir novērstas probas ar karšanu un citām lietām dream sāk no zaļa pārvērsties par daudz gatavāku aparātu. kapēc gaidīt gadu vai vel vairāk ja es jau tagad varu skatīt daudz hd kanālus (protams ne bez stropnieka palīdzības) ,plus izmantot cietā diska priekšrocības, izmantot DVD failus nerakstot, nekonvertējot diskos un vel visādas fīčas... imidzš ir gemini 3.9. pammēģināju newnigma2, bet ātrumā neatradu kur likt stropnieka datus, bet imidzš perspektīvs...

Link to comment
Share on other sites

Mani no DM-8000 personīgi atsit ne tik daudz kā augstā cena, kā tas, ka solīto 700MHz vietā CPU ir tikai 400MHz.

Pie cenas, kas divreiz pārsniedz DM-800 cenu, varēja jau jaudīgāku CPU ielikt. Tikai 100MHz vairāk kā HD-800.

Karšanas problēmas, kuru dēļ 700MHz CPU bez coolera ielikt nevarēja?

Zinu, ka MIPS nav Intel arhitektūra, bet nu tomēr...

Un par tiem 999 viņš tak nav pilnīgi nokomplektēts, MartiniB kā beta testers vismaz dabūja par 899 ar visu HDD un DVD-RW iekšā, "tirgus" versijai tā nav.

Es personīgi gaidu, kad HD variantā parādīsies visi manis iecienītie HD kanāli, tad arī skatīšos uz tjuneriem...

Pagaidām man vissimpātiskākais šķiet IpBOX 900HD.

Link to comment
Share on other sites

Nu es arī pirmās dienas esmu pabakstījies un uzskatu, ka aparāts ir OK - visu rāda, nekas nekarās, ieraksts strādā, nevaru neko sliktu pateikt.

 

Tino - īsti nesapratu, ko nozīmē "neatradu kur likt stropnieka datus". Vai tad viņiem savādāki failu nosaukumi? Droši vien tāpat jāuzinstalē Mgcamd 1.31 un Mgcamd configs. Visi settingi jāsaliek iekš var/tuxbox/config/newcamd.conf un jānodzēs nafig var/keys/newcamd.list

Link to comment
Share on other sites

Es personīgi gaidu, kad HD variantā parādīsies visi manis iecienītie HD kanāli, tad arī skatīšos uz tjuneriem...

vai nu tu kļūdījies rakstot, vai nu es tevi nesaprotu

ip box ir ļoti lēns darbībā, salīdzinot ar dream

par 8000 neko nezinu ,cik no postiem šēit...

Link to comment
Share on other sites

Par ipbokša lēnumu es zinu, un tas mani arī attur.

Vispār laikam esmu pārlasījies par HD tjuneriem :)

Par kuru modeli lasu - visi saka "bremzes" :(

 

Par kanāliem runājot:

Teiksim ārpus SKY UK pagaidām neesmu ievērojis SciFi HD.

Eurosport HD HTB+ HD paketē jau ira.

Discovery HD ir

 

VH1 HD variantu var negaidīt (apskeilos 80-to gadu lentē ierakstītos klipus?)

Link to comment
Share on other sites

Nu es arī pirmās dienas esmu pabakstījies un uzskatu, ka aparāts ir OK - visu rāda, nekas nekarās, ieraksts strādā, nevaru neko sliktu pateikt.

 

Tino - īsti nesapratu, ko nozīmē "neatradu kur likt stropnieka datus". Vai tad viņiem savādāki failu nosaukumi? Droši vien tāpat jāuzinstalē Mgcamd 1.31 un Mgcamd configs. Visi settingi jāsaliek iekš var/tuxbox/config/newcamd.conf un jānodzēs nafig var/keys/newcamd.list

ieliku mgcamd config un pašu mgcamd, bet newcamd.conf nav zem var/tuxbox/config/ un zem var/keys nav newcamd.list . mazliet pameklēju citur, neatradu, atmetu ar roku un ieliku atpakaļ 3.90

Link to comment
Share on other sites

Dīvaini ... varbūt konfigs nemaz nebija uzlicies?

Link to comment
Share on other sites

Dīvaini ... varbūt konfigs nemaz nebija uzlicies?

par šito es arī iedomājos un pārliku vel reizi un priekš lielākas pārliecības pat pārstartēju, bet nekā...

 

DM-800 esmu izbakstījies pie paziņām-entuziastiem, pāāāldies.

pasaki,kas tev viņā nepatika!!

Labots - tino
Link to comment
Share on other sites

Manuprāt lēnā reakcija uz darbībām ar pulti, mans (oriģinālais) DM-500S ir fiksāks.

Dīvainās attiecības ar 10/1 daiseku. Ceru, ka labojama lieta, proti, ne-dzelžu problēma.

 

Karsts, man jau likās ka mans DM-500 ir pārāk silts, bet šitais ir vēl siltāks. Negribētos lai nomirst.

 

Par softu gļukiem nerunāšu, tie ir laika jautājums un pusgada-gada laikā (vēlākais) tiks izķerti.

 

CPU tikai 50MHz vairāk kā DM-500, kas rada manī spēcīgas aizdomas, ka MKV ar H.264 enkodēm (vismaz 720p) jamais nepavilks, bet gribētos. Zinu, ka asistē hardwerisks MPEG-4 dekoderis, bet vienalga. Tā kā par vāju...

 

Jāgaida DM-820? :)

 

P.S. Iespējams problēma ir tur, ka esmu vīlies DMM produkcijā, pēc tik ilgas mocīšanās tika gaidīts kaut kas nu tāds... uhhh...

Uhh nav sanācis. Manuprāt.

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt lēnā reakcija uz darbībām ar pulti, mans (oriģinālais) DM-500S ir fiksāks.

Dīvainās attiecības ar 10/1 daiseku. Ceru, ka labojama lieta, proti, ne-dzelžu problēma.

 

Karsts, man jau likās ka mans DM-500 ir pārāk silts, bet šitais ir vēl siltāks. Negribētos lai nomirst.

 

Par softu gļukiem nerunāšu, tie ir laika jautājums un pusgada-gada laikā (vēlākais) tiks izķerti.

 

CPU tikai 50MHz vairāk kā DM-500, kas rada manī spēcīgas aizdomas, ka MKV ar H.264 enkodēm (vismaz 720p) jamais nepavilks, bet gribētos. Zinu, ka asistē hardwerisks MPEG-4 dekoderis, bet vienalga. Tā kā par vāju...

 

Jāgaida DM-820? :)

Pults strādā itkā normāli

10/1 daiseks strādā bez problēmām, tik kanālus gan no sākuma vajadzētu ielikt bez daiseka ( šis tiešām ir gļuks, bet nav galvassāpju vērts)

softa gļuki ar 3.9 ir maksimāli novērsti, nekarst arī tagad

720 iet rūkdams

Link to comment
Share on other sites

Atgriežoties pie temata - ivo varēja drusku pastrādāt ar fotoaparātu...

 

tino - softa gļuki protams nav kritērijs, tos ar laiku izlabos.

Manis bakstītajam DM-800 bija 3.70 Gemini šķiet...

Link to comment
Share on other sites

No savas puses varu apliecināt, ka visus kanālus automātā ar 1/10 daiseku noskanēja ka prieks! Vienīgais ka ļoti lēni, bat tas nav jādara katru dienu.

Daisekam gan ir pievienots tikai 5 galvas attiecīgi pie 3,4,5,6 un 7 ieejas. Settingos visiem commited switch liku AA un uncommited switch attiecīgo ieejas nr.

 

Mārci, ko Tu vēlies lai nobildēju?

Link to comment
Share on other sites

No savas puses varu apliecināt, ka visus kanālus automātā ar 1/10 daiseku noskanēja ka prieks! Vienīgais ka ļoti lēni, bat tas nav jādara katru dienu.

 

1. Daisekam gan ir pievienots tikai 5 galvas attiecīgi pie 3,4,5,6 un 7 ieejas.

2. Settingos visiem commited switch liku AA un uncommited switch attiecīgo ieejas nr.

 

Mārci, ko Tu vēlies lai nobildēju?

 

1. ljoti praatiigi ir nelietot lielaa diseka pirmo input,

_ tad kad Enigmai2 kaukas samiseejas neienaax signaals no pirmaas ieejas kad Enigma2 buus iedomaajusies ka ir uz cita pavadonja

_ taadeejaadi kanaalu saraxc tix pasargaac no nepareizi sakolekcioneetiem kanaaliem

 

2. drusku nipareizi

_ Committed komandas domaatas parastajam disekam ar protokolu 1.0 vai 2.0

_ Uncommitted komandas lielajam 10x1 ar protokolu 1.1

tavaa gadiijumaa committed jaaliek NONE, manaa tiek lietoti abi jo aiz viena 4x1(1.0) piesleegti 3 gab. 10x1(1.1)

Link to comment
Share on other sites

2. drusku nipareizi

_ Committed komandas domaatas parastajam disekam ar protokolu 1.0 vai 2.0

_ Uncommitted komandas lielajam 10x1 ar protokolu 1.1

tavaa gadiijumaa committed jaaliek NONE, manaa tiek lietoti abi jo aiz viena 4x1(1.0) piesleegti 3 gab. 10x1(1.1)

 

AA liku tādēļ ka krievu forumos lasīju ka tā esot pareizi jāliek, citādi nedarbojoties. Būs jāpamēģina salabot uz none.

Link to comment
Share on other sites

Mārci, ko Tu vēlies lai nobildēju?

Savu tjuneri protams! :)

Gan atvērtā gan aizvērtā veidā.

Forši būtu iekšas tuvplānā...

MartiniB varētu to pašu izdarīt ar savu DM-8000

Link to comment
Share on other sites

Settingos visiem commited switch liku AA un uncommited switch attiecīgo ieejas nr.

Šis man jau ir trešais DM800, no pirmiem diviem no dusmām tiku vaļā dažu iemeslu dēļ: - karsa, skanējot caur 1/10 daiseku vārija baigo puru, bremzīgi reaģējha uz pults komandām (DM7000 daudz žiperīgāks). Karstuma problēma nu jau nav tik aktuāla (ir silts bet ne kā gludeklis), skanēšana arī ir ok (saliku tā kā bildē), bremzē vienalga, pie tā tik ir jāpierod. Lietoju pēdējo Newnigma imidžu. Tā kā esmu apmierināts pagaidām. Pat i nezinu vai gribu DM8000, kad nāks drošvien gribēšu.... 8)

post-78751-1230298323_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS, kā Newnigma ar medu draudzējas? Lasu, ka te citiem ir bijušas problēmas...

Link to comment
Share on other sites

MartiniB varētu to pašu izdarīt ar savu DM-8000

a ja slinkums :)

te ir drusku iexas safocheetas, pietruuxt kopskac

http://amd.co.at/anti/index2.php?8k/8000pics/

 

bremzīgi reaģējha uz pults komandām (DM7000 daudz žiperīgāks)

te ir vairaaki iemesli

1. muusdienu tv aizkavee bildi

2. iespeejams HDMI arii kauchko buferee

3. probleemas ar pulc nikjoshanos paariet kaa tiko atnjem HDMI un piesleedz caur SCART, sviesc ...

 

 

RimaNTSS, kā Newnigma ar medu draudzējas? Lasu, ka te citiem ir bijušas problēmas...

medus faili jaaliek taispashaas vietaas

Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS, kā Newnigma ar medu draudzējas? Lasu, ka te citiem ir bijušas problēmas...
Jā, problēmas ir bijušas, kaut tās nebija DM dzelžu vai softa problēmas bet manas personīgās (katram tādas dažreiz gadās :shock: ).
Link to comment
Share on other sites

_ Committed komandas domaatas parastajam disekam ar protokolu 1.0 vai 2.0

_ Uncommitted komandas lielajam 10x1 ar protokolu 1.1

tavaa gadiijumaa committed jaaliek NONE, manaa tiek lietoti abi jo aiz viena 4x1(1.0) piesleegti 3 gab. 10x1(1.1)

 

Pamēģināju committed izlabot uz NONE, it kā strādā, bet reizēm pie kanālu pārslēgšanas parādās gļuki - "cannot tune to service" un visi signāla līmeņi pa nullēm. Izlaboju atapkaļ uz AA visiem pavadoņiem.

 

Hmm, izskatās, ka es arī esmu iegrābies ar Newnigma :( Nevaru atrast vietu medum!!! Help pls!!!

Link to comment
Share on other sites

Ir viss OK, salaboju, izrādās, ka newnigma ar newcamd.conf nedraudzējas ne par ko :(

Nācās saprast, kas un kā liekams iekš newcamd.list.

Vispār interesanti ar to Enigma2 - /var/ un /etc/ laikam ir viens un tas pats folderis. Vēl /usr/ visam pa vidu...

Ar Enigma1 bija vienkārši - viss iekš /var/...

 

Jā, starp citu, šajā imagē ir parādījies iepriekš nedzirdēts termins -PICON. Ko tas varētu nozīmēt? Pašam nav ne jausmas.

Link to comment
Share on other sites

Ir viss OK, salaboju, izrādās, ka newnigma ar newcamd.conf nedraudzējas ne par ko icon_sad.gif

Nācās saprast, kas un kā liekams iekš newcamd.list.

Vari vienkārši izdzēst newcamd.list un viss rullēs no newcamd.conf!

Jā, starp citu, šajā imagē ir parādījies iepriekš nedzirdēts termins -PICON. Ko tas varētu nozīmēt? Pašam nav ne jausmas.

Varētu tulkot kā program icons. Uzinstalējot PICON, pārslēdzot kanālus, info logā redzēsi kanālu logo.

Link to comment
Share on other sites

Kernell, tur jau tā lieta, ka citās imagēs (vismaz Gemini) tā arī reāli notiek, nodzēšot newcamd.list un saliekot medus parametrus iekš var/tuxbox/newcamd.conf viss strādā. Bet tikai ne iekš Newnigma!!! Tur, uzinstalējot Mgcamd konfigu, minētais fails nemaz neparādās. Vienkārši iekopēšana rezulātu nedod. Tā nu es visādos veidos cīnījos, līdz beidzot saliekot tās rindiņas iekš newcamd.list, ar kādu 5. piegājienu tas pasākums aizgāja! Izrādās, ka bija jāizlabo rindiņu beigas ("wan cardserver" vietā jāieraksta "lan newcs")

Jā un arī tas newcamd.list tā vienkārši vajadzīgajā mapē pēc konfiga instalēšanas nemaz neparādījās. Nācās instalēt Mgcamd 1.30d ar newcs un konfigu.

Tā, ka, liekot Newnigma imagi, jārēķinās ar palielu čakaru, bet izdarīt var :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...