Jump to content

sliktākā web lapa ever


_dunduks_
 Share

Recommended Posts

Sēņojot internetā, nonācu pie vienas izcili sliktas web labas.

Manuprāt to pat varētu nominēt uz sliktāko web labu ever.

Manai kritikai vienkārši žoklis atvērās to ieraugot, tāpēc es pat vairs nevaru neko loģiski uzrakstīt. :shok:

 

Šeit ir tā lapa

 

daivai, cilvēki padālās, kur esat redzējuši izcili sliktas web lapu piemērus.

 

p.s.

man nav nekādas intereses šīs lapas popilarizēšanā.

es ceru, ka tas nav neviens no bootistiem un neviens nejūtas aizskarts par nekonstuktīvo kritiku :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Runājot par lapas saturisko fonu, izskatās kā "uzmetiens" (naudas izvilināšana no cilvēkiem) :D

Link to comment
Share on other sites

zaljaa ir ceriibu kraasa :D

nee nu savu funkciju funkciju jau lapa pilda :D

Labots - Exiic
Link to comment
Share on other sites

nav sliktu un labu lietu, tāpat, kā nav sliktu web lapu. Visam ir savi funkcionālie, estētiskie un loģiskie aspekti.

Drīzāk var runāt par lapas atbilstību: mūsdienu standartiem, izvēlētai mērķauditorijai, uzņēmuma corp. stilam, usability, utt.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
Drīzāk var runāt par lapas atbilstību: mūsdienu standartiem, izvēlētai mērķauditorijai, uzņēmuma corp. stilam, usability, utt.

90' gadu sākuma dizains, mērķauditorija - daltoniķi mākleri, usability - amerikas savienoto valstu rēķinošana? :), uzņēmuma corp. stils - ņirgājies, vai?

Un arī tagad tu domā ka nav sliktu lapu? :)

Tas gan vairāk izskatās pēc kāda skolnieka projekta.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

principā staigājot pa tīmekļa vidi, tādas lapas ir redzētas pārāk daudz, lai dēļ tām liktu linkus kaut kur speciāli iekšā, un man domāt, ka šitas ir arī pārāk neētiski publiski apspriest kādas firmas zīmolu, lai arī kāds tas būtu. Ja jau šīs firmas īpašnieks, lapas pasūtītājs, ir apmierināts bijis, tad jau viņam ir patikusies un ir vienalga ko domā citi.

Link to comment
Share on other sites

Un arī tagad tu domā ka nav sliktu lapu? :)

Tas gan vairāk izskatās pēc kāda skolnieka projekta.

 

Savulaik pildot amata pienākumus es biju sev saglābajis kaudzīti, ap vismaz 150 LV web lapām, kuras varētu neatbilst kādām no "vispārpieņemtām" prasībām. Un vēlreiz minēšu, ka nav sliktu lapu! Kā zināms katru defektu, var pārvērst par efektu! Efekts ir panākts! - Topica autors ir atvēris šo lapu, apmeklējis to!

Link to comment
Share on other sites

usins_pacina

A ko jūs gribējāt- šadas lietas māca mūsu nabaga pamatskolniekiem un vidusskolniekiem... no css ne smakas un par php, web2 nerunāsim... plus iztēles nekādas...

Link to comment
Share on other sites

ja tā lapa man palīdz,un pilda savas funkcijas, tad pilnīgs pofig kāda viņa

un nav ko sēdēt viņā visu dienu :grin:

Link to comment
Share on other sites

Nu lapa ir tikpat izcila, cik web-lapas.lv :mrgreen:

Anyway par to nebrīnos, tās īrēšanas kakas īpašnieki 99% ir kārtējais šaraškinu kantoris, kuram uz izmalcinātām lapas dizaina fīčām ir tikpat nolikt, kā uz viņu apmeklētāju īres rēķiniem. Bet ok, ir pieprasījums, ir arī piedāvājums :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Beidzot kāda lapa, lai arī acīm nogurdinoša, kurā nav visu to stulbo flešku un nejēdzīgi daudzo bildīšu fonā.

Salīdziniet cik sver tā lapa un cik, piemēram, boot.lv

Link to comment
Share on other sites

industrious
Šeit var iepirkt jaunāko datortehniku, ar šo un šo uzmanīgi, pamatīgi šilierē. Te daudzu vietņu apkopojums pa gadiem, mēnešiem un atzīmes. Atradu vienu kura piesaistīja ar interesantu izvēlni. Labots - industrious
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...