Jump to content

Windows nestartejas


Punk'D
 Share

Recommended Posts

Atvainojiet, ka bez garumzimem es pashalik sezhu uz Linuxa un censhos kaut ko labot. Datoram jau vairakus meneshus viss bija labi, dziivojos bez AV, censhos neiet apshaubamas lapas. Shodien seezot internetaa, kaut ko darot ik pa laikam dators iekaaraas. Labi nekas dazreiz taa notiek. Bet tas visu laiku atkaartojaas un tad dators bija jarestartee. Vins laadee windowu, bet kad buutu japaradas Welcome skriinam nekas nenotiek. Es ieliku Linux disku un seezhu no vina, bet neinstaleju. Man ir 2 cietie. Maxtor 40 GB uz kura staav OS, un Western Digital 500 GB kursh ir sadalits divaas particijas un uz kura atrodas svariigie faili. No Linuxa ejot Maxtor cietajaa vinsh raada Cannot mount Volume, peec tam vins parada iemslu kuru ir gruuti salasiit un kaa sheit uztaisit skriinu es nezinu. 500 GB cieto Linux vispaar neatrod. Es veelaak pameginashu parinstalet Windowu un cerams ka vins vispar laus kaut o saakt instalet.

Link to comment
Share on other sites

Kļūda bija Western union partīcijā. Event Viewer viņam uzrāda 2 erorus un saka, ka viņš ir jānoskenē. Dators vienkārši uz kādām 2 sekundēm sastinga. Tagad slēdzot iekšā viņš nočekoja disku un viss ir labi.

 

Oh my tikko atklāju, ka arī otru partīciju viņš nelasa. Jānoskenē arī tā būs.

Labots - Punk'D
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...