Jump to content

VGA uz S-video hardware konverters


321
 Share

Recommended Posts

Jā kātad, konvertēši analogo signālu šurpu- turpu un signāls nepasliktināsies ! :)) :D

Vainu tu nesaproti pa rko runā vai izsakie sprecīzāk - pimēram, nevis LOSSLESS, bet kvalitatīvs, ar maziem kvalitātes zudumiem utt....

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Cho to dazham neaiziet. Nu piemeeram - lai Tevi nokonverteetu par suni, ir jaanonjem cilveeka sapraats, jaapieliek spalvas utt. Tieshi tas pats ar tiem signaaliem - S-Video pats par sevi ir s*ds ar daudz zemaaku kvalitaati, saliidzinot ar VGA. Tie ir taadi dazhaadi signaalu standarti un punkts! Ne par velti tachu ir dazhaadi un ar vien jaunaaki standarti...

Link to comment
Share on other sites

jā un cik zināms, S-Video vairāk par SD rezolūciju neparādīs atšķirībā no VGA.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Da arii taa SD rezoluucija tur ir aiz ausiim pievilkta. Un kraasas un kontrastu vispaar nav jeegas saliidzinaat!

Link to comment
Share on other sites

Man vajag uz S-VIDEO iespejami labaaako risinajumu

Man neintresee kada kvalitaate overall ir S-VIDEO

Ja S-VIDEO uztur max 800x600 px (taa kaut kur dzirdeju)tad es nakaadi nevaru dabuut vairaaak

MAN INRESEE IESPEJAMI LABAKA KARBA

 

Ir veel Kramer http://www.kramerelectronics.com/ bet shis esot dargaaaks

 

DLJE MEDLENIH GAZOV

 

Man intresee vai njemt karbu ar divainu nosaukumu Manhatann par 23 ls vai Kramer par apmeram 100 ls

Labots - 321
Link to comment
Share on other sites

uzliec vēl lielāku fontu, bet es uzskatu ka naudas izmešana ir abi varianti. maksā 100 ls un miers. nebūs tur 800x600, būs 352 uz 576/480.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

DLJA "BISTRIH" GAZOV:

 

1. Tad nelieto vaardu LOSSLESS, janezini, ko tas vispaar noziimee.

 

2. 800x600 S-Video pat sapnjos neraadiisies

 

3. Ne par Ls 23, ne par Ls 100, ne pat par Ls 10'000 tajaa S-Video nekaada labaaka kvalitaate par parastas videokartes izeju nebuus! Ja nav izejas, tad peerk visleetaako un miers.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
S-Video leads to sharp images (approximately 700×486 pixels edge-to-edge when using a clean DVD source)

 

Jebkursh analogs signaals vispaar nav perfekti raksturojams digitaalaa formaa jeb, citiem vaardiem, jebkuram analogajam ir bezgaliiga izshkjirshanas speeja! Taa kaa taa "izshkjirshanas speeja" analogajam ir aptuveni piemekleeta attieciibaa par horizontaali un pieskanjota rindu skaitam. Bet, ja runaa par gala beigaas skataamo atteelu, tad digitaals SD jeb 720(704) x 576/478 taadu S-Video saliek vienos vaartos. Un S-Video atteels uz JEBKURA muusdienu parasta displeja - vienalga vai tas ir monitors, TV vai kas cits - ir vienkaarshi NESKATAAMS.

Link to comment
Share on other sites

Man vaig projiceet no plaptopa uz projektora uz kura veel sho to no tv vag palaist

Man ir aizdomas ka tas visss ies caur Edirol V-4 http://avlsource.com/images/edirol%20v4.jpg

Ka rubijas tv pie tas pulc es nezinu

Redzkur pulc ieejas http://www.qualitydj.co.uk/images/v4_rear.jpg

 

Kasti gan man vajag rezervej arii citiem gadijumiem kad vajag audio + video no kompiiisha (dvd + pc piemeram)

 

Mosh ir kadi citi risinaajumi zinami?

Labots - 321
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...