Jump to content

2 monitori


aukstais
 Share

Recommended Posts

pieliku pie portatiivaa savu otru monitoru - piedabuuju pie dziiviibas :D tgd radaas jautaajums kaadu softu izmantot lai vareetu uz vienu monitoru piem. seerfot netaa, bet uz otru palaist word

os - windows vista

Link to comment
Share on other sites

neticēsi bet man līdzīga sāpe

nevaru atrast kur uzlikt lai uz 1 monitoru netā var sēdēt uz otro filmu skatīties (ATI vkarte )

Link to comment
Share on other sites

jaa gruuti noticeet, zinu ka kojaas vienam bija uzlikts ka vinjsh vareeja paarsleegties, aizmirsu paprasiit kaadu progu lieto :D

Link to comment
Share on other sites

Kapēc visiem uzreiz softi, par videokartes draivera esmaību neviens nav aizdomājies? Parasti tur ir iekšā jau paradzemas iespējas, kā ko klonēt.

Link to comment
Share on other sites

Ieej savas videokartes settingos un uzliec tur Dualview režīmu. Clone nevajag likt - tas dublē uz abiem ekrāniem notiekošo.

Link to comment
Share on other sites

pie videokartes skatiijos bet neatradu neko noderiigu, pashlaik abi iesleegti un darbojas paariet no viena uz otru varu, bet ja uz otru kko atveru, tad atveraas uz portatiivaa displeja (primaarais displejs) videokarte radeon hd3200

Link to comment
Share on other sites

Es pašlaik arī sēžu uz 2 LCD 19" un jūtos pilnīgi kā paradīzē :mrgreen: beidzot visu var redzēt kā vajaga. Man ir uzlikts režīms NVIDIA Control Panelī Dualview un viss notiekās, bet nezinu ko jūs tur darat, ka kaut kas ne tā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...