Jump to content

Kabeļtelevīzija


Elmarsu
 Share

Recommended Posts

Ienāca galvā doma :idea: mājās uztaisīt kabeļtelevīziju, bet kā tas viss strādā īstenībā un ar kādiem agregātiem.Varbūt varētu apskaidrot kādi agregāti vajadzīgi. :unknw:

 

Jā gribēju piebilst vai ar dreamboxu var kautko iesākt?

Link to comment
Share on other sites

ieleja šamais jau gribēja būt pats gabeļtelevīzija, mājas apastākļos :good:

 

Jebšu es biju pārāk stūlbs un nesapratu atkal kārtējo reiz domu, par to vai izveidot, pieslēgt ar provaidera palīdzību?

Labots - alone
Link to comment
Share on other sites

ieleja šamais jau gribēja būt pats gabeļtelevīzija, mājas apastākļos :good:

 

Jebšu es biju pārāk stūlbs un nesapratu atkal kārtējo reiz domu, par to vai izveidot, pieslēgt ar provaidera palīdzību?

 

Tieši tā es pats gribēju būt operators. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Vēsi....

Katram kanālam vajadzes savu sat tuneri.

Sprauz klat noregule katram RF kanalu un vola gatavs a un vel spliteris vajadzigs

Link to comment
Share on other sites

Vai tik nav taa, ka cilvis, grib taadu takaa nelielu ''biznesinnu uzveidot kaadaa daudzstaavu majaa, no sava sateliitsskkiivja un uztveereeja!

 

Ja taa domaa, tad cik kanaalus taisies raidiit savaa kabellteleviizijaa???

Link to comment
Share on other sites

Ar vienu dreambox dabuusi savai kabeljteleviizijai vienu kanaalu. Ar diviem driimboxiem dabuusi jau divus kanaalus u.t.t. . Atkariibaa no klientu skaita vajadzees spliterus, iespeejams arii signaala pastiprinaataajus, ja daudz kastes, lielaaks attaalums. Katram dreamboxam uzliec kaut vai savu RF kanaalu un aidaa... . Ak jaa, pirmkaart jau vajadzees vainu vairaakus skjiivjus vai arii galvinjas ar vairaakaam izejaam, tas jau arii atkariigs cik kanaalus gribeesi transleet no viena pavadonja.

 

Taa ka, ja ir daudz lieka nauda, tad tik uz priekshu.... .

Link to comment
Share on other sites

Man tad jautājums kā tad kabeļtelevīzijas operatori dod tik daudz kanālus kodētus, vinjiem ar katram kanālam savs tjuneris ar kodu karti?

Link to comment
Share on other sites

Man tad jautājums kā tad kabeļtelevīzijas operatori dod tik daudz kanālus kodētus, vinjiem ar katram kanālam savs tjuneris ar kodu karti?
A ko tad tu domāji?
Link to comment
Share on other sites

Kārtīgā kabeļtelevīzijā uz katru kanālu stāv SAT uztverējs, signāla kodētājs, modulātors un visu to kopa sauc par galvas staciju. Vārdu sakot, tas ir ļoti dārgs pasaakums. Es nemaz nerunāju par maģistrālajiem un mājas pastiprinātājiem.

Link to comment
Share on other sites

pieņemu ka profesionāliem kabeļtv operatoriem ir dublēti daudzkanālu uztvērēji un citi profesionāli risinājumi

 

neticu ka šāds risinājums vienai mājai attaisnojas kaut vai elektrības patēriņa un 24/7 cilvēka kas visu monitorē. un jāpalien zem 8 Ls par 100 kanāliem.

 

vispār krievvalodīgais 4 burtu saīsinājums autoram/topikam

 

 

tu to savu krievu saisinājumu... mani intereseja nevis ielīst zem kautkādas astoņu latas robezhas par simt kanāliem bet reālas uzpariktes kastes kas to nodroshina un kā tas viss dabā darbojas,":nevis es pienjemu ka ir tā un šitā un elektribas pēc attaisnojas :aggressive:

Link to comment
Share on other sites

Varbūt izzi un baltcom arī ir dublēti modulatori un pa šķīvim uz katru kanālu, bet mazajiem rajonu CATV operatoriem pamatā ir 5-6 SAT antenas uz jumta, uz plauktiem ir salikti HUMAX uztvērēji, kas caur pastiprinātāju (kas pievienots ar 3Ls tulpītēm) padod signālu uz kabeļtīklu. Protams ir arī pa kādai galastacijai, kurā var iebāzt 10 kanālu modulatorus, bet tas ir tikai tāpēc ka parastie modulatori dod traucējumus uz blakus kanāliem un nav iespējams tik kompakti salikt kanālus (viens otram rada traucējumus).

 

Tev vajag kautko no šitā.

http://www.triax.com/AntennaSystems/Headends/Headends.aspx

viena kaste ap 2000Ls un tie ir 4-10 kanāli ko laist kabelī.

Labots - erny
Link to comment
Share on other sites

te tak nav jeega vispaar spamot!

autors vareeja pastaastiit cik klientiem pasaakums domaac, kaada maaja, kaadi kanaali, ...

 

ja veelamo kanaalu skaic lielaax nekaa klientu tad labaak katram savs uztveereejs + praatiiga signaala komutaacija

Link to comment
Share on other sites

te tak nav jeega vispaar spamot!

autors vareeja pastaastiit cik klientiem pasaakums domaac, kaada maaja, kaadi kanaali, ...

 

... kur maajaa atrodaas :D gribi nocelt biznesu

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...