Jump to content

Draiver


Pechons
 Share

Recommended Posts

man ir tada problema - es aiznesu pie meistara parinstelet PC vakar... vinsh man parinsteleja atnakot majas pievienojot PC sakuma viss norm tad gribeju ieet spele, bet vina raustas aaa nodomaju vajag ieinstalet to draiver jo meistars to nebija izdarijis cik es sapratu un nokacaju ATI draiveru kurs man pirms parinstelesanas staveja ieinstaleju vinu un nekaa visa grafika palika slikta nu es izdzesu vinu tad es eju interneta un kad ar peles ripuli velku uz leju vins man kaa ar viljnjiem iet un lagoti... !! kas pa vainu ? kaa lai es uzzinu kads man draivers jainstele ?! ludzu pamāciet mani latviešu valodas gramatikas lietošanā.. !!!!

 

jaa var pec iespejas sikak paskaidrot kas tieshi jadara jo es PC neparak daudz saprotu iznemot spelisu spelesanu !!!

 

+ domaju paskatities filmu, bet filma ari lago... !

Link to comment
Share on other sites

kristaps_83

Cik topikus taisīsi? uzzini kāda tev ir videokarte un meklē internetā vai videokartes driver cd ja tev tāds ir.

Link to comment
Share on other sites

es neredzeju ka tieshi prieksh draiveriem ir topiks jo saku man ar viljniem iet uz leju un es nepamaniju... !!!

 

kaa paskatities kada ir man video karte ?!

Link to comment
Share on other sites

kristaps_83

Nokopē everest home edition, vai atskrūvē vāku un paskaties uz savas videokartes, vai nes pie meistara :)

Link to comment
Share on other sites

Start->run->iekopējam desk.cpl->ok->Settings->advanced

vai programma Everest

vai Start->run->dxdiag->Display

Labots - wolf
Link to comment
Share on other sites

superKrona

Tev tas PC nav gadienā portatīvais, kas ņem pretī tikai PC ražotājfirmas sačakarētus draiverus?

Link to comment
Share on other sites

nofotogrāfē videokarti no abām pusēm un ieliec bildes te. tad tev tauta pateiks kas par modeli.

Link to comment
Share on other sites

a tu domā šeit kristāla bumba visiem? Nes pie meistara atpakaļ un sūdzies, naudu takš esi samaksājis, par nekvalitatīvu darbu.

Link to comment
Share on other sites

Pechons, aizmirsti ko es tev teicu. tev tas būs par grūtu. un galvenais - tikai nemēģini datoru atvērt! vispār labāk viņu nekustini, un ātri izsauc meistaru pirms vēl kāds tavs draugs nav datoram ķēries klāt.

Link to comment
Share on other sites

Nes atpakaļ un saki, ka nav kā vajaga, tā galu galā ir tava nauda, un ja cilvēks neprot paveikt kvalitatīvi darbu, tad prasi naudu atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc, ka nav draiveris uzlikts, kas bija jau jāizdara tavam meistaram, nevis tev tagad jāmocās un jādomā ko nu tagad kur grūst un instalēt.

Link to comment
Share on other sites

nu a kas man jainstele ?! kad ieeju Displejs PCI / AGP Video tad man rada

Ierīces apraksts Ierīces tips

ATI Radeon 9200 SE (RV280) Videoadapteris

Ierīces apraksts Ierīces tips

ATI Radeon 9200 SE (RV280) 3D-akselerātors

 

 

 

ko man isti vajag instelet ?!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...