Jump to content

Kad startējas XP rādās 2, bet reāli ir 4 kodoli


artilery
 Share

Recommended Posts

Ir tāds viens gļuks parādījies.

Kad pārstartē kompi, lādējoties XP uz melnā fona parādās frekvences un kodolu skaits, un cita info.

Reāli procesoram ir 4 kodoli, bet tur - uz tā melnā parādās tikai divi. Kad XP ielādējies, visur citur - Task Managerī, CPUZ - rādās, ka ir 4 kodoli, reāli arī tā kompis strādā, tikai kapēc stratējoties XP šis

saka ka ir tikai 2 kodoli??

Link to comment
Share on other sites

Gadijuma nav ta, ka ka xp sp2 atbalsta tikai 2 kodolus.

 

šķiet ka tā nav, jo kad bija sp2 viss ok! arī sp1 atbalsta.

tagd ir sp3.

Link to comment
Share on other sites

Ļ. cien. artilery un mix. Man ir šaubas, vai jums par abiem sanāks viens kodols. Nu, tas, ko ikdienā cilvēks lieto. Eeeee..... smadzenes, vai?

 

P.S. Dārgie admini un citi moderi. Varat sūtīt mani mazgāties vai kur citur, bet nupat ir par traku.....

Link to comment
Share on other sites

Paņem zīmuli un baltu lapu. Uzraksti tur šo tekstu un ieslēdzot pc paturi monitoram priekšā 30 sekundes. Tad viss būs savās vietās.

post-69711-1229273174_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

bet kapēc tad iepriekš rādīja 4?

ko darīji pirms tam, kad sāka rādīt 2?

Link to comment
Share on other sites

Cik noprotu no topika autora rakstītajiem murgiem, tad windows task manager rāda visus 4 kodolus.

Kur ir porblēma? Kāda šķirba, ko BIOS sākumā (ne)rāda, ja galā nav nekādu problēmu?

Apraksti problēmu - kas nestrādā un kādā veidā tas iespaido darba procesu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Gestapo ziimeejums man patiik. Ir veerts izprinteet... Kad sleegshu iekshsaa laptop man raadiis ka ir 4 kodoli, nevis divus, kaut kaa taa, bet man patiesiibaa ir viens kodols... :(

P.S. Paarvietoju uz kurioziem...

Link to comment
Share on other sites

mazuliitis
WildGun domaju, ka tev naktos atvainoties par to, ka mani pieskatiji tam sarakstam, laigan nepateicu neko neapreizu... Intel core 2 quad centralajiem procesoriem ir divi fiziski kodoli tapat ka Intel core 2 duo, bet amd phenom x4 ir 4 fiziski kodoli...
Link to comment
Share on other sites

Intel core 2 quad centralajiem procesoriem ir divi fiziski kodoli tapat ka Intel core 2 duo

Tiešām?

Link to comment
Share on other sites

Gestapo ziimeejums man patiik. Ir veerts izprinteet... Kad sleegshu iekshsaa laptop man raadiis ka ir 4 kodoli, nevis divus, kaut kaa taa, bet man patiesiibaa ir viens kodols... :(

P.S. Paarvietoju uz kurioziem...

 

 

Labs i jokdari! Lūdzu paskaidro ko šis te skaita !!

Vienk. iepriekš bija gļuks, ka rādīja "2", nevis kā tagad - "4".

 

post-71991-1231177863_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Labs i jokdari! Lūdzu paskaidro ko šis te skaita !!

Vienk. iepriekš bija gļuks, ka rādīja "2", nevis kā tagad - "4".

Joki būs tad, kad tev būs palikusi viena core :good: , klokeris atradies,muaaahh....

Link to comment
Share on other sites

mlja, labi vismaz ka sadaļa pareizā.

 

 

mazais_puiseens: Vārds Quad procesora nosaukumā norāda uz to ka viņš ir kvadrātiskā korpusā ja ?

Link to comment
Share on other sites

WildGun domaju, ka tev naktos atvainoties par to, ka mani pieskatiji tam sarakstam, laigan nepateicu neko neapreizu... Intel core 2 quad centralajiem procesoriem ir divi fiziski kodoli tapat ka Intel core 2 duo, bet amd phenom x4 ir 4 fiziski kodoli...
Varbūt pamatosim savus viedokļus ar faktiem? Lūk, Wikipēdijas raksts.

 

Tātad - Core 2 Quad CPU satur sevī 2 čipus, katru ar 2 kodoliem. Kopā man sanāk 4 fiziski kodoli. Vēl jautājumi?

Link to comment
Share on other sites

Kā to bija saprast? Enīvei, tiem, kas tankā - WinXP supportē divus procesorus. Cik katram procesoram ir kodolu, nav ierobežots. Vari arī likt 32 kodolu CPU, ja vari tādu kaut kur atrast.

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Precizēšu Vilx- teikto: XP Home suportē 1 fizisko soketu, XP Pro - 2 soketus. Cik kodolu proči, ar vai bez HT, tur tiek bāzti, nav svarīgi.

Link to comment
Share on other sites

Izglītosim topika autoru:)

 

To informāciju ko ieslēdzot PC mēs redzam uz ekrāna (parasti balti burti uz melna fona, bet mēdz būt arī savādāk) rāda BIOS. (Kas ir bios un kam viņš vajadzīgs - meklē pats googlē!)

Šim nav nekādas sakara ar windows XP vai jebkuru citu operētājsistēmu.

Ja bios rāda, ka ir tikai 2 kodoli - viņš nepareizi atpazīst procesoru. Šo problēmu ārstē pāršujot BIOS uz jaunāko versiju.

Tomēr ņemot vērā autora zināšanu līmeni to es silti neiesaku darīt, vēl jo vairāk - XP visu atpazīst normāli.

Link to comment
Share on other sites

Izglītosim topika autoru:)

 

To informāciju ko ieslēdzot PC mēs redzam uz ekrāna (parasti balti burti uz melna fona, bet mēdz būt arī savādāk) rāda BIOS. (Kas ir bios un kam viņš vajadzīgs - meklē pats googlē!)

Šim nav nekādas sakara ar windows XP vai jebkuru citu operētājsistēmu.

Ja bios rāda, ka ir tikai 2 kodoli - viņš nepareizi atpazīst procesoru. Šo problēmu ārstē pāršujot BIOS uz jaunāko versiju.

Tomēr ņemot vērā autora zināšanu līmeni to es silti neiesaku darīt, vēl jo vairāk - XP visu atpazīst normāli.

 

 

Kā jau minēju, atrisināju to ielādējot biosa sākotnējos iestatījumus.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...