Jump to content

Failu saspiešanas programmas


champ007
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Vēlos iepazīties ar jūsu viedokļiem par failu saspiešanas programmām, piemēram, WinRar, WinZip, 7Zip utt. Bet neviena no šīm failus nesaspiež tik daudz cik es vēlos. :( Varbūt varat ieteikt kādu programmu, kura failu saspiedīs vismaz uz pusi mazāku. Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Nu saspiešanas pakāpe ir tieši atkarīga no faila satura. Jpg, audio un video failus vari nemaz necensties saspiest. Tie jau ir saspiesti.

Link to comment
Share on other sites

Nē, tādus es nespiedu, es centos saspiest .exe failu, bet viņš saspiedās tikai no 785 MB uz 780 MB. Bet vajag to failu ierakstīt CD (700 MB) diskā! :)

Link to comment
Share on other sites

Tads fails 99%, ka ir kādas programmas instalācija, un saturs jau ir kompresēts. :arrow: pērc dvd vai veido multivolume arhivu.

Link to comment
Share on other sites

Jā, tas fails ir programmas, pareizāk sakot, spēles moda instalācija. :) Paldies visiem par atbildēm! Vienkārši gribēju zināt vai tas ir iespējams un tagad zināšu. :)

Link to comment
Share on other sites

failu saspiest var

bet pirms tam to ieinstale un ieinstaletos datus saspied

(nezinu kaadaa veidaa bet es nokacaju speeli 305 mb kuru atarhiveejot sanaaca 4.1 gb)

Link to comment
Share on other sites

kautkass, tajā spēles mapē varēja būt ļoti daudz skaņu un mūzikas wav formātā, visefektīvāk manuprāt saspiež 7zip, bet visērtākais lietošanā ir winrar.

Link to comment
Share on other sites

varbūt sāksim runāt par lielumiem un tad zīlēt ko autors vēlas un cik daudz vēlas saspiest, jo viss ir atkarīgs no konkrētā svara.

Link to comment
Share on other sites

kāpēc nevēlies šķērēt failu divos vienādos failos un cep uz divām matricām.

 

Ja iegooglēsi, ir arhivētājiem iebūvēta opcija self extract un tad viss seks vēl vienkāršāks (inserc CD1 / CD2 biežāk)

Link to comment
Share on other sites

man ir winXP install DVD (ar daudzām versijām) 4,5gb iso fails (SuperWinAIO_2005-04-01 3,1gb rar)

bet pašā diskā 30GB infas

ja kāds zin kā tādu disku taisa ... padalies

 

PowerISO MagicISO UltraISO ... ne

Link to comment
Share on other sites

nestāsti pasakas ... tas ir disks priekš daudziem laptopiem ... kā zināms ar licenzēm ... bet neviemmēr recovery disks ir saglabājies

 

un kas būs tas kas to win uzliks?

Link to comment
Share on other sites

siikaak ir taa ka winda nelicenzeejas no instalaacijas, bet gan no uzliimes un seriaalja unikalitaates, esamiibas.

Link to comment
Share on other sites

man ir winXP install DVD (ar daudzām versijām) 4,5gb iso fails (SuperWinAIO_2005-04-01 3,1gb rar)

bet pašā diskā 30GB infas

ja kāds zin kā tādu disku taisa ... padalies

Tādus diskus var uztaisīt ar vienu mazu Microsoft programmiņu, kuras nosaukumu tagad uz sitiena neatceros (iespējams, ka ir arī citas programmas, ar kuram to var izdarīt). Šo “astronomisko” CD/DVD disku sāls ir iekš tā, ka daudzas Microsoft programmas un to versijas izmanto vienus un tos pašus failus. Piemēram: Windows XP Home un Windows XP Pro būs daudz pilnīgi vienādu failu. Tā Microsoft programma var uztaisīt ISO Image tā, ka faili kuri ir vienādi, fiziski tiek ierakstīti tikai vienu reizi, bet pārējās vietās uz to ir ielikta atsauce (tas nav shortcut, tas ir kaut kas līdzīgs hard link). Rezultātā, ISO Image ar vairākām programmām satilps vienā CD/DVD diskā, bet nokopējot visus failus uz cieto disku, to kopējais izmērs sanāk lielāks nekā fiziskā CD/DVD ietilpība. Labots - Firza
Link to comment
Share on other sites

paldies, val, par apgaismību

 

paldies, kx, ka apgaismoji alone, man nebija laika

Link to comment
Share on other sites

A kur problēma? Vai visa tā čakara vietā nebūtu ērtāk, lētāk un vienkāršāk iegādāties 800mb cd?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...