Jump to content

Beigt sejā.


industrious
 Share

Recommended Posts

Varbūt tas mūsdienu vispārējas samaitātības iespaidā, šajā seksisma laikmētā, vai kā, taču vai man vienīgajam skatoties draugu portālu, tās "Sapiko draugu" sniega pikas, sevišķi uz meiteņu profiliem izskatās pēc "šmekas"? (Sevišķi profila bildēs, kur redzama tikai seja :D) Laikam jāiet ārstēties :(

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Lai tak lai ņemas. Bizness tas ir. Ja ir kādi, kas grib un var par to maksāt, tad arī būs šāda "apšmekošana". Kadēļ gan varbūt muļķīga, bet pelnoša ideja var būt šķērslis? Tev ir labākas idejas?

 

Esu tais drauģeļos un ar tādiem niekiem nenodarbojos.

Link to comment
Share on other sites

Es tikai ierēcu par to, ka tas džeks kādreiz teica, ka būs portāls bez reklāmām un viss par brīvu. Nez gan par ko viņš sapņoja, lai cerētu ka tādu projektu varētu uzturēt bez maksas un bez reklāmām, kas nes ienākumus.

Link to comment
Share on other sites

Es nodzēšu nost tās pļekas, it kā jau tur ķeksītis ir, kur atķeksēt, lai nerāda tās pļekas, bet tas nedarbojas... Nu skaistas jau tās pļekas nav...! :D

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

A kas, johaidī, samaksā 45 saņtīmi un vari dragāt vaļā cik uziet... :mrgreen:

 

Jāatzīst, ka ļoti jau nu uzkrītoši šķebinošas ir visas tās papildfīčas - visas nopikošanas, apdāvināšanas ar virtuālo Neko, sarkanie paklāji un citas figņas, bet nu ja ir truli cilvēki, kas uzķeras uz tā, tad jau lai tik slauc no viņiem to moņi cik uziet. Es tad vismaz uz viņu rēķina varu to portālu izmantot cik nu man vajag bez maksas. :)

Labots - A-kalvis
Link to comment
Share on other sites

Meitenēm vēl piestāv, bet vīriešu kārtas pārstāvjiem taaads kauns  :grin::grin::grin:  

 

Tā pārsmējos.Nēsi porņikus pārskatījies ?

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

"Karoč, atnāk no darba, iekrīt gultā... Draudzene blakus ar portatīvo draugos sēž... Skatās, visiem tur uz bildēm tie baltie pleķi. Pasmīn un prasa viņai: "kas tie par pleķiem viņai uz sejas? ķip pika? neatgādina ko citu? hehehe". Šī - "hmm... njā, izskatās, ka viņus putni apkakājuši". Šis - "ēēmmm, aha... ir kas ēdams?""

Link to comment
Share on other sites

kā parasti "speci" izklāsta savas idejas vai slapjos sapnjus ;)

laikam p0rnu pārskatījušies tīņi šeit rulē ;)

Link to comment
Share on other sites

industrious

Visādas filmas redzētas. Bet jā, kādreiz draugiem tiešām bija draudzīgāks, tagad par katru sīkumu plēš matus nost, drīz vēl ,lai ielogotos par katru reizi būs jāsūta īsziņa. Un labi vien būtu, parāk daudz laika jaunībā pakāsts tajā vietnē.

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Man internets jau toč zaibal. Viss smird. Tvnet, Delfi, Draugi... Vienīgi inbox vēl darbam vajadzīgs un Starcraft gribas pa retam uzraut, a citādi - vienkārši zaibal!

Link to comment
Share on other sites

Es ar šito prikolu iedomājos :D pakalpojumu neizmantoju, bet tad sanāk, ka draugs man ir beidzis sejā :shok:

meklēšu kā noņemt to piku....

Link to comment
Share on other sites

Varbūt tas mūsdienu vispārējas samaitātības iespaidā, šajā seksisma laikmētā, vai kā, taču vai man vienīgajam skatoties draugu portālu, tās "Sapiko draugu" sniega pikas, sevišķi uz meiteņu profiliem izskatās pēc "šmekas"? (Sevišķi profila bildēs, kur redzama tikai seja :D) Laikam jāiet ārstēties :(

 

+ kaadi 8 mees darbaa ar tieshi par shito reecaam :D

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

starpcitu, ja kaads atceraas tad pirms paaris nedeelaam tur tajaa pikosanaas sadalaa bija konkurss: kurs vairaak sapikos tas dabuus balvas! un es tur vinneeju Sony NWZ-E436F MP3 pleijeri un veel dafiga kalendaarus un puzles ar savaam bildeem! :):D iepikoju apmeeram 1800 cilveekus! :D

 

vieniigi tas ka draugiem.lv nedeva kaadu nedeelu zinju kur taas balvas var savaakt, bet nu jau viss stokos un vakar tiku pie sava pleijera! :)

Link to comment
Share on other sites

vai nu es kautko nesaprotu,bet tīņu sarunas

beigt sejā,...........ok ,ganjau tīņi sapratīs pēc (100)gadiem,kautgan viņi ir attīstītāki par..........

naprižonka v straņe :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Larijssene
Un tās 1800 pikas tiešām bija tā pleijera vērts?

 

 

tur jau taa lieta ka es par vinjaam nesamaksaaju ne santiima! a pleijeris leetaakais salidzini.lv ir 60ls taaka! plus veel kautkaadi pieci kalendaari ar bildeem katrs ieks kiwiprint.lv pa kaadi 14ls :)

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

nu labi nav jau nekas kruts, bet nu ja par brivu tad kaapeec ne! vismaz 5 cilveekiem nebuus jaapeerk ziemassvetku daavanas! :D

Link to comment
Share on other sites

Ok, man citos saitos niks ir face, tā kā man liekas uzjautrinoš topika nosaukums.

ljauj mineet 1 no tiem saitiem ir pc-modding :D?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...