Jump to content

Kāpēc jūs pērkat jaunu TV?


erny
 Share

Recommended Posts

Da lab .. nebūs nekas jāpārvelk jo izstabā kuru remontēju paŗvilku arī visus vadus .. takšto pēc gada nekas nebūs jāpārtaisa. Un visu lēnā garā sačubināju pa 2vām nedēļām. ( brīvienās no rīta līdz vakaram ). Ja ir galva uz pleciem un rokas enaug no melnā cauruma tad visu var izdarīt.

Link to comment
Share on other sites

Da nu lai izremontētu istabu nevajag būt miljonāram.

Pats nesen remontēju dzīvokli. 1 istabas remonts ~ 25 m2 man izmaksāja ~ 300 Ls.

 

Špahtelis, cements, tapetes, līmes, lamināts, līstes, slēdži un citi sīkumi. Vismaz tagad ir patīkami ieiet istabā. Manuprāt labāk izremontēt pāris istabas nevis pirkt TV. Tomēr patīkamāj ja ka'ds atnāk ciemos vismaz nav jākaunās.

Man sanāca uz 700 latiem istabai, jo istaba ir ~ 60 m2. Vadus vajadzēja tikai nedaudz pārvilkt un gāzbetona sienā to bija viegli izdarīt. Vadus vilku priekš televizora un citām lietām.

Link to comment
Share on other sites

Izgrūst naudu, lai 92. gada auto vietā iegādātos 2002 ir bezjēdzīgi, jāremontē būs abi un abi prasīs ēst vienādu naudas summu... Auto ir labs, kamēr ripo!

TV izvēlēties auto vietā ir pat prātīgāk, kā jau teica, tas ēst neprasa.

Link to comment
Share on other sites

Par to remontu: pa 300Ls sanāk tikai "puskosmētiskais" remonts apmēram uz 30kvm telpu bet ja jāmaina logi, durvis, skaņas/siltuma izolācija, rozešu/slēdžu pārlikšana, gaismas ķermeņi, sienas skapis(pamatīgas izmaksas), ja taisītu sev tad sanāktu uz 2000Ls(ito ar domu ka pats 80% daru), vispār tas ir atkarīgs no telpas sākuma stāvokļa

 

p.s. man tv nav primārais, esmu no tiem kuri šim nolūkam lieto datoru, katram savs

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
Da nu lai izremontētu istabu nevajag būt miljonāram.

Pats nesen remontēju dzīvokli. 1 istabas remonts ~ 25 m2 man izmaksāja ~ 300 Ls.

Špahtelis, cements, tapetes, līmes, lamināts, līstes, slēdži un citi sīkumi. Vismaz tagad ir patīkami ieiet istabā. Manuprāt labāk izremontēt pāris istabas nevis pirkt TV. Tomēr patīkamāj ja ka'ds atnāk ciemos vismaz nav jākaunās.

25m2 un 300Ls? Labs lamināts priekš 25m2 vien maksās ~200Ls.

Taču pamēģini izremontēt vannasistabu vai virtuvi :)

Link to comment
Share on other sites

Mēbeles jau bija labas un jaunas, ieskaitot lampas. Griesti un sienas nebija daudz jātaisno tādēļ reģipsi neliku lai nepadarītu telpu mazāku.

Laminātu iepirku par 100 Ls ... Pat ļoti labs. 10 gadu garantija.

 

Nākamnedēl sākšu remontēt nākamo istabu un tad virtuvi un tad pēdējo vannu :)

Link to comment
Share on other sites

Sākās ar tv, aizgāja līdz auto un mājas remontiem,bet es tā TV vietā labāk iegādātos kādu dzīvnieciņu,nu teiksim Sfingsa kaķēnu,cik cilvēku tik viedokļu,par gaumi nestrīdas,katrs tērējas kā grib.

Link to comment
Share on other sites

pašam man teļuks nav, un negribas. pietiek mēnesī pāris stundas pablenzt kad ciemojos pie vecākiem:) konkrēti teļļuka iegādi īsti neatbalstu, dēļ tā, ka jāskatās tas ko man iebaro, nevis tas kas interesē, plus vēl reklāmas - sviests.

 

īstenībā par teļļuka kaitīgo ietekmi - visi to teļļuku pieņem kā normu, nepaskatās ar svaigu aci. tas saturs kas mums tiek piedāvāts ir sabiedrību degradējošs. uz ko balstās tv prieki - uz draņķīgāko emociju mielošanu, vai tas būtu stress un bailes - šausmenes un trilleri, vai dzimumtieksmes aktivizēšana komplektā vēl ar neiedomājamām perversijām. ltv ziņas vidējam skatītājam iedveš bezcerības un izbesījuma domas, visādi koru šovi - degradē skaistuma izjūtu - klaja bezgaumība, galu galā teļukā viss ir nepatiess, gan mākslīga frizūra, gan grims, gan izturēšanās kadrā, gan tukša tējas krūze rokā sarunas gaitā. tv ir kā greizais spogulis. mums ta piekājas. bet jaunajai paaudzei teļļuks saskalo smadzenes baigā žļurgā.

Link to comment
Share on other sites

900 sec arī tavs super nets piedāvā vai 7 no rīta pagriez monitoru pret sevīm M ?

vispār LNT ir raidījumi kurus gribās skatīties right now un tur neviens PC nevelk

Link to comment
Share on other sites

katram savs. es, kad ceļos 900 sec jau ir beigušās... es nesaku, ka visiem tagad tik PC ekrānā jāskatš tvnets vai kas tml.. saku, ka man viņš nav vajadzīgs...

Link to comment
Share on other sites

pašam man teļuks nav, un negribas. pietiek mēnesī pāris stundas pablenzt kad ciemojos pie vecākiem:) konkrēti teļļuka iegādi īsti neatbalstu, dēļ tā, ka jāskatās tas ko man iebaro, nevis tas kas interesē, plus vēl reklāmas - sviests.

 

Kāds sviests?

Futene, basis, Dinamo !!!

Pēc tam LNT ziņas, Degpunkts.

Reizēm rāda kādu filmu (!) latviski. Iekešojam. Skatāmies, kad ir luste. To var darīt arī citā gadā.

 

P.S. Reklāmām var lekt pāri vai izgriezt.

Link to comment
Share on other sites

nu par sporta skatīšanos teļukā - ja tai pat laikā var ņemt un iziet svaigā gaisā un pasportot? lai tak tas dinamo dara savu darbu... lai gan, pieļauju ka tā lūrēšana ir apmēram tikpat azartiski kā es tagad skatos youtubē kā griež visādas mantas ar ūdens strūklu:)

ziņas un visādi degpunkti - ko ta tur rāda, tās nāvīgi svarīgās un aizraujošās sensācijas, ko žurnālisti meklē kā ar uguni un pēc tam vēl izpušķo...

 

filmas un latviski jau būtu ļoti labi. bet nu tas prasa tomēr piestrādāt, lasīt programmu, štellēt ierakstu sistēmu utml, tas viss priekš pāris gadus vecām filmām.

katram savi apsvērumi un viedoklis, bet cik es esmu izpētījis, tad labums no tv ir nesalīdzināmi mazāks kā ļaunums :)

 

lai neatpaliktu var ielūkoties šai pat boota forumā - ja pasaulē vai Latvijā notiks kautkas tiešām ievērības cienīgs - tad cilvēki šeit par to runās:)

Link to comment
Share on other sites

filma nav piens - ar gadiem nebojājas. Uz kino jāiet, kad ir seanss, bet TV var skatīties, kad gribas.

ierakstu sistēma nav jātaisa. Ņemam Philips DVD rakstītāju ar cieto disku, pieliekam 220, antenu, skartu un aidā! Šī dzelža ērtums ir viens no iemesliem, kādēļ pat neesmu mēģinājis veikt kaut ko līdzīgu uz datora.

 

sportošana un sporta skatīšanās teļukā nav viens un tas pats, ja vien rīta skrējienā nepievienojas Jāgrs. :)

Link to comment
Share on other sites

nuja. nu katram savas izklaides, intereses un dzīve, un to jau nevar kritizēt.

 

rezumējot - mani iebildumi pret tv:

1) izcili nejēdzīgs smadzeņu skalotājs jaunajai paaudzei (nu bet šis ir garš stāsts)

2) tas ka labo lietu maz un apgrūtināta to izvilināšana no kopējās gūzmas, reklāmām uc štruntiem.

Link to comment
Share on other sites

tiem kas saka ka nav jega ieguldit ja prasa kapitalo. atzistiet ka tas ir dzives princips - labak sezhu sudos un sapnoju par baltu pukainu vietu neka pa druskai lenam karpos uz priekshu.

 

un lai bomzatnika uztaisitu kaut mazu kosmetisku reizem pietiek ari ar 50Ls.

Pasha pieredze ar ievakshanos ireta istaba kur ari bija bomzatniks un prusaku apdirtstas tapetes- ta ka irets tika uz gadu, tad tika izdarits sekojosi:

 

1. nomazgati krita griesti un ar kritu parklati pa jaunam - viens vakars darba + 1kg krita un 200grami PVA limes + plata ota = 3Ls

2. tika nopirktas baltkrievu tapetes pa 1,20Ls rullis - 8 rulli uz 25m2 istabu + 2 pakas papira tapesu limes = 15Ls

3. nokrasoju gridu to pirmstam noslaukot - 3litri parastas RLKR griidas krasas + ota = 12Ls

4. radiatoru un logu nokrasoju ar balto emaljas krasu = 8Ls

 

kopa istabas uzfrisinasana lidz "patikami uztureties" izmaksaja 38Ls

Link to comment
Share on other sites

q64silver

man savukārt zināma situācija, kā ģimene - sieva un vīrs - kārtējā pastaigā pirms ziemassvētkiem no nekā darīt paņem 999,00 Ls vērtu LCD uz kredīta 3 gadiem (paskaitiet, cik tas ir bez pirmās iemaksas). Vīrs nestrādā, sieva saņem ~ 300 uz papīra. kad sieva darbā, vīrs bauda teļuku. protams, sieva, kā pati saka, baig mīl un žēlo savu vīru :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

2 gadus atpakaļ nopirku 21" LG CRT teļuku un nemaz nejūtu vajadzību pirkt kaut ko labāku. Lai ziņas un vēl šo to nedaudz paskatītos neko vairāk nevajag.

 

Priiekš filmām 22" monitors ir tīri labs, ņemot vērā, ka istaba man ir maza.

Link to comment
Share on other sites

kaapeec visi runaa par tv kaa par verkji uz kaa skataas tikai vieteejaas tv paarraides, kur ta filmas, utt? :p

Vispābā labs jautājums - kur tad ir tās filmas, kuras būtu vērts skatīties? Man kādas 5 ir noglabātas, nu vēl koncerti kādi 30. Tas arī viss, ko būtu vērts glabāt. Tak nevar visu laiku malt vienu un to pašu, vai ne?

Link to comment
Share on other sites

Nopirku, lai skatītos filmas mājās.

Riebjas kinoteātrī klausīties popkorna grauzējus, trokšņotājus.

Vēl pa retam paskatos basīti, hoķi.

Tajā brīdī, kad pirku, auto nebija prioritāte - tie, kas dzīvo un strādā centrā, sapratīs.

Tāpat par to naudu sanāk tik galīgs šrots, tā ka tēma tv vs. auto ir garām.

 

Cits tērē štukas objektīviem, lai bildētu savu mīļo kaķīti :mrgreen: , cits pērk tv/audio hlamus, katram savs :)

Link to comment
Share on other sites

tiem kas saka ka nav jega ieguldit ja prasa kapitalo. atzistiet ka tas ir dzives princips - labak sezhu sudos un sapnoju par baltu pukainu vietu neka pa druskai lenam karpos uz priekshu.

 

un lai bomzatnika uztaisitu kaut mazu kosmetisku reizem pietiek ari ar 50Ls.

Pasha pieredze ar ievakshanos ireta istaba kur ari bija bomzatniks un prusaku apdirtstas tapetes- ta ka irets tika uz gadu, tad tika izdarits sekojosi:

 

1. nomazgati krita griesti un ar kritu parklati pa jaunam - viens vakars darba + 1kg krita un 200grami PVA limes + plata ota = 3Ls

2. tika nopirktas baltkrievu tapetes pa 1,20Ls rullis - 8 rulli uz 25m2 istabu + 2 pakas papira tapesu limes = 15Ls

3. nokrasoju gridu to pirmstam noslaukot - 3litri parastas RLKR griidas krasas + ota = 12Ls

4. radiatoru un logu nokrasoju ar balto emaljas krasu = 8Ls

 

kopa istabas uzfrisinasana lidz "patikami uztureties" izmaksaja 38Ls

Hei, (p***i), netiesā citus cilvēkus. Vienkārši nedari tā. Katrs cilvēks optimizē savu dzīvi ņemot vērā viņa dotos ierobežotos materiālos, mentālos u.c. resursus.

 

Izvēlies:

1)iet "all-out" uz tehniku, kas ļautu efektīvāk aizbēgt no tavas nožēlojamās rutīnas dzīves.

2)iet "all-out" uz remontu, kur atnākot no sava garlaicīgā darba varētu sevi izklaidēt glūnot savās jaunajās tapetēs.

3)vari resursus vienmērīgi sadalīt pa visām kategorijām - vari censties būt "normāls" - taču tad katrā no šīm kategorijām tu dabūsi low-endu. Tev būs draņķīgs telis, lēts remonts-tapetes, strādāsi lētā-draņķīgā darbā, lai uzturētu lētu-viduvēju nožēlojamu dzīvi. Apsveicu.

4)tu vari būt "racionāls", mēģināt lēnām kārpīties uz priekšu - taču tad no remonta tolks būtu visai minimāls - prātīgākais ieguldījums būtu vienkārši rūpēties/kopt un uzlabot sevi - savu izskatu, veselību un zināšanas. Taču ne visiem pietiek šai izvēlei nepieciešamās mentālās spējas(TV lūrošie ļautiņi ar tādām īpaši nespīd).

 

Visas šīs un simtiem citas izvēles ir "legālas" un būtībā neviena no viņām nav nedz labāka, nedz sliktāka, nedz pareizāka. (es gan nezinu kā izskatās tarakānu apkakātas tapetes un tomēr)

Taču galvenais, lai arī kādu izvēli tu izdarītu, tu būtu jauks-patīkams cilvēks. Pārējais ir patiesi mazsvarīgs.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc es tikko nopirku jaunu TV?

 

Vienkārši ir baigā depresija. Un man palīdz kāds pirkums. Nu jau otro mēnesi mans jaunais TV man dod prieku, kas man pietrūka. Bija kur izdot Ls 900, bet tas šoreiz bija TV. Un man ir prieks, ka tā izdarīju.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...