Jump to content

jauni kanāli viasat baltic paketē


base7
 Share

Recommended Posts

ilgi gaidītais visu viasat klientu sapnis ir piepildijies.kluvis zināms,ka ar nākamā gada 9.janvāri viasat savā baltijas pakā iekļaus 2 jaunus kanālus:viasat golf un viasat sport baltic(baumoja jau sen par šo kanālu).jaunais viasat sport baltic piedāvās tādas spēļu translācijas kā UEFA čempiona līgu,pasaules čempionātu hokejā,eirolīgas basketbolu,baltijas futbola līgu utml. pārraides,kā arī galvenās reģionālās spēles ar komentāriem LV,LT,EE valodās.

otrs kanāls-visasat golf,šķiet,kad nav jāiepazīstina ko rādīs,vienīgi jāpiebilst,ka šis ir vienīgais tāda tipa specializētais golfa kanāls ziemeļeiropā.

p.s.atliek vēl piebilst,ka tas jau nebūs viasats,kas šos kanālus bez maksas,tāpat vien iekļaus savā kanālu paketē,jo diemžēl šie kanāli aizvietos jau esošos viasat sport2 un viasat sport-3.rezultātā paliks tikai viasat sport un šie abi jaunie kanāli.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • base7

    10

  • Dexs

    18

  • itaalo

    7

  • ozijs

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vai tad Viasat Sport Baltic tagad nerāda? tiesa gan tikai angļu un krievu valodās... Personīgi man ne silts, ne auksts no šiem kanāliem.

Link to comment
Share on other sites

Who cares, tāpat tos Viasat Sportus neskatos, izņemot Zviedru Viasat Sport, kurš raida Widescreen režīmā un rāda daudz tiešraides...

Link to comment
Share on other sites

Dexsi,nu kuru intresē,ka tu neskaties?domā es skatos?bet ir daudzi cilvēki,kas skatās,tos pašus boksa mačus,tāpēc šī info viņiem būs noderīga.

Cap,tas ko pašlaik rāda ir parasts sport kanāls,kam nav itin nekāda sakara ar tādu mazu un dieva aizmirstu stūrīti,ka Baltija,runa iet par to ka priekš baltijas reģiona būs speciāls kanāls.bet īpaši iepriecina golfa kanāls,padomājiet,pēc pusgada skatīšanās būsim īsti golfa speci :mrgreen:

uz jāņiem iesaku viasatam palaist kādu kāršu spēļu noslēpumu kanālu :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Tā kā golfs ir Latvijas nacionālais sporta veids, visi taču priecāsies par šādu kanālu. Tagad arī ziemas laikā, gaidot vasaras sezona sākumu, varēsim justies kā golfa lielvalsts. Pilnai laimei vēl varētu arī kriketa, beisbola un gēlu futbola kanālus iekļaut.

Link to comment
Share on other sites

Njā, tas gan, golfa kanāls, latviešiem ļoti interesē šāds kanāls... :D

Un tajā Baltijas Sporta kanālā gan jau arī rādīs vecus, lētus mēslus, jo zviedru Viasats baltiešus uztver par sūdiem...

Oho - rādīs arī PČ Hokejā. Tad jau varēs atkal kāst naudiņu... :D

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

KO juus satraucaties? Taapat muus tuuliit okupees Zviedrija, vareesim skatiities arii skandinaavu kanaalus :)

Es gan, iznjemot hokeju neko iisti neesmu skatiijies sporta zinjaa.

Paveerojot esoshos Viasat Sport kanaalus, diez vai arii shitie buus skataami.

Link to comment
Share on other sites

vienīgais ko pa viasta sport var skatīties ir nakts spēles NHL, un Čempionu līga futbolā.

 

viss pārējais ir po.

 

un vēl bērniem Disneja kanāli

Link to comment
Share on other sites

faktiski tās sporta pārrades jau visu laiku bija, tikai izmētātas pa vairākiem LT un LV kanāliem varbūt arī igauņu kanālos ir sports-nezinu, es kā sporta līdzjutējs sen tādu vēlējos, nav viegli rakāties vakaros pa viņu paketi un ja atrodu tad sporta pārraide jau sākusies, varēja jau vēl EPG ieviest :ermm: , bet nu neesmu jau tik fanātisks sporta līdzjutējs lai maksātu vidēji 10-13 ls mēnesī par vienu kanālu.

Link to comment
Share on other sites

To Viasat Golf kādu laiku atpakaļ tak rādīja jau. Pēc tam, slēgājot kanālus, kaut kā pamanīju, ka izņemts.

Link to comment
Share on other sites

tas viasat golf kanāls jau sen bija peejams,bet bija domāts skandināviem,bet tāapt kā šobrīd arī ZTV mūzikas kanāls,kas domāts skandināviem,nezkāpēc joprojām pieejams baltic paketē,šo vēl nav izņēmusi.tas sport kanāls,kurā rāda Z-amerkas NHL spēles,nav nekas cits kā NASN kanāls(starp citu pats skatos premierē NASCAR),kas iet zem sport3 kanāla.

lai nu kā,es uzskatu,ka baltijas viasata pakešu politika ir galīgā pakaxx.nu kur ir redzēt,ka vienas valsts skatītājiem pieejami kaimiņvalstu identiski kanāli(MTV).

eh,vienīgi ko gribētu pastīties būtu disney angliski(un tikai tāpēc ka visi runā ka skatoties hannu Montanas seriālu,a es nezināju kas tas par zvēru,kamēr nebiju redzējis klipu :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp
Vai tad Viasat Sport Baltic tagad nerāda? tiesa gan tikai angļu un krievu valodās... Personīgi man ne silts, ne auksts no šiem kanāliem.

jaunais "Viasat sport Baltic" būs cits. Tagad rāda "Viasat Sport East".

 

 

Pieejams būs būs nevis no 9. janvāra bet gan no 7. janvāra.

The Viasat Sport Baltic and Viasat Golf channels will be made available in Estonia, Latvia and Lithuania from 7 January 2009.

 

Viasat Baltic rādīs arī ATP tenisa spēles.

he Viasat Sport Baltic channel will broadcast a wide mix of sports coverage, including UEFA Champions League, the Ice Hockey World Championships, Euroleague basketball, ATP tennis, Triobet Baltic Football League, as well as other major regional sports events, with commentary in Estonian, Latvian and Lithuanian.

 

Par visu sīkāk te.

Labots - Aigarsclp
Link to comment
Share on other sites

wtf??? nu vinji ir saspiedushies.. atnjemt viasat sport 2 un sport3 kuros raada championleagu un euroleagu plus veel bundesliigu... ievietojot taa avietaa nekam nevajadziigu golfu un kautkaad vieteejaa sporta kanaal... ehh skumiigi. Tagad jaaprasa ... vai shie kanaali /sport2 un 3/ kaut kaa tomeer buus iespeejams saskatiit (kljuustot par kaarumnieku) vai dajebkaa savaadaak...

Link to comment
Share on other sites

jankais,tu nu gan esi liels kārumnieks :grin: šie kanāli,pieņemu,ka joprojām būs atrodami viasat nordic pakā,tā ka...

Link to comment
Share on other sites

Vienīgā lieta, par ko man ir drausmīgi žēl, ir tas, ka Viasat Sport 3 vairs nemaz NFL spēles nerāda. Ja tā arī paliks, tad to hell with them. Basketbolam, futbolam pēdējā laikā sekoju ļoti minimāli.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Aigarsclp

Viasata mājaslapā ir parādijies reklāmas rullītis par jauno kanālu.

Tur teikts ka tas būs 16:9 widescreen režīmā.

Labots - Aigarsclp
Link to comment
Share on other sites

Mana mutere pēdējās dienas uz Viasatu ļoti dusmīga - Discovery krievu celiņa vietā angļu valoda, taču angļu celiņa vietā - kautkāda čehu vai poļu...

 

Cartoon Network laikam arī angļu celiņam bieži atpaliek skaņa (to esmu novērojis) + MTV Europe tas pats.

 

Laikam džeki Skandināvijā galīgi izkūkojuši prātu... Normāls serviss... :D

Link to comment
Share on other sites

Golfa kanāls? Golfa kanāls?? Golfa kanāls???

 

Kas viņiem tur tirgus izpētē strādā? Sveik' boss, esmu veicis Baltijas valstu tirgus izpēti un nonācis pie secinājuma, ka 75% Baltijas valstu iedzīvotāju kvēli vēlas golfa kanālu, bet basketbola vai futbola kanāla ieviešanas gadījumā draud pārmesties uz citu operatoru.

 

No visiem pasaules iespējamajiem sporta veidiem golfu?

 

Golfa kanāls? **e.

 

Bet vispār Viasat nav pārāk daudz vainas.

 

Golfa kanāls? Bā. Čau, Juri, nāksi ārā? Nē, Jāni, pa viasatu iet golfs.

Link to comment
Share on other sites

Ar Discovery skaņu celiņu nu jau pāris dienas viss kārtībā. Bet kas ir ar to krievu multeņu kanālu, noresetoju tuneri, bet tik un tā nevaru šo atrast. Un golfam nav ne vainas. :D

Link to comment
Share on other sites

vovo, man ar discovery rāda uz krievu valodas angliski, nu ok, man ta po, ka angliski, senči ar grib discovery dažreiz pastīties, tāpēc šis nelielais sīkums ir vitāli svarīgs ... nez zvanīt uz servisa centru un teikt, jeb viņi to paši kautkā atkodīs, ka visai LVnepareizi skana iet?

Link to comment
Share on other sites

Jā nav ar, tiko pat kanālu izdzēsu un pārskanēju, nekā :(

Link to comment
Share on other sites

NU jaaskataas ir Discovery angliski man arii veel... .

 

Multimanija man ir vismaz uz: 123889.372 12380.344 mhz./H/ 27500 /3/4 un patreiz raada kaut kaadas multenes.

Labots - grisha
Link to comment
Share on other sites

Par Discovery - tiko zvanīju šiem - "risinām šo problēmu", tuvākajā laikā būs atkal pieejams krievu valodā arī" .

Link to comment
Share on other sites

tiko uzdūros vienam rakstam,kur krievijā nosaukti 5labākie 2008.gada kanāli,un ticiet vai nē pirmajā vietā "pacani"iebīdījuši viasat produktu tv1000 action.(pieņemu,ka tas ir tas pats kas LV raida,kā nekā šamējam tak Rus valoda).lūk,a mēs tik nabaga viasatu mākam kritizēt :wink:

labākie 2008.gada telekanāli krievu valodā:

TV1000 Action 17,37 %

Nat Geo HD 13,15 %

Comedy TV 9,62 %

Ocean TV 7,51 %

EuroSport HD 6,57 %

Link to comment
Share on other sites

Tā arī izskatās ka ViasatSportBaltic tiks samests viss kas gāja pa parastajiem TV3, TV6 + šis tas no Viasportiem, kaut programma pirmajai nedēļai tīri cilvēcīga sanākusi - šīsnedēļas raidijumi

Link to comment
Share on other sites

Nav - pēcpusdienā skanēju - tik ceru, ka nenomainīs esošo Viasport east :(

Link to comment
Share on other sites

Aha draugi, uzslēdziet Viasat Sport 2

 

Pat nepalielināja izsķirtspēju uz 720 x 576... Bitreits tad jau arī paliks tāds pats... :(

Sport 3 vietā iet krāsu tabula...

post-67561-1231265880_thumb.png

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Skaidrs - tiko pārlasiju esportu:

 

Jāatgādina, ka jaunais kanāls papildinās šobrīd pieejamo Viasat Sport East, kas pamatā orientējās uz amerikāņu sporta pārraidēm, piemēram, Nacionālo hokeja līgu un profesionālo boksu. Savukārt līdzšinējie Viasat kanālu paketes kanāli Viasat Sport 2 un Viasat Sport 3 tiks nomainīti un aizstāti ar sporta kanālu Viasat Sport Baltic.

 

Nu ViaSport3 man žēl nav - cik var skatīties mūžīgo boksa vēsturi .

 

Tik interesanti, kas būs skandināviem tā vietā - jāpačeko ( bik tas Nordic medus ir )

Labots - itaalo
Link to comment
Share on other sites

Ja jau Golfu piedāvā, tad varēja palaist arī Viasat Fotboll un Motor, nosaukumi protams "skandināviski", bet who cares... (šie skandināviem ir Sp2 un Sp3 kanālu vietā jau pāris mēnešus)

 

Mūsu kanālam uz drīma 16:9 režīmā augšā pretīga balta svītra man...

Domāju, ka nu beidzot foršs, kvalitatīvs un skatāms kanāls būs Viasatam, taču kur nu...

Lai gan, iespējams līdz rītdienai visu sataisīs un bitreitu arī nedaudz paaugstinās...

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Nu Golf baltiešiem ir kronis visam - tas parāda Viasat attieksmi pret mums, ka tik ko iegrūst, viņiem vispār tāda lieta kā tirgus izpēte vispār strādā?Tikpat labi varēja kriketa vai softbola kanālu iegrūst :D Tiešām būtu tad to pašu Motor vai Futbolu likuši - vismaz kāds skatītos.

Link to comment
Share on other sites

Viasat sport 2 (viasat sport baltic)

Nav nekādas baltas svītras šodien, nu vismaz man nav uz drīma.

Bitrate 3472 - 3484 , 544x576 , (miglu bilde uz 16:9) , oi audio pavisam labs - 64 kb/s :))

Labi, pagaidis 11:00, tas šis sākšot raidīt pa īstam.

Link to comment
Share on other sites

Paskatieties kas ir Sport3 vietā - rakstīts Kanal 11 un tur rāda pašlaik ieķērušos VH1 bildi.

Vai tas nozīmē, ka beidzot varam cerēt uz VH1 visu diennakti?

Link to comment
Share on other sites

man tas sport baltic ik pa laikam parādās programmās,tad atkal pazūd :-? 17.kanāls pēc kārtas :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...