Jump to content

jauni kanāli viasat baltic paketē


base7
 Share

Recommended Posts

Drīmbokšiem ir Bitrate Viewer plagins :roll:

ok man ipboksis, nez tam ar taads?

 

Paskatieties kas ir Sport3 vietā - rakstīts Kanal 11 un tur rāda pašlaik ieķērušos VH1 bildi.

Vai tas nozīmē, ka beidzot varam cerēt uz VH1 visu diennakti?

man tur arii raada to rakstiito lanaalu 11

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • base7

    10

  • Dexs

    18

  • itaalo

    7

  • ozijs

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

JuutpaudisMaigcilveeks

Kurš var paskaidrot, kas tā pa huiņ, ka Discovery vairs nerubī kr. val?

Ieslēdzot kr.valodu runā hvz kādā.. zviedru vai tml, bet katrā gadījumā ne krievu.

Link to comment
Share on other sites

par Discovery - 4 janvāri zvanīju šiem. atbilde post#25 :) gi gi gi

Nez kuram lai iesper?

 

Visat sport 3 (kanal 11) liekas kaut kada igauņu valoda / kanāls

ne vēsts no tās Vh1 ieķērušās bildes vairs.

Link to comment
Share on other sites

ok man ipboksis, nez tam ar taads?

Neprecīzi izteicos, atvainojos.

Plagins ir nevis drīmam bet gan Gemini imidžā.

Novelkams caur zilo paneli.

Ja ipboksim ir gemini tad kazi var...

Link to comment
Share on other sites

Mjā - skaņa tā arī palikusi 64kb/s ( kā labākajiem arābu kanāliem, bet pat tiem reti sastopama manta) :walkman:

Bet vismaz ir latviešu skaņas celiņš, kas pat darbojas, video ap 3.5 Mb/s

Viasport3 vietā kaud kāds somu laikam Kanal 11 un golfs, mans mīļais golfs... :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Ak dies...viasat sport baltic, nu tāds suuuuuuds, futbols iet, tur pat nummuru uz krekle nevar salasīt kad filmē no normāla atāluma, atgādina kautkādu "lētu" FTA kanālu, kā nav kauns par tādu naudu ņemt

Link to comment
Share on other sites

Neprecīzi izteicos, atvainojos.

Plagins ir nevis drīmam bet gan Gemini imidžā.

Novelkams caur zilo paneli.

Ja ipboksim ir gemini tad kazi var...

ok, paldies, bet labāk tur neokšķērēšos, ka kko nesačakarēju :)

Link to comment
Share on other sites

Nu kā jau teicu - cerības uz labu, kvalitatīvu kanālu - vējā!

Par audio bitreitu te jau teica, video kvalitāte priekš sporta (kur ir asas kustības) ir vāja...

Link to comment
Share on other sites

Tur neko nevar sačakarēt - Blue Panel, addons, download, atrodi sarakstā Bitrate Viewer un uzliec.

negribu izlikties pavisam stulbs, bet nav ne jausmas kas ir Blue panel un kur to meklēt!

Link to comment
Share on other sites

aha,viasat sport2 vietā tagad palaists baltic sport,ir arī LV celiņš,tātad nebūs vairs jāčeko tv3,tv6,3+ kanāli,visas sporta pārraides vienā vietā.

a otrs kanāls vismaz pašlaik tur kur jābūt golfa kanālam,iet kanal 11,šamējiem droši vien dažas problēmas,kā jau parasti.

p.s.nu es personīgi dotu priekšroku kādam specializētajam daiļslidošanas vai tenisa kanālam,vismaz varētu uz skaistām meitenēm īsos svārciņos paskatīties,nevis skatīties kā bārdaiņi veči cenšas mazu bumbiņu iebīdīt bedrītē :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Viasat Golf jau kādu laiku iet atsevišķi pašiem skandināviem, tagad - arī mums. Tam kanālam ir arī EPG. Tiesa, tagad uz Viasata oficiālajiem dekoderiem rāda, ka kanāls nav pieejams, gan jau ieliks mūsu paketē tuvāko stundu laikā...

Link to comment
Share on other sites

negribu izlikties pavisam stulbs, bet nav ne jausmas kas ir Blue panel un kur to meklēt!

Vadības panelis, kas parādās nospiežot uz pults zilo pogu...

VIsmaz drīmam...

Foruma biju licis pat viņa funkciju aprakstu.

 

Kas īsti ir tas Golfa kanāls? par autiņiem?

Link to comment
Share on other sites

Vadības panelis, kas parādās nospiežot uz pults zilo pogu...

VIsmaz drīmam...

Foruma biju licis pat viņa funkciju aprakstu.

nu tad man tas nav pieejams, jo zem paas zilaas pogas tikai visaadi plugini :) nu nekas. iztikšu bez, bet Paldies par cenšanos !

Link to comment
Share on other sites

Ilgi nevarēju saprast, kas tā par balto svītru te dažiem kreisā augšmalā.

Kamēr nepaspēlējos ar attēla uzstādījumiem A/V setings (dm500s) - tā parādās tad, kad izvēlēts ir 4:3 letterbox.

ja liek 4:3 panscan, tās nav, bet apgaiza sānu malas. Vislabāk ir likt 16:9

Nemāku gan pateikt, kā ir uz 4:3 CRT TV tas viss.

 

edit: Discavery beidzot skaņa sakārtota ! :)

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

nu man uz 4:3 parastā crt samsunga bilde ir prīmā,nekādas svītras ne augšā ne apkšā.

Link to comment
Share on other sites

tak parasti 3-7% bildes ir izstumti aarpuss ekraana robezhaam gan jauniem gan veciem tv

 

veciem var pac drusku paskruuveeties lai dabuutu visu bildi

jauniem ja nav rezhiima Unscaled tad kanaala logo pashaa ekraana stuurii un korigjeet to nevar

 

bet ja ir iespeeja dabuut visus pixeljus uz ekraana tad dazhiem kaktu kanaaliem visaadas tehniskaas striipas var paraadiities kaadaa no malaam

Link to comment
Share on other sites

tīri tā, sporta pēc, vaita kādam rāda ar to Viasat golfu???

man vēl kodēts.

Labots - ozijs
Link to comment
Share on other sites

Kodēts. Kā jau parasti kaut ko nevar sataisīt... :D

Ja jau Discovery valodu mainīja nedēļu, tad jau pēc nedēļas būs... :D

Link to comment
Share on other sites

tīri tā, sporta pēc, vaita kādam rāda ar to Viasat golfu???

man vēl kodēts.

Ja thomson sat tad uzliec 10 kanalu un uzvani uz viasat un aktivize karti ievadot kartes nummuru.Bet ja bites tad zvani stropam lai aktivize.

Link to comment
Share on other sites

Ja thomson sat tad uzliec 10 kanalu un uzvani uz viasat un aktivize karti ievadot kartes nummuru.Bet ja bites tad zvani stropam lai aktivize.

man uz šo thomsons. Kas tie pa brīnumiem ka man jaazvana uz viasatu, kas viņi galiigi abnagļeļi??? ja jau pieejams tad pašiem vajadzētu atkodēt, vai tas nebūtu cilvēcigi?

nejau nu tagad visai latvijai šiem jāzvana buus par katru kanaalu!

Labots - ozijs
Link to comment
Share on other sites

Priecājies, ka Viasatam nav 9000tais nummurs...

nu ja... nebrīnītos ja šiem būtu kāds ZZ pieslēgums kur var krāt ienākošo zvanu bonusus, lai varētu Rostam nopirkt jaunas loku šķēres!

Link to comment
Share on other sites

eu,tauta,kur jums to golfu rāda?man joprojām sport baltic un tas igauņu 11 kanāls.vai tad tam golferu kanālam nav jābūt tajā igauņu kanāla vietā?

EDIT:ta es ko esmu palaidis garām,jo uzslēdzot frekvenci 11919,H,kur ir zviedru golf,kas paredzēt skandināvu pakai,tas ir atvēries arī tagad baltijas kartei,tātad pieņemu,ka šis kanāls būs tagad pastāvīgi?tad rodas jautājums kādēļ ielikuši to igauņu 11 kanālu,tad tas ir uz palikšanu jebšu nevarēja kādu jēdzīgāku ielikt,piemēram kriketa kanālu :velns:

p.s.nu vakar bisku pakavējos atmiņās un paskatijos dakteri kvinnu :lol:

Link to comment
Share on other sites

eu,tauta,kur jums to golfu rāda?man joprojām sport baltic un tas igauņu 11 kanāls.vai tad tam golferu kanālam nav jābūt tajā igauņu kanāla vietā?
Es tak jau teicu, ka Golfa kanāls jau sen atrodas uz Sirius satelīta kā kanāls... Viņš nevienu kanālu neaizstās. Kā tagad ir, tā ari paliks.

Meklē sarakstā pēc Viasat Golf

Link to comment
Share on other sites

kādu laiku atpakaļ tas Viasat Golf kanāls bija vaļā, bet tad mūsējie aizvēra.. nu atkal atver..

 

konkrēti man ir vienalga.. ir tas kanāls vai nav.. :) man vairāk interesē ziemas sporta veidi.. un viasat tos gandrīz nerāda.. :)

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Nu i napig to golfu. Nemaz netaisos pielikt pie saraksta viņu. Nemaz neinteresē tāds kanāls. Tiešām būtu kādu autosporta kanālu ielikuši. Tas mani vairāk interesētu.

Link to comment
Share on other sites

man dreambox 500+viasat sport baltic gan rāda ,pat latviešu valodā un 11kanāls igauniski!

Link to comment
Share on other sites

man dreambox 500+viasat sport baltic gan rāda ,pat latviešu valodā un 11kanāls igauniski!

kādā frekvencē?

Link to comment
Share on other sites

uz doto momentu nebija latviešu valodas ,vakar gaja futbola mačs bija latviešu valoda , un drima iestatijumos audio ir visas tŗīs valodas. 11803 H 27499 3|4

Labots - maigonis
Link to comment
Share on other sites

uz doto momentu nebija latviešu valodas ,vakar gaja futbola mačs bija latviešu valoda , un drima iestatijumos audio ir visas tŗīs valodas. 11803 H 27499 3|4

ai tas jau sport baltic...to man raada, kkaa izskatijas ka Tu pa golfa kanaalu runaa! :)

Link to comment
Share on other sites

kādā frekvencē?

 

viasat sport parastais-11900,V,27500,rus,eng.

viasat sport baltic-11805,H,27500,latv,est,liet.

viasat golf-11919,H,27500,daniski,somiski,zviedriski(LV briesmīgi daudzi tak zin skandināvu valodas :rofl: )

kanal 11-11804,H,27500,eng ar igauņu subiem(gribu zināt kādēļ tieši šo kanālu vispār ielika,lai būtu tagad visas igauņu tv viasatā?)

visi kanāli iet ar baltic oficiālo karti.

Link to comment
Share on other sites

visi kanāli iet ar baltic oficiālo karti.

hmzzz man neiet ne 11, ne golfs ar oficiaalo karti!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...