Jump to content

Wifi parolu minetajs.


mazuliitis
 Share

Recommended Posts

Sveiki, zinu ka daudzi lieto mobilas ierices ar wifi. Ja iesledz wifi, tad gandriz jebkura dzivoklmaja atrodas kads pieejas punkts. Parole ir parole un tas ir iespejams uzminet (vienkarsak to darit ar softu)

Tad nu luk ludzu apstastiet ka ertak to izdarit? Telefonam htc ir windows mobile 6.0

Kadas lietojamas bezmaksas programmas variet ieteikt? Kadas programmas jus pasi lietojiet?

Labots - mazais_puiseens
Link to comment
Share on other sites

Par kriminālporcesiem šajā sakarā esi kaut ko dzirdējis? To ko tu pašreiz prasi, ir krimināli sodāmas darbības un ir ārpus likuma normām.

Link to comment
Share on other sites

mazuliitis

Pielaboju, tagad manu to nepieklajigo dalu var saprast tikai ka zemtekstu... :D

Labots - mazais_puiseens
Link to comment
Share on other sites

ja tas skaitās pielabots, tad es nemaz negribu redzēt oriģinālu. :o

bet pamatā alone ir taisnība..par šito var tikt pavērot rūtainu sauli.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo, žetons par komentāru, lika pasmaidīt. :)

 

mazais_puiseens sāc taču vienreiz darīt kaut ko lietderīgāku.

Link to comment
Share on other sites

Guest EnS

Bļin, vot ciest šitādus nevaru....

 

Padomā, kā pašam patiktu, ja pizģī*u tavu NETu, par kuru tu GODĪGI maksā katru mēnesi savus 10ls....

 

Teikšu godīgi: man tas ĻOOOTI NEPATIKTU

 

un par rūtaino sauli - pareizi vien ir, nav tavs, neaiztiec....

Link to comment
Share on other sites

Šitādiem nahļebņikiem pa deguna vajag nevis rūtaino sauli. Atradies haļavčiks.

Tie kas neliek paroles ir loh.. un to netu vajag izmantot pēc pilnas programmas. Kaut kā jau jāaudzina tie lietotāji ir!

Labots - walder
Link to comment
Share on other sites

Nesaproru kam ir tur žel to wi-fi netu, man piemeeram nee. Braukāju pa pilsēyām darba darīšanās, šadtad savajagās tomer to netu, nobraucu

gar daudzstavenem, vienmer ir kāds vaļejs wi-fi tikls. Piesledzos, ataisu savas lapas , e-pastu, soto padaru un tas ir siss, nakādas briesmigas Hd filmas jau nekačāju. :-) Vai nebūtu patikamak ka pilsētās butu vairāk vaļējo to wi-fi, praktiski izmanto to visur, un ja jūti ka bremzē tas nets vienmer var uzlikt paroli.

Kautkada žīdu domāsana (samaksaju nepadalīšos ne ar gabaliņu :sad: .

Ja jūti ka uzpinies zlostnijs parazīts tad gan uzliec paroli. Manā māja vien ir 3 atvērtie tīkli, tā lūk., aJelgavā vispar vesela iela ar to wi-fi...

Link to comment
Share on other sites

Nesaproru kam ir tur žel to wi-fi netu, man piemeeram nee. Braukāju pa pilsēyām darba darīšanās, šadtad savajagās tomer to netu, nobraucu

gar daudzstavenem, vienmer ir kāds vaļejs wi-fi tikls. Piesledzos, ataisu savas lapas , e-pastu, soto padaru un tas ir siss, nakādas briesmigas Hd filmas jau nekačāju. :-) Vai nebūtu patikamak ka pilsētās butu vairāk vaļējo to wi-fi, praktiski izmanto to visur, un ja jūti ka bremzē tas nets vienmer var uzlikt paroli.

Kautkada žīdu domāsana (samaksaju nepadalīšos ne ar gabaliņu :sad: .

Ja jūti ka uzpinies zlostnijs parazīts tad gan uzliec paroli. Manā māja vien ir 3 atvērtie tīkli, tā lūk., aJelgavā vispar vesela iela ar to wi-fi...

Tā iela ar wifi ir vienam datorveikalam. Tīkls ir no viena veikala līdz otram.

Pats ar lietoju šādus atvērtos tīklus, bet tikai e-pastam, savām mājaslapām un viss. Nekam vairāk. Nevelku nekādas filmas.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
Šitādiem nahļebņikiem pa deguna vajag nevis rūtaino sauli. Atradies haļavčiks.

Tie kas neliek paroles ir loh.. un to netu vajag izmantot pēc pilnas programmas. Kaut kā jau jāaudzina tie lietotāji ir!

Dēļ tādiem kā tu ekonomika valstī brūk, bļ. Ko lietot svešu netu? Un ko tas dos ja pāris % savāksi no trafika?

Vajag piekonektēties, ieiet rūtera setapā(99% ja nav enkripcija, rūterim ir defaultā parole/jūzeris) un nobloķēt mac adresi mājas vai ofisa datoriem, kas ir pievienoti rūterim. Vairums šādu rūteru lietotāju nemāk arī to noresetot un nes uz garantijas remontu, kur iekasē no viņiem naudu par servisā izniekoto laiku vai arī paši nopērk jaunu rūteri.

Jā, man patīk tā darīt :)

Starpcitu, aizbraucot uz Igauniju, tur wifi iekārtas ir vismaz 2x vairāk, bet 95% visām ir uzlikta enkripcija, jo tur tomēr dzīvo gudrāka tauta. Aizbraucu uz Igauniju, uz dažām lielākajām pilsētām, tikai vienā pilsētā dabuju atvērtu tīklu. Rīgas centrā ir grūti neatrast atvērtu tīklu.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

Visslabākais risinājums būtu, lai rūteros ir speciāla opcija, priekš publiskā tīkla.. :) (ar limitētu up/down ātruma limitu, nogriezts P2P,) tīri epasta pārlūkošanais un pasēdēšanai internetā.. :)

Link to comment
Share on other sites

Man nebūtu nekas pretī ziedot kautkādus 96-125kb/s no sava trafika publiski pieejamam WiFi netam (lai kāds varētu nočekot savu e-mail), bet škiet, manam rūterim nemaz nevar tā vienkārši izdalīt kādu daļu trafika Wi Fi for free. Tad laikam priekš WiFi for free vajag atsevišķu WiFi AP stellēt, bet tas jau maksā papildus naudu...

Link to comment
Share on other sites

Dēļ tādiem kā tu ekonomika valstī brūk, bļ. Ko lietot svešu netu? Un ko tas dos ja pāris % savāksi no trafika?

Vajag piekonektēties, ieiet rūtera setapā(99% ja nav enkripcija, rūterim ir defaultā parole/jūzeris) un nobloķēt mac adresi mājas vai ofisa datoriem, kas ir pievienoti rūterim. Vairums šādu rūteru lietotāju nemāk arī to noresetot un nes uz garantijas remontu, kur iekasē no viņiem naudu par servisā izniekoto laiku vai arī paši nopērk jaunu rūteri.

Jā, man patīk tā darīt :)

Starpcitu, aizbraucot uz Igauniju, tur wifi iekārtas ir vismaz 2x vairāk, bet 95% visām ir uzlikta enkripcija, jo tur tomēr dzīvo gudrāka tauta. Aizbraucu uz Igauniju, uz dažām lielākajām pilsētām, tikai vienā pilsētā dabuju atvērtu tīklu. Rīgas centrā ir grūti neatrast atvērtu tīklu.

Es tā daru visu laiku vienam stulbam kaimiņam. Kad naktīs nav ko darīt, iesēžos mašīnā, piebraucu ar izslēgtām gaismām, nakts aizsegā uzlieku paroli rūterim. Tad pa dienu garām braucot noņemu. Vienkārši ļoti stulbi kaimiņi, vienreiz suni nobrauca mūsu :( Vēl uzvedas itkā būtu pasaules naba. Vismaz varu kautkā atriebties par to visu. Tas, ka viņi ir biezie, nenozīmē, ka ir visu vareni.

Biju Helsinkos, tur ir pat speciāli atvērtie tīkli priekš e-pasta un tamlīdzīgi. Protams P2P nedarbojas, bet man netā pasērfot pietiek. Vispār man patīk, ka veido pie mums atvērtos tīklus. Visādās kafejnīcās, datorfirmās un citās vietās.

Link to comment
Share on other sites

mazuliitis

pipec, ne zinat iesu un vilksu no trakeriem HD filmas ar savu pda... Ja protams es tacu nospersu netu noslogosu visu ta provaidera sistemu uz paris gadiem un ta nebus lietojama... Pa muti, pa muti :D kurs nu to butu teicis, vispirms izdari un tikai tad runa (kamer neesi neko izdarijis tikmer savu mazo muti atlaujam paturet ciet) :D Interesanti kapec gan cilveks kam majas ( ka jau visiem normaliem cilvekiem ) ir normala neta truba, ietu un aiznemtos uz paris min wifi netu? Dalai laikam nepieleca kapec man vajadzeja wifi netu.

Savus jaunos bernudarza dzirdetos izteicienus paturam pie sevis, labi puikas?

Labots - mazais_puiseens
Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
Dalai laikam nepieleca kapec man vajadzeja wifi netu.

Arī gribi provaideri taisīt? :)

Link to comment
Share on other sites

mazuliitis

zel, ka latvija nav ieviesta tada sistema, ka visi saperk wifi ruterus un viens otram dod netu, tas atvieglotu daudzas lietas dazadas vietas... es ari noteikti veletos dalities ar citiem...

 

Nu pda butu pagruti izmantot ka wifi pieejas punktu, taka KasparZZZ tu maldies...

Link to comment
Share on other sites

mazais_puiseens zinies ir tādas nelielas cilvēku grupas nolasījušās rīgā, bet tur ir vajadzīga reģistrācija un wifi ruteris. Baidos sameloties par to nosaukumu, tāpēc labāk neteikšu, kaut kad baigi sen nākotnes parkā šito stāstīja...

Link to comment
Share on other sites

Vikings:

a tu pamēģini uzhakot parex (piemēram) banku sistēmu no tā WiFi. Pofig ka tas praktiski nav izdarāms, bet ja pietiekoši uzmācīgi to darīsi, pie pieslēguma turētāja (kaimiņa) atbrauks vīri melnā, nostādīs visus miera stājā, ja kāds ko iebildīs varbūt pat pa muti atrausies... Tikai pēc tam sāks uzdot jautājumus...

Link to comment
Share on other sites

pipec, ne zinat iesu un vilksu no trakeriem HD filmas ar savu pda...

 

Es iesaku nečakarēties ar kaimiņu tīkla zagšanu un izmantot LMT piedāvātās UMTS datu pārraides iespējas.

Ja Tev ir PDA bez GSM, tad pie sava tālruņa pielinkosies ar zilzobi.

Pārklājums būs labāks par Wifi, kā arī plašas iespējas par adekvātu cenu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
zel, ka latvija nav ieviesta tada sistema, ka visi saperk wifi ruterus un viens otram dod netu, tas atvieglotu daudzas lietas dazadas vietas... es ari noteikti veletos dalities ar citiem...

Žēl, ka Latvijā nav ieviests kā Krievijā, ka katru ierīci jāreģistrē, un ka par nekriptētu bezvadu tīklu var paskatīties uz rūtainu sauli.

Link to comment
Share on other sites

Ar nākamo gadu visiem provaideriem ir jāuzkrāj, jāglabā un pēc drošības iestāžu pieprasījuma jāizsniedz info, kad ko kurš interneta lietotājs tīklā ir darījis.

Link to comment
Share on other sites

Būs trafiks uz adresi X. Ja tā adrese X atrodas ES, tad tā savai policijai pastāstīs adresi Y. Likums neuzliek par pienākumu analizēt trafiku, bet tikai reģistrēt faktu.

 

P.S. Tas ir lasāms iekš likumi.lv Ja nemaldos, šis punkts stājas spēkā martā.

Link to comment
Share on other sites

Izlasīju šīs tēmas komentārus. Bļin, kur tik svoločīga attieksme dažiem komentētājiem! Nu ir cilvēkiem bezvadu rūteri. Nu neuzliek tās paroles. Un kas par to. Man pašam ir ļoti patīkami, ja kādreiz, kad vajag, svešā vietā tieku tīklā caur šādiem ar parolēm neaizklapētiem WLAN punktiem. Un pret šādu WLAN punktu īpašniekiem man ir tikai siltas jūtas. Zinat, nemaz nenāk galvā domas, ka vot varētu te kaut ko loham nograut vai padlas izveidot. Un briesmīgi jau es kādam to trafiku sabremzēju. Ko ta paši šos WIFI lietojam. Ja visi mājas bezvadu rūteri būtu nepieejami, diez vai varētu sameklēt to WLAN tīklu. A, mēneša maksa par internetu no tā jau rūtera turētājam nepaaugstinās, ja es kādreiz izmantoju viņa WIFI. Šodien, starp citu, Lattelecom veikalā nopirku un uzliku sev šādu bezvadu rūteri. Pats bez viņa varēju iztikt, bet padomāju, moš kādam manā ielā kādreiz vajadzēs, piemēram, no mobilā tikt tīklā, atradīs cilvēks manu WLAN tīklu un būs priecīgs cilvēks par iespēju. Tāpat kā priecīgs esmu es tādos gadījumos. Vēl uzzvanīju Lattelecom interneta palīdzības dienestam, aprunājos par tēmu, sapratu, ka teorētiski skādi man no malas caur WIFI tīklu var sataisīt tikai kāds īpaši ekipēts ar ļauniem nolūkiem apsēsts hakeris vai tml. Ne vārda par to, ka nelikt paroli WLAN tīklam ir nepareizi. Tā ka, ļaudis, ja esat manā ciemā bez WIFI nebūsit. Nu, protams, ja pats kādreiz acis pārgriezis kaut ko internetā darīšos un jutīšu, ka ātruma par maz dēļ kāda, kas lieto manu tīklu, uzlikšu to paroli, vai tīkla nepieejamību, bet citādi man gabals neatkritīs no tā, ja kāds lietos manu netu.

Link to comment
Share on other sites

Šodien, starp citu, Lattelecom veikalā nopirku un uzliku sev šādu bezvadu rūteri. Pats bez viņa varēju iztikt, bet padomāju, moš kādam manā ielā kādreiz vajadzēs, piemēram, no mobilā tikt tīklā, atradīs cilvēks manu WLAN tīklu un būs priecīgs cilvēks par iespēju.

Vai pie mājas uzlipināji uzrakstu "WiFi par velti"?

Link to comment
Share on other sites

Piemēram, es izrakšu aku, kādam slāps, lai tak pasmeļ, padzerās cilvēks. Un nebūs man pirmā doma salikt atslēgas akas vākam, ja nu kāds nāk un to aku piespļauda. Protams no tā nevari būt pasargāts, bet ja tā domāt, tad neko jēdzīgu vispār nevar iesākt. Tās pašas Ziemassvētku eglītes, kas ļaužu pagalmos iedegtas, idioti vai viņas sadedz, atnāks kāds vēl no malas, aplauzīs, sabradās un vēl strāvu nozags, bet tik skaisti taču, ka ir.

Link to comment
Share on other sites

mazuliitis

Vispar kur tas uzlimes ar uzraksti: "WiFi par brivu" var dabut? varetu iegadat ruteri un uzlikt uzlimi, gan ari kads ieraudzijis uzlimi uzliktu ari uz majas durvim un tadejadi varetu salikt karte punktus kur wifi ir par brivu...

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
man gabals neatkritīs no tā, ja kāds lietos manu netu.

Vari man nosponsorēt elektrības un siltā ūdens padevi arī? Skatos ka ir arī dāsni cilvēki!

Link to comment
Share on other sites

Par internetu man ir vienāda mēneša maksa, neatkarīgi no izlietotā datu apjoma. Kad elektrības un siltā ūdens ražošanā būs tāds pats attīstības līmenis kā tagad datu pārraidē, un būs viena mēneša maksa neatkarīgi no notērētā, nebūs nekāds brīnums, ja pie mājām stāvēs visiem pieejamas elektrības rozetes un siltā ūdens krāni. Neloģisks salīdzinājums, Kasparz.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...