Jump to content

Iesakiet drošu online backup serveri


NormaalsCilveeks
 Share

Recommended Posts

Doma tāda - bik apnika visa mudīšanas ar ārējiem cietņiem un DVD

gribas smuki bakupiņu taisīt uz kāda online servera

kurš patiešām garantētu drošu datu glabāšanu ...

bet nekad neesmu ar to saskāries un tamdēļ jautāju pēc optimālākā varianta ....

 

patreiz noskatīts symantec serviss bet tas ir padārgs 10 bakši par 10 gigiem mēnesī

ko citu ieteiktu ?

 

letiņu kantorus pat nepiedavājiet ....

Link to comment
Share on other sites

Guest EnS

Pats lietoju symantec backup'u, bet man ir 2gb, uz 2 gadi for free (kopā ar Norton 360 licenzi). Sūdzību nav...

Link to comment
Share on other sites

Guest EnS

Tu to prasi, jo gribi, lai izmanto projektam.lv? :D :D :D

Labots - EnS
Link to comment
Share on other sites

malinens2

Gan jau tas pats Instigater tev varēs piedāvāt ātru un drošu pakalpojumu par labu naudu, jo mūsdienās nobackupot 10GB var bez problēmaam kaut vai uz pieciem dažādiem diskiem, bez lielām izmaksām... un inbox.lv tomēr cik zinu ir bezmaksas pakalpojums...

Link to comment
Share on other sites

Tā sanācis, ka esmu sācis izmantot MobileMe. 79 eiro gadā par 20Gb. Nekāds super ātrais nav. Ja kaut kas liels jāieliek, tad nomirt var. Lejuplāde vēl neko. Var būt Lattelecom čakarē.

Link to comment
Share on other sites

Instigater

EnS, protams, par tādu scenāriju es būtu priecīgs.

 

NS, nespried par visiem pēc viena bezmaksas pakalpojuma izbeigšanās.

 

NC, kā tu cīnīsies ar ārzemnieku, ja kaut kas tomēr noies greizi? Brauksi face-to-face skaidroties, nebūs tā kā pārāk dārgi?

Link to comment
Share on other sites

4 mēnešus lietoju Carbonite, strādā nevainojami (Vista), resursus izmantot māk t.i. darbojas tad, kad dators netiek izmantots, kā arī saglabā vairākas (līdz pat 10, ja nemaldos) failu versijas, kas ļauj ne vien atgūt pazaudētus datus, bet arī datus, kurus esat labojis...un ne tā izlabojis ;)

 

Carbonite piedāvā izmēģinājuma laiku - iesaku pamēģināt.

 

http://www.backupreview.info/ ir apkopojisi izsmeļošus šo servisu apskatus.

Link to comment
Share on other sites

NC, kā tu cīnīsies ar ārzemnieku, ja kaut kas tomēr noies greizi? Brauksi face-to-face skaidroties, nebūs tā kā pārāk dārgi?

 

Nu tā jau tāda "krānu staipīšana". "Esmu tik kruts, ka Latvijas resursi mani nespēj apmierināt!"

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Iedomājies scenāriju - dati kādu dienu nav pieejami. Aizsūti e-pastu, ka lūk, netiec klāt, atbildē atnāk "working on problem with best effort", kad tā jau būs dienas 3, tad pie tāda ārzemnieka aizbraukt tā īsti nevarēsi, toties pie vietējā mikriņa biļete noteikti ir ceļamas izmaksas, lai ieskaidrotu pakalpojuma piegādātājam, ka par pakalpojumu ir samaksāts un tas ir nepieciešams atpakaļ. Paši saprotat, ka personīgo kontaktu neatsvērs nekas.

Link to comment
Share on other sites

Vēl jau ir Rapidshare.

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Piedāvāt jau var, tikai bizness tur var sanākt sākot no kādiem 30GB, citādi administratīvās izmaksas noēd ieņēmumus no klienta.

Link to comment
Share on other sites

Personiigi neesu un neveelos izmantot letinju servisu, jo ticamiiba ir nulle, ka dati buus tur. Jo pie mums viss meedz bankroteet... Lietoju 3 gadus augstaak manis noraadiitaa linka servisu un nesuudzos.

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Sāpju naudu piedzīt nevarēs (grūti iedomāties, kā admins nokritīs pa trepēm un salauzīs roku, kad monitorā ieraudzīs ping timeout). Reālāks scenārijs ir, ka pakalpojuma piegādātājs maksās SLA (service level agreement) pārkāpuma soda naudas. Pajautā kādam tam pašam ārzemju kantorim SLA un tā pārkāpuma noteikumus.

 

Kā nolīgsi ar pakalpojuma piegādātāju, tādu servisu arī dabūsi. Latviešiem kā vienmēr zāle citur zaļāka un debesis zilākas.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Es skatiijos to online backup un kaa par nelaimi, prieksh Mac Mozy piedaavaa par maksu... Ar menesha maksu $4.95

Citaats: Lots of stuff to back up?

Back up everything on your Mac for only $4.95 per month.

Nekaads Free man nesanaak... ko ietestet...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ne tur esi skatījies. Nu pat uzliku uz Mac free.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Nu jau pusgadu lietoju Mozy. Pirmā rezerves kopija 28GB sanāca tāda pailga, var būt pat nedēļu. Vēlāk varēja skaitīt tik minūtēs. Jaunākā Mozy versija pat nespēj tā riktīgi noslogot datoru. Savu darbu dara labi.

Palasījos interneta plašumos par Crash Plan Online Backup. Ir daži plusi cenas ziņā. Vai kādam nav bijusi darīšana ar šo servisu?

NC arī varētu kādu atziņu par Mozy uzrakstīt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...