Jump to content

Kompiits speeleem


iereks
 Share

Recommended Posts

Kaa jus domaatu vai ar sadu pc vareetu paraut bez aizkersanaas paaris jaunu un interesantu speeļuku;

 

Procesors Intel Core 2 Duo E8500 3.16GHz Sistēmplate Asus Intel G31 DDR2 SATA2 LAN 8-CH RAM 4GB DDR2 Cietais disks 1TB Videokarte GeForce 9600GT 1GB

Cena 459Ls

 

------------------------------------------------------------------------

Arī esmu salasījis vienu pc no m79;

 

Procesors -- Intel C2D E8500 3.16Ghz

 

Mātesplate -- GIGA-BYTE P45

 

RAM -- A-Data MEMORY DIMM 2GB DDRII x2 (4gb ram)

 

HDD -- SAMSUNG SATA 500GB 3GB/S/16MB

 

Video -- Asus GF 9600GT PCIE 1GB 256BIT DDR3 HDMI

 

Cena 442Ls

----------

 

Ja no tiem 2. mineetiem neviens nevilktu smukaas speeliites, tad vismaz cs 1.6 un Mu Online ietu uz max settingiem bez lagiem?

 

_____________________________________-

 

Uz kura labaak vareetu paraut jauniņos geimus?

(. ) ( .)

-

 

Ja ir kaads veel labaks PC ko varat ieteikt butu velams kaads no intel prociem..

max lai butu 500Ls (pa tadu summu jau varetu norm geimingu pc sastaadiit)

 

P.S esmu youtubee skatiijies dazhus video par to E8500 proci, video karte arii bija daudzas no nvida geforce seerijaam,:;;: piem radiijas kaa Grid, FarCry 2, Crysis , Assasin's Creed, UT3, CoD 4 un L4D gaaja uz max settingiem un fps bija diezgan pievilciigs CoD 4 un UT3 vispaark gaaja uz 150FPS + , FarCry 2 un Crysis uz Ultra settingiem gaaja pat fps virs 40+ aaa un HL2 _ kopaa ar abaam episodeem gaaja ap fps virs 200!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Kapēc tik sliktu videokarti un kapēc daļu P0k3 rakstā? Vēl nav piekdiena.

P.s. Par to karti 9600Gt. Spēlēm viņa jau nu noteikti nav labākais variants, viens pazīstams, tāds diezgan dīvains cilvēks nopirka, un secināja, ka par viņa veco 7600gs viņa nav īpaši labāka.

Pielikums:

Nē tomēr izrādās, ka paziņa dīvainīts ir stulbs.

Labots - gailis
Link to comment
Share on other sites

komplektacijas nav zeme metamas. bet prasaas paris uzlabojumu.

atbilde uz jautajumu - ja speles vares normali speleet.

Link to comment
Share on other sites

John Wayne

C2Duo neiesaku. Kāda jēga no vecas tehnoloģijas, kad jau ir jaunie i7. Vai vismaz C2Quad paņem. Un jā, jā, ir jau spēles, kas noslogot visus 4 kodolus, GTA 4 piemēram. Nu un kas ka neoptimizēts, cilvēki spēlēs tāpat un mazāk prasīgas tās spēles nepaliks.

No video iesaku labāk Radeon HD4850 vai 4870.

Link to comment
Share on other sites

raivix2006

muzigais jautajums C2Duo VS C2Quad kurš ta tām spelem labāk patīk??cik cilveku tik viedokļu,cits saka ka sliktaks ir tas C2Quad speles cits ka labāks cits ka C2Duo ir super un C2Quad sax.nevaru saprast kā ir relajā dzīve kas ko ir testējis un kas ta īsti ir tas labakais?

Link to comment
Share on other sites

Ze Baarda

eu, man ir c2d e8500 un 4870, par GTA4.., man viss iet raiti un uz max, kadi vel 4kodolu prochi vajadzigi :D smiekli naak :D tas muljkibas, reklama un marketings, tas ari viss...sviests.... ja vel savam oc cpu un vga, tad 4kodoli spelem vel vismaz pusgadu/gadu nefig nebus vjaadzigi!!!

Link to comment
Share on other sites

John Wayne

Tātad starpība nav. Bet, ja nav starpība un vienāda cena, izvēlas jaunāko :razz:

4 kodoli arī saimniecībā noder, kad mājas video jākodē vai algoritmi jārēķina.

Link to comment
Share on other sites

Ja no tiem 2. mineetiem neviens nevilktu smukaas speeliites, tad vismaz cs 1.6 un Mu Online ietu uz max settingiem bez lagiem?

 

piedod vienkarshi pizdjets...

 

tu anus tikko jau bija lidzigs topiks ambaali luuk sistema kura butu prieksh spelem!

 

4457.jpg

 

eu, man ir c2d e8500 un 4870, par GTA4.., man viss iet raiti un uz max, kadi vel 4kodolu prochi vajadzigi :D smiekli naak :D tas muljkibas, reklama un marketings, tas ari viss...sviests.... ja vel savam oc cpu un vga, tad 4kodoli spelem vel vismaz pusgadu/gadu nefig nebus vjaadzigi!!!

 

ko tu te muldi, daudziem ar uber sistema var teikt ka pat kanpi iet.. galvena problema tas ka rijiga.. ar 2Gb buss pa iisu.. piemeram man E8500@4.0Ghz 4x1Gb Crucial ballistix@1020Mhz un 8800GTS G92 iet uz 1680x1050 taa tik ir ap 20 - 40 freimi un pietem vis nav uz max medium/higest/51/100/100/16 (ja tu rubi ko tas nozimee)

 

visdrizak spel uz 1280z1024 un vis parejas uz medium... tur tiesham spelei vajag 4 kodlu procui lai viss butu kautcik smuki spelejams~!

 

Tātad starpība nav. Bet, ja nav starpība un vienāda cena, izvēlas jaunāko :razz:

4 kodoli arī saimniecībā noder, kad mājas video jākodē vai algoritmi jārēķina.

 

ne visi softi prot izmantot 2 un kur nu vel 4 kodolus... salidzinoshi maz ir kas prot izmantot 4 kodlus, 2 jau puslidz daudzas prot..

Labots - RS4
Link to comment
Share on other sites

Ze Baarda
Tātad starpība nav. Bet, ja nav starpība un vienāda cena, izvēlas jaunāko :razz:

4 kodoli arī saimniecībā noder, kad mājas video jākodē vai algoritmi jārēķina.

 

Pareizi, piekritu, ja tadas lietas jadara, tad kvads ir risinajums, bet ja ar video un grafikam netiek stradats, nav jarendere nekas, tad diezvai ir verts! Bez tam vienadas cenas tu saki? nav gan ta...e8500 (3,16Ghz Cache 6Mb - 125,08Ls - cena, uz kurur skatos patlaban), savukart quad pa q8200, cenā 126,...Ls ir 2,33Ghz un Cache 4Mb, tātad starpība ir tomēr, ne? Jaskatas pec savam vajadzibam, neviens nevar pateikt kurs procis kuram labaks, jadoma ko ar to darisi, ja es savu e8500 pamatigi uzdzenu, vinsh varetu ari mierigi meroties spekiem ar q8300, nu ta kaut ka es apmeram izkalkuleeju..:) un jaunaks quads par c2d neko dizhi nav, ta pati nm tehnologija, a i7, tas jau ir pavisam kaut kas cits un uz to cenam ari jaskatas jau savadak!

 

p.s. to RS4 -

 

es neko nemuldu! saderam uz čiriku, atnāc paskaties :D pareizi ,man monis ir 17" un 1280z1024, vis uz high...es tev saku, nekadu problemu, vis ir cikinieka, ja butu lielaka izskirtspeja, tad noteikti saktu bremzet ari, bet gameris nekads dizhs neesmu, man pietiek ar manu 17"...

Labots - Ze Baarda
Link to comment
Share on other sites

par i7 vispar nav jegas runat nav tas naudas verts parak dargs preiks procis ~180Ls plate vien ~140Ls un rami vel savi 50Ls un uz augshu, jo hig end sistemai neliksi kautkadus meslus.. + jasaprot ka nevar pat salidzinat 2kodolnieku un 4kodolnieku tie katrs cita svara kategorija... labak njem Q6600 un dzivo laimigs i kesh 8mb.. i labi dzenas... maksa arii tikai ~120Ls Jauns ieksh zemitanu katora..

 

nu ja ko gribi ja uz 1280x1024.. uzliec normalus rez. 1680x1050 vai hug end geimeri uz 1900x1050 tad redzes ka paedis visu atminju :D un ari par to ka saderam bla bla bal... es tev varu teikt taa. ja kreivu val saproti. KTO SPORIT TOT GAVNA ŅISTOJIT...

Labots - RS4
Link to comment
Share on other sites

Evill_BettyLV

"sis forums sāk pārvērsties par PC komplektācijas apspriešanas forumu... nu cik Var? ej uz vekalu un pērc.. vai pameklē iepriekšējos postus...:(

ZB jau a šis ir labs, a labāk 44 vai 2 kodolus likt, cik var malt vienu un to pašu?, bet cilvēkiem neapnīk....laikam labākā dienas daļa paiet komplektāciju diskusijās..:(

Link to comment
Share on other sites

Ze Baarda

2 RS4:

 

ok, juu aar da meen!!! +1 tev par krievu valodas zinashanam :)

Labots - Ze Baarda
Link to comment
Share on other sites

Tieshi ta evill, tik ienac vai te kautkam tapetes jalime un nezin kur smeret pakalju vai sienu.. un ta te katrs 3 izveidotais topiks ir par un ap pc kompleteshanu shis labs vai shis slikts ejiet uz bodi tur jums smuku iesmeres un busit laimigi ka esat slims cilvēkshi un nemacaties un nepetat jau esoshos topikus par shos temu...

Link to comment
Share on other sites

Nav uz veikalu jāiet, atliek iebrist attiecīgajā sadaļā un lasīt līdz aknām...

Link to comment
Share on other sites

John Wayne
Bez tam vienadas cenas tu saki? nav gan ta...e8500 (3,16Ghz Cache 6Mb - 125,08Ls - cena, uz kurur skatos patlaban), savukart quad pa q8200, cenā 126,...Ls ir 2,33Ghz un Cache 4Mb, tātad starpība ir tomēr, ne?

Sorry, pēdējā laikā neesmu sekojis līdzi cenām. Kad vasarā pirku kompi, E8400/E8500 un Q6600 bija gandrīz vienādā cenā. Q8200 tad vēl nebija.

Link to comment
Share on other sites

ar datoru komplektēšanu esmu uz "Jūsu Augstība", tāpēc ar interesi kādreiz pārskrienu pār kādam topikam lai uzkrātu vārdu krājumu ar ko blatot sarunājoties ar sievietēm pie romantiskām vakariņām sveču gaismā.

tad man ir viens jautājums - vai tiešām iekš datoru komplektēšanas vienīgie parametri ir labs/slikts un iet/neiet? grūti atrasts citus apzimējumus salīdzinot divas dažādas datoru detaļas...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...