Jump to content

Datora Komplektācija


dudzis
 Share

Recommended Posts

mazais rapsis

nu jaa tik 700w pa daudz neliekas, elektriibas pateerinjsh pieaugs :( un yeay phenom 9950 maneejais plaans :) pareizi tik cenas vareeji leetaakas sadabuut ?

Link to comment
Share on other sites

Cik esmu dzirdējis no gudriem vīriem, tad strāvas patēriņš dēļ jaudīgāka barokļa pie tās pašas komplektācijas paliek +/- nemainīgs. Var būt kaut vai 1KW baroklis, bet ja komponentēm vajag tikai 450W, tad tik arī tiks patērēts.

Link to comment
Share on other sites

mēsls ne kompis par to naudu, nafig tev tor krutos raamus nafig tev nvidia video karti nafig amd... iesaku labak njemt video karti nedaudz piemetot 4870, proci vienozimigi intel kautko no E 8xxx serijas vai no Q8xxx serijas un ramus njem kautko value vai ja ir sakari njem crucial firmas vai po kadas fimas vismaz letakus un labakus!

 

luk kudi labaks par tavu kompletu

 

4Gb rams un video karte kudi labaka un procis labi dzenas un tapat raami un nafug 700w barokli ja pietiek par ar kadiem 450 - 500w nu lai ir drosh ka pietiks ilgam laikam ieliku 600w

 

4457.jpg

Labots - RS4
Link to comment
Share on other sites

Piekrītu RS4. Viņa komplekts ir daaaaudz labāks par tavu. :)

Tik plati iesu pamainīt uz Giga Byte GA-EP43-S3L

Labots - Gliemis
Link to comment
Share on other sites

nafig q ?? nevajadzīgs pasākums

tas vai tev 1kW baroklis vai 400W neko nemainīs ja noslodze būs 0 ;)

dēlis arī "jauns" ,,,

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Gliemis, Tomy91 un RS4 saliekot kopā sanāk Guru trio.

Autor ieklausies, ko šie 3 iesaka. (E8500, GA-EP43-S3L +RS4 tabulā minētie.)

Ap tiem pašiem Ls450.00 sanāks.

Link to comment
Share on other sites

Klausi ko vīri saka un ņem E8500 labāks jau būtu E8600 bet ja nav naudas būs labs iepriekšējais variants. ja ņem HD 4870 tad ņem OC 1 GB.versiju. Proci varēsi uzdzīt pārējais var palikt tas pac vecais... un DDRII 800 ramu 4 GB. un būs līdz acīm. (pac personīgi nekad vairāk pa 2,8 GB nēesmu noslogojis) :D ja sakomplektēsi kompi šādi ģandrīz visi geimi lidos uz max... :D

 

P.S. ja ņem Qad tad jāņem kā minimums Q9550 uz mazākiem vari nemaz neskatīties, viņi spēles tev nevilks :D

Labots - Zooll
Link to comment
Share on other sites

Ir saskrūvēts tāds komplekts man (8500, 4870 top, 4gb, uz EP43 dēli ;) vakarā būs jāpadzenā testi ;)

Link to comment
Share on other sites

Ir saskrūvēts tāds komplekts man (8500, 4870 top, 4gb, uz EP43 dēli ;) vakarā būs jāpadzenā testi ;)

 

 

Izmeiģini 3Dmark06!!! vienkārši interesē cik tāda sistēma var izspiest. mošk kādi 15000 sanāks :D

Link to comment
Share on other sites

Cok cilvēku, tik viedokļu.

 

Vajag vēl tik iespēt nopirkt HD4780 pa tik skaistu cenu. :) Un tik piebildiishu, ka shis AMD nav tik su... kā daži labi te lej. :D

 

Teikšu, ka abi labi, tikai cieto ieteiktu nomainīt uz 640GB. Būs labāks savas darbības dēļ, salīdzinājumā ar 500GB. ;)

Link to comment
Share on other sites

Cok cilvēku, tik viedokļu.

 

Vajag vēl tik iespēt nopirkt HD4780 pa tik skaistu cenu. :) Un tik piebildiishu, ka shis AMD nav tik su... kā daži labi te lej. :D

 

Teikšu, ka abi labi, tikai cieto ieteiktu nomainīt uz 640GB. Būs labāks savas darbības dēļ, salīdzinājumā ar 500GB. ;)

 

nafig amd!!!! tad jau naudas ekonomijas dēļ var ņemt arī seleron :D tas nebūs sliktaks par AMD :D

Link to comment
Share on other sites

Jocīgs neesi?

 

 

Cik tad? (es jau tikai minēju :D) interesanti cik ar tādu sistēmu varētu izspiest? :)

 

P.S. Kadam ir no esošajiem līdzīga sistēma??? neskopijieties ar informāciju man māca zinkāre cik tad var izstiept žani uz 3Dmark06 ar šādu sist.???

Labots - Zooll
Link to comment
Share on other sites

un ari nav jegas ipashi vairs njemt E8xxx serijas, labak piemet paris latus un panjem Q6600 jo jau musdienas lenam bet droshi iesoljo sples un softi kas izmantot visu 4 kodlus (piemeram GTA4 utt) un ari kas tur mineja ka labak panjemt E8600 neka E8500 nav tas naudas verts, labak panjem E8400 un uzklok, savu E8500 no 3.1Ghz ikdien turu uz 4.0Ghz, video karti butu labak ja butu 4870 ar 1Gb atminju bet taa maksa stipri dargak neka 4870 ar 512Mb, bet ja buzhets neljau tad janjem vien tas pats 4870 512mb kursh bus ar atliktiem galiem!

Labots - RS4
Link to comment
Share on other sites

video karti butu labak ja butu 4870 ar 1Gb atminju bet taa maksa stipri dargak neka 4870 ar 512Mb,

Nu apmēram 26 ls atšķirība, nav tik traki nemaz.

Link to comment
Share on other sites

Nu apmēram 26 ls atšķirība, nav tik traki nemaz.

 

ja paskatijos nav tik traki, vienigais tas atkarigs no autora budžeta ja tas ir iekalts robezhas lidz 450Ls tad nesanak ja var nedaudz par laist nu tad lai njem versiju ar 1Gb

 

un ari mazais calis niid ka negribot INTELI, bet tad kad sajutis atshkjiribu tad breks jo kaimiņu ģimam ir intelis kursh strada atrak! :D

 

nu ja mazais anusens grib amd tad lai njem tadu, tiri ok plate ar normalu chipu.

 

tikai lieta tada ka diezvai procis spes noslogot video karti!

asdasdsdasd.jpg

Labots - RS4
Link to comment
Share on other sites

Es ar savu ikdienas kasti - e8400 un 8800GT varu izdzīt 15000...

 

Labs pat ļoti labs rādītājs ar šādu sistēmu. :) Bet tas ir ar defalt setingiem?

Link to comment
Share on other sites

Man ir līdzīga sistēma:

E8500@3.1GHz @3.8GHz OC, Gigabyte EP45, Gigabyte HD4870 512 VRAM 8.12driver, 4 GB RAM@800 MHz

 

Veicu 3 testus:

1) Standarta sistēma ar uzdzītu CPU 3.8 GHz:

 

post-75085-1229443299_thumb.jpg

 

2) Uzdzinu HD4870 cik draiveris atļāva CPU 790 MHz, VRAM 1100 MHz, prcesoram atstāju iepriekšējās frekvences E8500@3.8 GHz:

 

post-75085-1229443360_thumb.jpg

 

3)Uzdzīta HD4870 CPU 790 MHz, VRAM 1100 MHz, bet procesors ir uzdzīts līdz 4.1 GHz.

 

post-75085-1229443484_thumb.jpg

 

Ja nav nekas uzdzīts tad ap 13500 punktu.

 

Autoram ieteiktu labāk izvēlēties HD4870 ar 1 GB atmiņu priekš tā paša GTA IV un arī nākotne noderēs, procesoru var ņemt E8500, bet ja nauda atļauj labāk ņemt kādu no Q9xxx klases procesoriem pēc iespējas ar augstāku frekvenci, jo spēlēs jau tagad prasa vairākus kodolus.

Labots - QwertyU
Link to comment
Share on other sites

biku offtopics bet ;)

nezinu uz 22 viss lido ;) arī krīze ( ne jau tā kas LV :)

p.s. nekas nav dzīts

post-66631-1229459713_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nu vispār reāli sasniegumi!!! :roll: nez kapēc es vairāk pa 14500 nevaru dabūt :( gaidu kad atnāks dzese nomainīšu stok dzesi pret zalman ko zolīdāku un tad procis jāuzvelk nedaudz, lai šamais ātrāk klibo :D varbūt kas labs sanāks :)

Link to comment
Share on other sites

staipam staipam savus neizdīgushos pincīshus...

 

a tev ko - nav ar ko pastaipīt ? nabadziņš...

 

Man, piemēram, ir interesanti redzēt kā cilvēkiem dzenās

Link to comment
Share on other sites

a tev ko - nav ar ko pastaipīt ? nabadziņš...

 

Man, piemēram, ir interesanti redzēt kā cilvēkiem dzenās

 

 

Tu pac jau arī biji izveidojis postu, kurā tu rakstīji kad tavai sistēmai neatbilstoši 3Dmark06 rādītāji... centies staipīt, bet nekas daudz nesanāca :) cilvēki ar daudz ekonomiskām kastē dabūn visai labi cienījamus rezultātus ;) fakts bet tā nu tas ir :) Lai tak zēni padalās informācijā, kas kuram sanāk..

Link to comment
Share on other sites

nez kapēc es vairāk pa 14500 nevaru dabūt :( gaidu kad atnāks dzese nomainīšu stok dzesi pret zalman ko zolīdāku un tad procis jāuzvelk nedaudz, lai šamais ātrāk klibo :D varbūt kas labs sanāks :)

Tas ir tas par ko visu laiku runāju, puikas sapērkas 4870X2 un sasprauž uz saviem C2D,C2Q@stock, rezultāti nekādi un tad lielais :shock:

Vakar joka pēc izlaidu 3dmark06,, rezultāts ~ 14200,(e8400@4Ghz,8800GT 750/1800/1000,win Vista),,tātad Zooll, ko mēs no tā secinām?Cik izmaksā tava kaste un mana ~gadu vecā kaste...Ar QX9650@4Ghz un 4870X2 iekš 3dmark06 ir ~20000 markas..

Labots - wolf
Link to comment
Share on other sites

Es vispār tev ieteiktu biki pagaidīt. Pēc jaungada AMD nāks jaunās CPU relīzes. Ceru, ka cenas biki kritīs, tad arī pārvērtē tirgu, kamēr svaigs.

Un par komplektu runājot: RAMu tādu ņem, ja plāno klokot. Stokā vairāk par 800 tev nebūs... Līdz ar to rodas jautājums - vai labāk neņemt X4 BE? Par barokli arī... Ja neplāno CF vai SLI vēlāk, tad 700W diez vai tev vajag... Video - laikam gaumes lieta. :)

 

Lai izdodas!

Link to comment
Share on other sites

Tu pac jau arī biji izveidojis postu, kurā tu rakstīji kad tavai sistēmai neatbilstoši 3Dmark06 rādītāji... centies staipīt, bet nekas daudz nesanāca :) cilvēki ar daudz ekonomiskām kastē dabūn visai labi cienījamus rezultātus ;) fakts bet tā nu tas ir :) Lai tak zēni padalās informācijā, kas kuram sanāk..

 

Tu stulbs vai kāds ? Kā es varu lielīties ar to, ka man ir slikti rādītāji ? :shok: Īpaši tev paskaidroju, ka tā bija problēma, kurai meklēju risinājumu, nevis staipīšanās ar stock PC. Cik tev gadu, ka kaut ko tādu vispār spēj uzraksīt ?

Link to comment
Share on other sites

Tu stulbs vai kāds ? Kā es varu lielīties ar to, ka man ir slikti rādītāji ? :shok: Īpaši tev paskaidroju, ka tā bija problēma, kurai meklēju risinājumu, nevis staipīšanās ar stock PC. Cik tev gadu, ka kaut ko tādu vispār spēj uzraksīt ?

 

 

Nebrauc augumā puika! ja vēlies man uzbraukt dari to personīgi un par saviem vārdiem atbildi aci pret aci... gadi man ir tik cik vajag, nav tava darīšana. Ja nav ko rakstīt tad nekomentē vispār bet uzbraukumi šeit ir nevietā... es ar zēniem runāju normālu valodu ja nepatīk nelasi ... (es vienkārši citēju tava iepriekšējā posta vārdus)

 

Tas ir tas par ko visu laiku runāju, puikas sapērkas 4870X2 un sasprauž uz saviem C2D,C2Q@stock, rezultāti nekādi un tad lielais :shock:

Vakar joka pēc izlaidu 3dmark06,, rezultāts ~ 14200,(e8400@4Ghz,8800GT 750/1800/1000,win Vista),,tātad Zooll, ko mēs no tā secinām?Cik izmaksā tava kaste un mana ~gadu vecā kaste...Ar QX9650@4Ghz un 4870X2 iekš 3dmark06 ir ~20000 markas..

 

 

Tur jau tā lieta kad Tu savus dzelžus uzdzini, bet es ne :) tapēc arī tik labs rezultāts :) domāju savu Q9550 arī uzdzīt līdz tiem 3.8 - labākajā gadījumā līdz 4 tad jau redzēs kas sanāks. Tad kad atsūtīs man dzesi došu atbildi par rezultātiem :) īstenībā labākajā gadījumā sanāks līdz tiem 20000 es domāju maximum, bet tad jau redzēs... :)

Link to comment
Share on other sites

Spirditis
Lūk šāda izskatās mana komplektācija! ko sakat?

 

Uzreiz saku kad intel negribu :) ram piepirktu tādu pašu vēl klāt nedaudz vēlāk.

 

large_2008120823465182367.jpg

Normaala "Kaste" par +/- normaalu cenu :wink:

Link to comment
Share on other sites

zooll +1 neko nēsmu dzinis un netaisos dzīt jo tāpat viss rullē

spriditis ar vistu tas viss pasākums mosh rullētu ;)

Link to comment
Share on other sites

Tas ir tas par ko visu laiku runāju, puikas sapērkas 4870X2 un sasprauž uz saviem C2D,C2Q@stock, rezultāti nekādi un tad lielais :shock:

Vakar joka pēc izlaidu 3dmark06,, rezultāts ~ 14200,(e8400@4Ghz,8800GT 750/1800/1000,win Vista),,tātad Zooll, ko mēs no tā secinām?Cik izmaksā tava kaste un mana ~gadu vecā kaste...Ar QX9650@4Ghz un 4870X2 iekš 3dmark06 ir ~20000 markas..

 

ha man ir identisks pc, tikai video ir GTS G92, ar proci kuram ir 4Ghz arii man tik pat uzdzits E8500, bez video kartes oc man bija ~14100 ar nelielu oc video kartei tad bija ~14700 bet domaju ja gribetu i ~15000 varetu savakt bet nepark labi padoas video kartes, negrib normali klokoties, pachel drusku uz augshu mhz viss ba baa artefakti pa vis ekranu!

(E8500@4.0Ghz/4x1Gb D9HMH@1020Mhz/88GTS G92@650/1625/972 bec oc videnei ja oc tad 700/1750/1050)

Link to comment
Share on other sites

Nebrauc augumā puika! ja vēlies man uzbraukt dari to personīgi un par saviem vārdiem atbildi aci pret aci... gadi man ir tik cik vajag, nav tava darīšana. Ja nav ko rakstīt tad nekomentē vispār bet uzbraukumi šeit ir nevietā... es ar zēniem runāju normālu valodu ja nepatīk nelasi ... (es vienkārši citēju tava iepriekšējā posta vārdus)

 

Negribi, lai brauc augumā - nebrauc auzās ar stulbiem tekstiem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...