Jump to content

Salasiju datoru


deeler
 Share

Recommended Posts

ok, ja 600w pietiek visjaudiigaakajai sisteemai ko var savaakt, tad kaada hrena peec tirguu ir jaudiigaaki baroklji? marketings?

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Iespējams, ka tādi kā tu, to arī nekad nesapratīs.

Ir cilvēki kam būs nepieciešams 1kW+ barošanas bloks. Šeit gan nav runa par serveru sistēmām, bet darbstacijām ar lieliem disku masīviem, nopietniem overklokeriem. Sistēmu, kādu savāks parasts lietotājs mākas vajadzībām - i960, kaut vai divas HD4870x2, ne vairāk kā 3xHDD varēs nobarot 600w CWT barošanas bloks bez problēmām.

Kā redzi, cilvēki pērk 200mph+ mašīnas un brauc ar tām valstīs, kurās atļautais max ātrums uz šosejām ir max 70mph. Vai kāds viņiem to liedz darīt?

Link to comment
Share on other sites

Autor!!! Nu ir skaidra doma tagat vai nav? es tiktiešām labāk Tev konsoli ieteiktu :) (bez jokiem) :D Forumā sēž daudz cilvēki - cik cilvēki, tik viedokļi :) tavs risinājums būtu aiziet uz veikalu nolikt viņiem naudu un paprasīt kas par to sanāk un tad skaties, ko šamie Tev piedāvā ;) par tik ierobežotu budžetu sanāks diezgan žēlīgs kompis geimiem, bet ja paveiksies varbūt kāda akcija Tev patrāpīsies :)

Link to comment
Share on other sites

Bet es tiesi datoru gribeju nopirkt... Bija jau domas par PS3, plus vel tas ka anglija te ipasi neviens uz datora nespele... Bet vienkarsi man vienmer PC ir paticis labak. Tiesam nevar salikt nekadu datoru normalu? Un ja es budzetu lidz 500Ls paaugstinu?

Link to comment
Share on other sites

Paldies, nepamaniju :oops: . Un tas dators cik ilgi vel skaitisies kvalitativs?

 

Wolf piedāvāja samērā normālu ekonomisko variantu! tas būtu tīri ok.! :) bet konsolei grafika būtu daudz labāka :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...