Jump to content

kā jūs domājiet 300 Ls ir normāla cena par Iphone 3G 16 GB??


daawiits
 Share

Recommended Posts

kā man jūs esat apnikuši, visi šie lmt popularizētāji, ja nesaprtota, tad paši vainīgi, ka cilvēkam negribās slēgt tos sviestainos līgumus, jo man jau ir lmt 6 atlaižu programma, lietoju to jau gadiem, vienkārši gribēju sīkajam nopirkt!!

Link to comment
Share on other sites

kā jūs domājiet 300 Ls ir normāla cena par Iphone 3G 16 GB??

Es teikšu, ka aizdomīgi lēti. Lai nebūtu viltots, lai būtu ar garantiju un nebūtu piesaistes operatoram, cenai vajadzētu būt par kādu simtu augstākai.

 

Es iesaku iegādāties tālruni pie LMT dīleriem kopā ar kādu no iStyle plāniem.

 

P.S. Tev forumā ir tikai 3 posti, bet esam [bOOT foruma vārdā] Tev jau apnikuši... :? Kāpēc šo jautājumu neuzdod kādā vietā, kas nav Tev apnikusi?

Link to comment
Share on other sites

To: VIL

cena ir optimaala 300Ls. Protams tas ir leeti prieksh iPhone 3G 16Gb. Bet pieljauju ka tas iPhone naak no ASV, lietojams ar Turbo SIM tikai. Pluss vareetu buut ka palietots diezgan. Vai arii iPhone ir jau njemts uz LMT. Un cilveks vienkarshi velejas iStyle... Manas domas.

Link to comment
Share on other sites

Es lombardā redzēju Iphone 3G 8 GB pa 130 Ls, cena jau vilina, bet liekas ka var kaķi maisā nopirkt.

Link to comment
Share on other sites

Rādās, ka vēljoprojām ir cilvēki, kas nav ierubījušies, ka Apple produkcija ir dārga un domāta tiem, kas par tās dārgumu nečīkst.

Gribas/vajag - nopērk un basta. Neviens tev ar stobru pie deniņiem iPhone neliek pirkt.

 

Tas ir tāpat kā Ferrari ir dārgs, Rolex pulkstenis ir dārgs, Kubas cigārs ir dārgs utt., taču vienmēr pastāv lētākas alternatīvas.

Link to comment
Share on other sites

Apple produkcija ir bloated.

Ne pa topika tēmu, bet kas tādā gadījumā ir, piemēram, HTC Diamond P3700?

Link to comment
Share on other sites

vienkārši palasot diskusijas, visi tie lmt cilvēki šai forumā izraisa diezgan negatīvas emocijas :)

 

jā, tas varētu būt labs, varbūt arī jāpagaida N97, tas vispār tāds interesants izskatās

Link to comment
Share on other sites

vienkārši palasot diskusijas, visi tie lmt cilvēki šai forumā izraisa diezgan negatīvas emocijas :)

 

jā, tas varētu būt labs, varbūt arī jāpagaida N97, tas vispār tāds interesants izskatās

Cienījamais, a ko tu gribi panākt?

Link to comment
Share on other sites

Nu ar šitādu attieksmi "varbūt pagaidīt to vai šito" tu drīzāk sagaidīsi savu pensiju, nevis nopirksi sev jaunu telefonu...

Link to comment
Share on other sites

Datu pārraide 100Mb, 100 min, 100SMS - AijStail Van Jõõõõ! Smieklīgi bik :)

Nav smieklīgi. Tas ir piedāvājums ļaudīm ar mērenu rocību.

Aktīvie lietotāji skatās uz neierobežotiem datiem, 1000min, 1000sms.

Link to comment
Share on other sites

QuickSilver

nezinu man ar 100min pilnībā pietīek, 100sms- nu tā aptuveni, ar nagiem iekļaujos. 100mb- draugu iphone versijai un emailam pilnībā pietiek.

 

Un tie kas nīd ka šinī piedāvājumā vot tik un tik pārmaksā, tad padomā-

Cik maksā dārgākā sms? Ja nemaldos 6sant uz TELE2 (visbiežāk arī sūtu uz tele2)- tie jau vien ir 6ls

Cik maksā minūte uz tele2?

Cik maksā 1mb? (man liekas ka 13sant)

 

un tad izrēķini vai par to trubu pārmaksā?

 

uzskatu ka šis piedāvājums ir lai cilvēks pierastu pie LMT, un tas būtu viņam arī ilgu laiku pēc līguma termiņa iztecēšanas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...