Jump to content

NFSU.exe viruss ?


Gliemis
 Share

Recommended Posts

Spēle maz ir oriģinālā? Ja pirātiskā tad nav ko brīnīties, tur var dabūt veselu zirgu un tārpu fermu.

Link to comment
Share on other sites

Spēle ir oriģināla, bet ir uzlikts cracks jo kad vienkārši ieinstalēju spēli un tad ieliku disku romā tad man tikuntā prasīja lai ielieku disku. Nekādu citu risinājumu neredžeju, kā vien vilkt cracku.

Link to comment
Share on other sites

ja tas ir kkāds keylogers, tad zini - Kasperskis visus keylogerus uzskata par sliktiem, vai tur ir kkas slikts iekšā vai nav.

Link to comment
Share on other sites

Orģinālai spēli nav vajadzīgi nekādi kraki, varbūt no sākuma vajag izlasīt "readme"...!

Link to comment
Share on other sites

Nav jau primā iegādātā spēle. Spēlei Fallout 3 biaj identiska problēma. Uzinstalēju spēli un rāda lai ielieku disku kaut arī to jau esmu izdarījis. Pameklē kautvai jūtūbē redzēsi, ka tur pilns ar trakajiem kuri bļaustās par šādām problēmām. Kreka lietošana nav nekas slikts ja ir pirkts disks.

 

Ka es varu pārbaudīt vai tas keylogers ir labs ?

Link to comment
Share on other sites

Kopš kura laika keylogers ir labs? Keyloger nekavējoties ir jālikvidē ja negribi lai tev nozog kādu personīgo informāciju un paroles.

Val tad jau labāk virustotal.com tur tiek izmantoti daudz vairāk antivīrusu.

Labots - Stat1CX
Link to comment
Share on other sites

Paldies par adresēm tik kamēr man tos 44 MB uplodos uz ārzemju servera paies vairākas stundas vai dienas. :sad:

Link to comment
Share on other sites

Kāds ta tev nets? dialup ? Ieliec to exe failu iekš zip arhīva, virustotal.com saprot zip failus.

Link to comment
Share on other sites

Nē man parasts nets .. Caur kabeli :D LV līdz 100 mbps, bet arzemes tikai 100 kbps :D

O Paldies par ieteikumu. Uzreiz 8 mb :)

 

Draņķus atrada tikai :

 

SecureWeb-Gateway6.7.62008.12.06Win32.Malware.gen (suspicious)

F-Prot4.4.4.562008.12.04W32/Bifrost.C.gen!Eldorado

Authentium5.1.0.42008.12.06W32/Bifrost.C.gen!Eldorado

 

Tātad labak to lietu neizmantot ?

Labots - Gliemis
Link to comment
Share on other sites

Iekš Kaspersky foruma ir apspriesta (krieviski) līdzīga problēma ar KIS 7.0 un NFS. Nezinu, varbūt šī problēma ir saglabājusies arī jaunākajās Kaspersky versijās. Ja spēlē (programma) ir copy protected, tad pilnīgi iespējams, ka kādas programmas darbības, antivīrusa evristikās vai proaktīvā aizsardzības mehānisms var uztver kā aizdomīgas darbības. Spriežot pēc tās bildes, Kasperky nav atradis konkrētu keyloger (parasti vīrusiem ir arī nosaukumi), viņš tikai ir konstatējis aktivitātes kuras atgādina keyloger.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka
...Kreka lietošana nav nekas slikts ja ir pirkts disks.

 

Tā nu gan nebūs patiesība. Nemaz nerunāšu par iespēju pašam saķert visādus mēslus (ko kungs par visu varu grib izdarīt), bet tas būs arī licences pārkāpums, jo grūti iedomāties gami, kurai licencē nebūs minēts, ka nedrīkst lietot reverso inženieriju un koda modificēšanu.

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Spēlei Fallout 3 biaj identiska problēma. Uzinstalēju spēli un rāda lai ielieku disku kaut arī to jau esmu izdarījis.
Tādām lietām ir domāts izdevēja suports...
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...