Jump to content

ACER extensa 5220


arvis
 Share

Recommended Posts

Sveicinati visiem

Jasak laikam ar to ka sava muza laika esmu simtiem reizu parlicis OS, taka tas man nav svess pasakums...

 

Tad nu man paludza ACER extensa 5220 kompim uzlikt sistemu (kompis svaigs tikko no veikala, pardevas jau bez OS).

 

Savu parasto Win XP disku instelet neizdevas, logiski ari, jo vinam nava SATA driveru atbalsta.... tad nu es nemu un jautaju googlei kur vina sata driverus var atrast, vina man parada, nemu nLite uzcepu jaunu install disku, bet nefiga... acers saka ka vinam tikunta nav HDD iekssa, domaju ka sliktu driverus bussu dabujis....

 

Keros pie nakama ieroca, nemu vienu krievu Windas distru kurss esot ar visaam sata atbalstiem.... bet neka, tikunat hdd netiek atrsts... tas jau kluva loti aizdomigi, nemu es ubutu 8.04.1 un ladeju iekssa, tas ar neatrod hdd...

 

Nu tad kadell es to visu raxtu.. man negribas ticet, bet izskatas ka portativajam kautkas ir sagajis deli ar Hdd un janes vins atpakall uz veici.... vajadzetu dzirdet vel kada cilveka viedokli lai man sidrs butu mierigaka :)

Labots - arvis
Link to comment
Share on other sites

Apskaties BIOS, vai HDD detektējas

 

 

:)

 

IDE0: tukssums

IDE1: tukssums

 

Tad jau laikam viss ir skaidrs...

Link to comment
Share on other sites

(JAK) Kaspars (JAK)

Tātad, visdrīzāk tur ir kāds linux, ja nav Win uzlīmes, bet acīm redzami aizmirsuši pievienot to cieto, vai arī tur vispār nekā nav :D

Link to comment
Share on other sites

(JAK) Kaspars (JAK)

Tātad, visdrīzāk tur ir kāds linux, ja nav Win uzlīmes, bet acīm redzami aizmirsuši pievienot to cieto, vai arī tur vispār nekā nav :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
Sveicinati visiem

Jasak laikam ar to ka sava muza laika esmu simtiem reizu parlicis OS, taka tas man nav svess pasakums...

Izskatās, ka tev tas ir pilnīgi svešs pasākums. Un nav ko līkrocim uzņemties tādu darbu.

Vajag paņemt USB FDD iekārtu un iekš FDD ierakstīt SATA/SB draiverus lai OS varētu atpazīt SATA kontrolieri.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kādiem acer bios varēja uzlikt hdd režīmu, AHCI, IDE. Bet nu aceriem ieteiktu iebūtoties no linux un noformatēt cieto disku izdzēst visas partīcijas un tad darīt tālāk. Bios arī vari iestatīt load default settings.

Link to comment
Share on other sites

Ieslēdz AHCI režīmu un nevajadzēs nekādus tev tur SATA draiverus. Tomēr, tad laikam par maz esi licis tās os.

Link to comment
Share on other sites

Tieshi uz shaa modelja dabuuju likt XP! Man nebija NEKAADU probleemu! Bija tur virsu Ubuntu(versiju neatceros) Un man easy aizgaaja... uzliku lai 1. laadeejas cd... jauna partiicija un aidaa! Vieniigi bij mazliet probleema ar WiFi draiveriem, jo neviens nedereeja, kas atradaas uz draiveru diska, kas naaca liidzi! dabuuju netaa paaris stundas parakaaties!

 

Bet ja nu tev: IDE0: tukssums

IDE1: tukssums

 

Tad vien jaaklausa Kasparz

Labots - V.I.P.
Link to comment
Share on other sites

Kāds tev neatrod HDD, tas ir HDD skaits, tas arī ir tas pirmais un vienīgais HDD0, bet ja ir vēl kāds papildus HDD, tad apzīmējās jau kā HDD1 utt.

Link to comment
Share on other sites

Labi po! Es tik maaacos vel! Zinu ja man buutu taa probleeema... tad tiktu galaa! Googlee var visu atrast!

Link to comment
Share on other sites

Nu man piemēram nav USB flopija. Es tādā situācijā izņēmu disku, iespraudu galda kompī kā sleivu, nojaucu partīciju, noformatēju, sametu virsū visu, ko vajaga, ieliku atpakaļ portablī un aidā.

Link to comment
Share on other sites

NU tad centisos atbildet visiem:

 

To Urbizz:

 

Tas man bija 1mais ienacis prata, bet sim biosam, hvz kapec bet tadas opcijas nav... versija ar itka pedeja...

 

tas pats ir To alone un pie ta visa.. tici man esmu pietiekami licis OS sakot ne veca laba Win 98 kur visu vajadzeja ar labo Startup diketi likt, beidzot ar WIN XP, server, ka ar dazzadus Linux distrus...... tas ta... mazliet aizskra mani...

 

To V.I.P

 

Ka jau noprati man tava situacija, maigi sakot neder, jo nekadas OS tu virsu nebija...

 

To Members

 

Ja man butu usb floppy tad tas moss man deretu...

 

To Kasparz

 

Ģeneals risinajums, man patika... Nez es to nezinaju... palasi manu postu un tu redzesi, ka driverus es liku... Un tas ta nakamajai reizei, ja tev nav ko gudru pateikt, tad citreiz ir lietderigi pakluset, varbut kad cits ko normalu pateiks....

 

 

Labi paldies tiem kas meginaja atbildet.... un tiem kas gribeja izlikties gudri....

 

topiku var slegt... moss velak uzrakstissu kur bija vaina...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...