Jump to content

LV valoda krievijas multenu kanālam.


base7
 Share

Recommended Posts

acīmredzamais-neticamais.krievijas pazīstamais animāciju kanāls (4)multimanija,kas tikai nesen sāka raidīt no siriusa,ir ne tikai nomainījis kanāla logo,bet arī palaidis otru skaņas celiņu skaidrā latviešu valodā.tiesa,diez cik ilgi tas turpināsies,bet spiežot pēc valodas,tulkotājs tas pas,kas multenes tulko LNT.

info:sirius,12380,H,27500

tiesa,uz doto brīdi ir pieejmai tikai 2 skaņas celiņi:rus un LV(ir aizdomas,ka tas viss saistīts ar viasat)

p.s.oficiāls telekanāla paziņojums:

jūsu uzmanībai,telekanāls multimānija ir kļuvis par pirmo bērnu telekanālu baltijas valstīs,kanālam būs unikāla iespēja izvēlēties valodas(LV,LT,EE,RUS).

7:00-22:00 animācijas filmas mazākajiem un ne tikai.

22:-7:00 tiks rādītas mākslas filmas,arī krievu valodā(tikšanās vietu mainīt nedrīkst,utt)

jaunais formāts tiks(a) palaists 1 decembrī.

tiesa,filmas piedāvās tādas kinokompānijas kā Горького,Ленфильм,tО «Экран», киностудии им. Довженко, Одесской киностудии,

Беларусьфильм, Литовской киностудии.

kanāls ir ļoti populārs tādās valstīs kā krievijā,Baltkrievijā,Ukrainā,kazahstānā.

nu,ja kanālu iekļaus viasatā,tad 99%,kad būs kodēts,un viasats varēs uzsākt kārtējo pirkšanas akcijas kampaņu piedāvājot pirmo bērnu kanālu latviešu valodā.tagad viasatam būs tāaads trumpis.

Link to comment
Share on other sites

acīmredzot tēmē uz Latvijas tirgu.. būs jāpaskatās vai Livas DTV iekļautajā Multimanijā arī ir latv.val. :)

 

p.s. http://www.multimania.tv/forum/viewtopic.php?f=10&t=281 - tas tomēr nav īsti multimania. Šitas ir pavisam jauns kanāls, 4 MULTIMANIA, kurš aiztās pašu Multimania. Un iespējams drīzumā vairs nebūs FTA, bet gan kā VIASAT paketes sastāvdaļa.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Tur tikai "nu pogadji" (vecas/jaunas krievu multenes) radis vai ari pokemonus ari? Tad jau bus kas lidzigs jetix'am. Vismaz patikams parsteigums, kaut kas jauns un labs starp neskaitamajiem arabiem.

Link to comment
Share on other sites

Tas kanāls pa freiju vai kā?

Link to comment
Share on other sites

ivo.. pašlaik FTA.. bet nezinu cik ilgi vēl.. mājaslapā rakstīts, ka nākotnē būs maksas, t.i. kodēts.

Link to comment
Share on other sites

Vakar ieslēdzu šo kanālu un uzdzina atmiņas, kad ieraudzīju "Neglīto Pīlēnu"...

Ļoti sen atpakaļ TV3 rādīja šo multeni (kad vēl tāda Viasat nebija un TV3 raidīja tikai no 31.decimetru kanāla).

No vienas puses jau jauki, taču no otras - Viasata trumpji - kanāli latviešu valodā...

Un tad varēs atkal mētāt: Redz, cik daudz kanālus mēs pievienojam... Un varēs paaugstināt vēl maksu (palielinājušās izmaksas, bla bla, šitas jau notika šogad)...

 

Khhem, uzslēdzu to Multimania tagad - kautkāds 4 rādās...

Viasats neplāno palaist TV4? Tā varētu saukties šis kanāls. Rādītu multenes pa dienu...

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Man jau patiktu ja butu kaut kas madagaskaras stila,nu tipa jaunakas.Bet nu tadas jau siciem neradis. Bus ko masas sicim skatities.

Link to comment
Share on other sites

Dexs.. es jau augstāk rakstīju.. "MULTIMANIA" vietā Latvijā tiks rādīts kanāls "4 MULTIMANIA", kurš būs igauņu, leišu, latviešu un krievu valodās, tāpēc ar tas 4nieks.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir Viasats, ko gribēji Mārci? :D

"kristāldzidra attēla kvalitāte"

Beztam, multenēm jau tik daudz bitreita nevajag (domāju 3 - 4mbit/s būtu OK), tur tik traki nebūtu. Vot kā viņi tās filmas rādīs...

Kas tas par tizlu kanāla nosaukumu - 4 Multimania???

 

Būtu kādu TV4 vai ko uzlikuši un miers...

Vēl, kanāls pašlaik atrodas uz Eiropas Beama, ne Nordic beama, cik pamanīju.

Link to comment
Share on other sites

Nesen ievēroju, ka uz Hotbirda parādījies bērnu kanāls "Smile of The Child"

Ir arī krieviski. Līdzīga tematika. Nekodēts.

Link to comment
Share on other sites

Starp citu, vakaros pa šo kanālu dzenā filmas.

Bet tas bērnu kanālam, manuprāt ir normāli, sīčiem vakaros jāiet gulēt.

Link to comment
Share on other sites

Lielākā daļa bērnu kanālu piekopj šādu politiku:

Cartoon Network --> TCM

Detskij Mir --> Naše Kino

utt.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Nesen ievēroju, ka uz Hotbirda parādījies bērnu kanāls "Smile of The Child"

Ir arī krieviski. Līdzīga tematika. Nekodēts.

 

Uzmanīgi, tas "Bērna smaids" ir ar reliģisku ievirzi. Man sīkais multenes skatās pa KIKA (vācu, Astra), RAI Gulp (itāļu, HotBird), Boomerang (skaņu celiņi franciski un angliski, HotBird), tagad ari Multimāniju (visi FTA).

Labots - fonsanta
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

no 27 janvāra kanāls 4multimania pāriet no FTA uz kodēšanu.tiesa,pašlaik nav zināms nekas vairāk,bet ir lielas aizdomas,ka viasats drīz varēs taisīt kārtējo,nebeidzamo reklamēšanos ar jaunu bērnu kanālu,kas pieejams latviešu valodā.

Link to comment
Share on other sites

...un tad gadu neko nedomāt par jauniem kanāliem - paskat - mēs tak pielikām jums sporta kanālu un tagad arī multeņu kanālu (lai gan vairākus mēnešus tas iet FTA)...

Link to comment
Share on other sites

Jā līdz pieciem Discovery vai n-tajiem CCinema, Canal+ vai Sky Movie utml. te tikpat tālu kā man līdz vaļu medībām :D

Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

nokodeec ir ar viaccess. itkaa jau piederoshss viasat paketei.

bet vai ar viasat karti vinju redzeet var?

 

(beerniem muljkjenes atnjeema svo#$%&) :cry:

Link to comment
Share on other sites

selection

es nesen pamaniju kag 1 baltijas kanalam ar ir lat valoda,dazam filmam,, jums kadam ari ir?

Link to comment
Share on other sites

aha,es pāris reizes esmu PBK filmas skatijies ar LAT skaņu,tiesa,vienu brīdi bija visumā ciešami,protams,pirms pāris mēnešiem vispār nevarēja skatīties,jo ilgāk par pāris minūtēm man no tulkojuma uznāca smieklu lēkme,par to tulkotājas talantu priecātos jebkurš teātra direktors. :mrgreen:

tiesa,tagad atkal cita vaina,šaµejie nemaz nenoklusina oriģinālo skaņu,un vismaz man jaucas gan oriģinālā gan LAT runātā skaņa(abas bezmaz vai vienā skaļumā)

p.s.tulkotas tiek gan filmas,gan seriāli.

Link to comment
Share on other sites

nokodeec ir ar viaccess. itkaa jau piederoshss viasat paketei.
Tā laikam ir drukas kļūda, jo Viasat jau labu laiku kā neizmanto Viaccess kodēšanas sistēmu.
Link to comment
Share on other sites

Kodēts viaccess, tikko pārbaudīju. :-( Varbūt vēlāk būs arī videoguard kodēšanas sistēmā. Ar kanālu TVCI tā bija, no sākuma uzlika viaccess, pēc pāris dienām arī videoguard.

Labots - norico
Link to comment
Share on other sites

Uzmanīgi, tas "Bērna smaids" ir ar reliģisku ievirzi. Man sīkais multenes skatās pa KIKA (vācu, Astra), RAI Gulp (itāļu, HotBird), Boomerang (skaņu celiņi franciski un angliski, HotBird), tagad ari Multimāniju (visi FTA).

 

Tas Boomerang arī aizgāja ciet. FTA Paliek KIKA un RAI Gulp.

Link to comment
Share on other sites

Nick Germany arī un Super RTL rāda daudz multenes...

 

Par Super RTL man ir ļoti labas bērnības atmiņas - vietējā Viesītes televīzija vēl laikos, kad translēja dažādus SAT kanālus bieži vien raidīja Super RTL no rītiem, kad gāja multenes... :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...