Jump to content

Bluetooth iegāde


evertons
 Share

Recommended Posts

Nu taa,lieta aada ka gribu iegadat bluetooth un nezinu kadu. Zinu to ka ir tadi kuri nav japieinstalee- piespraud un lieto nu un luuk- tadu es ari gribu.

Palidziet ar informaciju..

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nu Jurīt, kapēc tu izliecies...?

 

Kas vainas TokRa's norādītajā linkā redzamajam adapterim - mazs, ērts, un lēts. Nevar nolauzt.

 

Kur vēl jautājumi?

Link to comment
Share on other sites

Nu bet tur jau ta lieta ka es neko no viniem nesaprotu.Vajadzetu lai ir attālums vismaz kādi 50m un lai datu parsutisanas atrums butu ap 1MB/sekundee, nu ta apmeram.

A tas ko Tokra piedava,es par vinju neko nezinu un domaju ka nekas diss tas nav.Protams,mazs un erts bet es gribu labu mantu nopirkt,protams ne vairak par kkadiem 15 latinjiem.

Un par draiveriem nekur nav mineets..

Labots - Juriseverts
Link to comment
Share on other sites

es ar 1x iegraabos uz bt crapu, kuram orgjinaalie draiveri/softs ljauj paarsuutiit tikai 5mb ibo peec kaut kaa shie noteikushi, ka bt device esot klons :o

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka
Vajadzetu lai ir attālums vismaz kādi 50m un lai datu parsutisanas atrums butu ap 1MB/sekundee, nu ta apmeram.

 

Tad būs jāmeklē aparāts, kam "Class 1" klāt rakstīts - tas attāluma ziņā. [EDIT - OK, iemetu acis papīros - labs Class 2 ar derēs, bet nu parametrāža ir 10-100m]. Ātrums, savukārt, ir 1 Mbps pilnai joslai, tātad reālais būs zemāks, un - pievērs uzmanību - Mega biti, nevis baiti.

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Neesmu nekāds ekspetrs, bet man tā šķiet, ka norādītais āttālums un ātrums ir utopija priekš BT. BT jau parasti 10m. Ir redzēti kas sola arī 20m. Bet ne diži vairāk. Ir redzēti arī tādi, kuri sola pa 30Ls walkie-talkie, kas strādā 26km attālumā :rofl:

Link to comment
Share on other sites

laikam biju palaidis garām.

 

a ko - bt iekārtas klonē, un tad tās nestrādā pēc 5 megu pārsūtīšanas???

 

 

kas tie par jaunumiem??? :eek:

 

Žakam taisnība.

 

BT butība ir datu apmaiņa ļoti īsās distancēs, tjipa 1-10 metru.

un galvenā auditorija ir mobilās iekārtas ar mazu datu pārraides apjomu.

un BT stereo ausis ir jau "razvrat", jo piesārņo ēteru.

 

savadāk visiem nepietiks 2.4 Ghz joslas, ja katrs gribēs datus dzenāt pa BT lielos attālumos

Link to comment
Share on other sites

Man arī mētājas viens bluetooth štrunts ar nosaukumu "Defender", kuram kompletā ir zagti draiveri un tas darbojas trial režīmā, ar pārsūtāmo failu izmēru ierobežojumu. Draiveru (programmatūras) ražotāja majās lapas var iegādāties šos draiverus legālus, bet to cena ir 3x lielāka par paša bluetooth cenu.

Link to comment
Share on other sites

Neesmu nekāds ekspetrs, bet man tā šķiet, ka norādītais āttālums un ātrums ir utopija priekš BT. BT jau parasti 10m. Ir redzēti kas sola arī 20m. Bet ne diži vairāk. Ir redzēti arī tādi, kuri sola pa 30Ls walkie-talkie, kas strādā 26km attālumā :rofl:

 

Un ko Tu saki par shamo: http://m79.lv/product/single/group/42/vend...H__USB__ADAPTER - nu kko lidzigu shitam- atrums 3Mbiti,attaalums lidz 100metriem tatad man pietiks :)

 

Bet jekura gadijuma apmeram sapratu par ko iet runa un macesu atrast vajadzigo. Neta pasutit negribu jo dargi pasta izdevumi- maksat pa BT ,piem.,10Ls un veel 4Ls par pasta izdevumiem-galigi garaam...

Labots - Juriseverts
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Es tālāk aizspļaut varu nekā tu ar to ierīci noraidīsi savus datus.

 

100m max distance droši vien domāta bezsvara stāvoklī vakuumā pie absolūtās nulles :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...