Jump to content

word, exel to pdf


Oskars11
 Share

Recommended Posts

no autora sapratu ka pusika prasa konverteri nevis printeri

respektīvi lai bez paša worda un jekzeļa failus uz pdf pārdzītu ....

 

es tieši samulsu, redzot "no word". Tas nozīmē, ka tieši no word gribam iegūt PDF.

Pretējā gadījumā būtu jautāts, kā *.doc konvertēt par *.pdf.

 

Tamdēļ pierakstīju OpenOffice, kas ļauj pakonvertēt bez Office klātbūtnes. Trešā versija ir laba.

Link to comment
Share on other sites

visamizantākais ir tas, ka šis rīks ir pieejams no Microsoft office lapas download sadaļas... Kapēc vienmēr jāmeklē trešo pušu risinājumi?

Nu taada sajuuta kad tu visu uz shiis pasaules zini..gatavais dievs..

Tad man jautaajums, kaadelj ir domaati forumi??!.. un atziistu , es nezinaaju kad office 2007 ir taads addon, un skiet kad te daudzi krutie speci ar nezinaaja..

Link to comment
Share on other sites

oj vajag steidzīgi a maksāt negribu - zin tad laid biskēs - vainu pērc vai raksti pats!

 

ieverosim, ka nesen kaads cits maksaat dikti negribeeja... un ne par pdfiem un wordiem, bet gan SAVU veselibu.

Link to comment
Share on other sites

Evill_BettyLV

atver wodu ar Office 2007,

Piežam Office start, - save as - izvēlamies save as PDF or XPS

post-57710-1228230264_thumb.jpg

Labots - Evill_BettyLV
Link to comment
Share on other sites

atver wodu ar Office 2007,

Piežam Office start, - save as - izvēlamies save as PDF or XPS

Nu jaa, to jau es atkodu , defaultaa man taadas opcijas nebija..tas jau bija pirmais ko es meginaaju dariit ,kad saskaaros ar probleemu.

Atbildot par to kaapec nenjeemu no microsoft lapas, taadelj kad validate tur ir...

Link to comment
Share on other sites

... es nezinaaju kad office 2007 ir taads addon, un skiet kad te daudzi krutie speci ar nezinaaja..

krutie speci nezināja, ka Tevi r 2007. ofiss. :)

 

Par 2007-tā ofisa šādu fīču biju kaut kur lasījis, bet biju par slinku, lai to meklētu, ja uz kārbas vēl no iepriekšējās ofisa versijas laikiem bija saglabājies PDF printeris. Tā verķa labākā īpašība ir spēja drukāt PDFus no jebkuras programmas, kas māk drukāt.

//ja man pēc noklusējuma tās fīčas nebija, tas nozīmē, ka instalācijas diskā tā nav pēc noklusēšanas pieejama...

Link to comment
Share on other sites

Evill_BettyLV

Darbā viņs bija by default - ( visamz man neviens viņu neinstalēja kā kaut kādu add on..;)

Mājās manuprāt tas arī ir by default - kaut gan office ir tikai Home un student..;)

varbūt kļūdos... aizbraukšu mājās pārbaudīšu..;)

 

autor proties - pa 25 ls var dabūt original Office..;)

Labots - Evill_BettyLV
Link to comment
Share on other sites

Man ir Microsoft Office Professional Plus 2007, instalēta 2007.11.30

 

P.S. Ja pēc noklusēšanas nav saķeksēti tik labi addoni, tad ir vērts pameklēt instalāciju, varbūt vēl kāds zelta gabals aizgultē aizvēlies...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...