Jump to content

LMT: Sarunu bums!


gator234
 Share

Recommended Posts

kaut_kaads

Pff, tracina shitaadi varianti.

Nu ok, 1 sanis minuute, protams vispirms izteereejot 3Ls. Un veel limits liidz 31 janvaarim tikai, kas liek iesaapeeties aizkungjim.

Nu jau kaa gandriiz pusgadu bitee tarkshkju pa briivu un nedomaaju par maksas sarunaam kaa taadaam :p (visu muuzhu :D )

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Vispār man tāda aizdoma, ka attēls izkasīts no kāda LMT arhīva. Tur tak nav minēts vai tas ir šogad, pagājušo gadu utt.

 

Kur ir links?

Link to comment
Share on other sites

http://www.lmt.lv/images/tmp/sarunu_bums_08_lv.jpg

images - bildes?

tmp - temporary - pagaidu, īslaicīgs?

08 - 2008?

es domāju, ka akcija palaidīs tik tajā 1, decembrī, tāpēc nekas vēl nekur nav. Bet nu tik un tā, tas LMT neglābs. Viņiem būtu smagi jāsamazina defaultie tarifi. :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Vēl nesūtiet īsziņas. Akcija stājas spēkā no 1. decembra plkst 00:00:01.

 

13. punkts akcijas noteikumos.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tokra, laikam pārsteidzos. Okarte var būt TIKAI akcijas dāvanas saņēmējs, respektīvi to jāuzdavina to no pieslēguma :)

Nav tā.

 

Jā tā pati gan.

Labots - mezhavecis
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Tākā man OKarte augstākais atlaižu līmenis, uz mani itāda akcija nekādi neattiecas :>

Link to comment
Share on other sites

Tā arī neiebraucu, tas santīms par minūti man būs līdz tekošā mēneša beigām, un nākammēnes jāpasūta jauns BUMS, vai arī līdz akcijas beigām???

Link to comment
Share on other sites

14. Lietotājs maksā vienreizēju maksu 3.00 Ls ar PVN par katru veiksmīgi aktivizētu dalību Akcijā. Šī maksa netiek ieskaitīta minimālajā un fiksētajā mēneša maksā.
via

 

joprojām gaidu, kad LMT pieslēgumiem ģimene savā starpā varēs brīvi runāt visu mēnesi, izdodot par to līdz piecītim. tieši tā, kā to piedāvā Bite. tas būtu izdevīgs piedāvājums, kas manās acīs padarītu LMT par cilvēcīgu sakaru provaideri.

Link to comment
Share on other sites

LMT vairs nepiedāvā tādu pakalpojumu Ģimene, tā vietā ir VIP klienta līgums (ja uz vina cilvēka ir reģistrēti 3 vai vairāk LMT pastāvīgā pieslēguma numuri..) Attiecīgi mēnesī 2.95Ls (Nulles tarifs) un savā starpā šie numuri runā bez maksas (Latvijā)

Link to comment
Share on other sites

Tff, da maksāt tos 3ls, kaut ko tādu tik LMT spēj izdomāt...

Turpinu ar BiFri runāt savu draugu starpā bezmaksas... :D

Link to comment
Share on other sites

varēja tak LMT vienkārši saviem klientiem uzdāvināt 2mēnešus tarifu 1sant/min LMT tīklā

Link to comment
Share on other sites

nu jā , viss tak ir tik vienkārsi, labais LMT "dāvina" saviem klientiem sarunas par 1sant/minutē. Lai to iegūtu tikai jānosūta sms :)

Link to comment
Share on other sites

K@sparz, Tu esi pārpratis ziņu.

 

Dāvinātājs ir abonents X, kurš, ja vēlas, citam abonentam Y uzdāvina iespēju runāt par 1 santīmu.

Skat. paraugu ar NC ziedojumu akciju. //NC ir LMT, ziedotāji ir abonents X, bērnunama audzēkņi ir abonents Y.

Link to comment
Share on other sites

To es sapraatu ;)

 

Es tik saku, ka šī akcija ir kā dāvana no LMT saviem klientiem. Tas ir kā, to uztver vairākums, nepadomājot ka dāvanas(šīs akcijas) saņemšana viņiem izmaksās 3Ls

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

offtopics:

Vispār jau šī topika autors ir klasisks spameris.

Viņš savā pirmajā topikā ievieto savu reklāmau bez nekādiem komentāriem, bet mēs parējie par to varam sāk tirsināties, cik piedāvājums ir labs vai slikts.

Es administrācijai vispār ieteiktu šādus topikus (kur ievietos kaut kāds links [šajā gadījumā tīrākais spams] bez nekādiem papildus komentāriem) dzēst pa tiešo laukā un vārnot autoru. Lai gan šajā gadījumā autoram vārna būtu pie vienas vietas aizmugurē, jo ar šo vārdu viņš diez vai šeit vēl parādīsies.

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Info būtu vēl noderīgāks, ja autors pats par to sniegtu savu komentāru un 2.postā pievienoto linku uz akcijas noteikumiem papildus īsumā izskaidrotu saviem vārdiem.

Pēc tam mēs paši brīnamies par topikiem no sērijas "man nedarbojas dators. ko man tagad darīt?" :evil:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...