Jump to content

Radio mic priekš kameras


eko
 Share

Recommended Posts

Sveiki draugi,

 

Ir liela interese iegaadaaties prieksh Sony HDC - 9 videokameras radio mikrofonu, kursh darbotos, nezinu vismaz 30 - 40 m attaalumaa no kameras atrashanaas vietas.

 

Officiaali shai kamerai ir piedaavaajumaa blootooth mic, kursh nezinu vai ir tas ko iisti mekleeju, lai gan iespeejams. Taapeec varbuut kaads var siikaak paraksturot sho briinumu.

 

Noteikti ir veel kaadi risinaajumi shaadai lietai. Varbuut ir kaada laba bode kur par sho var aprunaaties?

 

kd.

 

.

 

.

 

.

Link to comment
Share on other sites

Sāc ar to, ka noskaidro, vai kamerai ir mikrofona ieeja (gan jau ir), tad ej uz tuvāko skaņu tehnikas/mūzikas instrumentu veikalu, piemēram "Tava Skaņa" un meklē radio miķi, kuram ir uztvērējs ar atbilstošu štekeri. 30 - 40 m vilks droši, ja nekas traucējošs nav tuvumā (metāla konstrukcijas, augstprieguma vadi, tramvajs/trolejbuss u.t.t.).

Link to comment
Share on other sites

Ja nemaldos, tad tas bluetooth miķis ir tāds pats sūds, kādā iegrābās boot.lv redakcija. Ne viņš piespraužams, ne lāga noslēpjams. Vai nu jātur rokā (tāds mazs mašīnas signalizācijas izmēra štrunts) vai arī jāvelk krekls ar krūšu kabatām un miķis jāmet tur.

 

Katrā ziņā, nenopietns verķis, aļa pilnīgs sūds.

Link to comment
Share on other sites

Ja nemaldos, tad tas bluetooth miķis ir tāds pats sūds, kādā iegrābās boot.lv redakcija. Ne viņš piespraužams, ne lāga noslēpjams. Vai nu jātur rokā (tāds mazs mašīnas signalizācijas izmēra štrunts) vai arī jāvelk krekls ar krūšu kabatām un miķis jāmet tur.

 

Katrā ziņā, nenopietns verķis, aļa pilnīgs sūds.

Jaa taads nu vinsh ir, piespraužams nav, kas ir pats svariigaakais iisteniibaa, taapeec skatos citas alternatiivas prieksh kameras.

 

Mic ieeja protams, ka ir, ir ari aktiivaa peeda kamerai.

Link to comment
Share on other sites

To aktīvo pēdu aizmirsti. Nekas nopietns uz viņas nav piespraužams - tikai kaut kādi rotaļļietas līmeņa štrunti ar vāju funkcionalitāti.

Šturmē eBayu un meklē pēc wireless miķa. Tiesa, ja tu gribi pa lēto, tad nekas prātīgs tur nesanāks. Sakarīgi wireless miķi (raidītājs, uztvērējs, pats piespraužamais miķis) maksā ap 200 Ls un uz augšu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
To aktīvo pēdu aizmirsti. Nekas nopietns uz viņas nav piespraužams - tikai kaut kādi rotaļļietas līmeņa štrunti ar vāju funkcionalitāti.

Šturmē eBayu un meklē pēc wireless miķa. Tiesa, ja tu gribi pa lēto, tad nekas prātīgs tur nesanāks. Sakarīgi wireless miķi (raidītājs, uztvērējs, pats piespraužamais miķis) maksā ap 200 Ls un uz augšu.

 

Pacelshu sho veelreiz. Joprojaam esmu aktiivi ieintereseets shajaa lietaa. Varbuut ir kaads ieteicamo veikalu saraksts kurus LV buutu lietderiigi apmekleet, kur man ko shaadu vareetu piedaavaat..budžets protams nav bezizmeera, 150 - 200 Ls teiksim

 

internetaa ko shaadu esmu ieskatiijis

 

http://www.amazon.com/Audio-Technica-ATR28...m/dp/B00006HO3R

 

varbuut ir viedoklis

Link to comment
Share on other sites

Šitas būs ok!

 

Pacelshu sho veelreiz. Joprojaam esmu aktiivi ieintereseets shajaa lietaa. Varbuut ir kaads ieteicamo veikalu saraksts kurus LV buutu lietderiigi apmekleet, kur man ko shaadu vareetu piedaavaat..budžets protams nav bezizmeera, 150 - 200 Ls teiksim

 

internetaa ko shaadu esmu ieskatiijis

 

http://www.amazon.com/Audio-Technica-ATR28...m/dp/B00006HO3R

 

varbuut ir viedoklis

 

Šitas būs ok!

Labots - saf
Link to comment
Share on other sites

NU neko uuber profesionaalu nevajag, taapec esmu sho to papeetiijis, bet probleema lielaakaa, taa kaa visu vajag iegaadaaties officiaali, tad ideaalais variants, ka peerku LV uz vietas, ar garantiju utt...bet piedaavaajums, cik esmu intereseejies beediigs

Link to comment
Share on other sites

Par AudioTehnika produktiem painteresējies Yamaha veikalā uz Tērbatas ielas, šie bija AT dīleri Latvijā.

Link to comment
Share on other sites

Par AudioTehnika produktiem painteresējies Yamaha veikalā uz Tērbatas ielas, šie bija AT dīleri Latvijā.

O ok , meegjinaashu ar zeeniem sakontakteeties

Link to comment
Share on other sites

Vienīgi izskatās ka tevis noskatītās komplekts ir tikai US tirgum. Pie mums pieejami vienīgi 1800 sērija komplekti, bet tie ir pro risinājumi, un gan jau pavilksies uz kādi 300-400Ls.

Link to comment
Share on other sites

Vienīgi izskatās ka tevis noskatītās komplekts ir tikai US tirgum. Pie mums pieejami vienīgi 1800 sērija komplekti, bet tie ir pro risinājumi, un gan jau pavilksies uz kādi 300-400Ls.

njaa taa es no vinjiem tikko sapratu, un tur tikai uztveereejs vien maksaa 600 Ls

Link to comment
Share on other sites

Nu tad noskaidro kas ir vajadzīgs grāmatvedībai pērkot no US.

Domāju ka no oficiāliem US e-veikaliem dabūsi arī pavadzīmes, un oficiāli atmuitojot, būs arī Latvijas dokumentācija, ko ielaist grāmatvedībā.

Link to comment
Share on other sites

njaa USA izskataas reaali, tikai nez kaada ir atskjiriiba starp Eiropas tirgum un ASV tirgum paredzeetajaam preceem? Nebuus taa ka vinjiem tur kas taads, ka eiropas tirgum paredzeetai kamerai vai kompim neies kopaa?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...