Jump to content

Visiem, visiem !!!!


WildGun
 Share

Recommended Posts

Jopcikiņ, šodien tak nacionālie svētki - pateicības diena !!!

 

Sākšu es - pateicos LNT par to, ka es to uzzināju. Pateicos arī pārējam visam, jo vairāk tāpēc, ka nevar zināt, kāpēc !!!!

 

 

Davai, biedri, nekautējaities, izsakait pateicības !! Tītaru var noskatīties pa televizatoru.....

Link to comment
Share on other sites

Kārtējie aizgūtie svētki no āmīšiem? 3,14sec kaut kāds :angry:

Link to comment
Share on other sites

nu jā tagad būs tas pats laikam noticis kā ar halovīniem un ķekatām :(

Link to comment
Share on other sites

Kāds tur 3.14159... Pateicaities, mīļie, ka mums ir tas, kas mums tagadiņ ir !!! Mums ir HaloVīns ( dzerams īsziņas veidā, caur iPhoni), mums ir LNT, kas tītaru rāda, mums pašlaik pa LTV1 neizdevies fermeris pļūtī par valsts fond-mond-varbūt-tir-pir, mums ir viss !!! Pateicamies, ak jel, PATEICAMIES !!!!!

 

Pateiksimies nezin kam, ka mēs vēl dzīvi.

 

TokRiņ, Tev arī pateicos. Par to pašu.

Labots - WildGun
Link to comment
Share on other sites

Kurš vispār kaut ko tādu izgudro, kādi tur pateicības svētki, gribēs pateiksies kaut katru dienu, šitā jau zūd jēga kaut kam, bet nu lai jau tiek :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Pateicos Prime par LCD informāciju, pateicos par to, ka man ir aliņš, ko tukšot pie pc, pateicos, ka šodien bija brīva telpa skolas foto studijā un varēju uzbildēt savu semestra darbu, pateicos Maximai par lēta USB flash iegādi, pateicos mammai par ēdiena atvešanu, pateicos, ka mani līdz šim nav nobraukusi mašīna.

Link to comment
Share on other sites

Pievienojos Tokra...daudz atbildes no jums visiem ir devušas savu artavu.

Nettwerk mēs visi balsojam par valdību, b**** kāda tā ir, tā ir mūsu ziņā diemžēl. Un ja tauta tic teicienam kā var nesolīt tad :vemj: :help:

Labots - janka71
Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Ar to, ka nepiedalījies vēlēšanās, nav jālepojas. Kas būs, kad letiņi neies vēlēt? Krievi paņems valsti, jo tie jau nu toč ies nobalsot!

Link to comment
Share on other sites

ActivatedTM

Pateicos visu varenajiem spēkiem, ka man nomira mobo un tagad man jaaseezh uz eee pc liidz pirmdienai... =@ Riebjaas...

Link to comment
Share on other sites

Vispaar es nebalsoju un neesu piedaliijies veeleeshanaas savaa dziivee. :twisted:

Nu tad sēdi un nečīksti!

 

Kā jau te vienreiz ja nemaldos NC teica (NC atvaino, ja tas nebiji tu) , latvieši ir sīki zemsegas revolūciju pirdēji! Ar nožēlu būs vien jāpiekrīt!

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Pateicos, ka vēl ir dabs.

Pateicos, ka vēl ir ko ēst [lai gan jāsaka - pēdējā laikā arvien mazāk].

Pateicos, ka darbā ir bemzaksas kafeija un sū*papīrs.

Pateicos, ka daudz vajadzīgu lietu varu pasūtīt no ārzemēm.

Pateicos, ka vēl tik ļoti netrīc rokas.

Pateicos, ka nokusa sniegs un kļūst siltāk - būs mazāki rēķini.

Pateicos, ka man ir divi apavu pāri un katrai nedēļas dienas savas apakšbikses.

Link to comment
Share on other sites

Pateicos par to ka vēl neesmu atlaists no darba.

Link to comment
Share on other sites

graavracis
Vispaar es nebalsoju un neesu piedaliijies veeleeshanaas savaa dziivee. :twisted:

 

Ja nepiedalies vēlēšanās tad tev būtu jāsēž klusu un nebūtu vispār ko čīkstēt, jo tu pats ar savu attieksmi esi parādījis ka tev tas, kas notiek valdībā ir pie kājas. Tāpēc tev tiek dota iespēja balsot, lai visi kopā iebalsotu tādus, kas nečakarēs tautu. Kas neņems 3milardus kredītā un neliks tev pēc tam ar nodokļiem to samaksāt.

Link to comment
Share on other sites

pateicos eirovīnam par akcijām šajā grūtajā krīzes laikā :wacko:

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...