Jump to content

Ģenģeris $ Jupis (atkārtots)


papa2
 Share

Recommended Posts

balstoties uz iepriekšējo visu penteri, (kas pazuda nezināmā virzienā ) :)

kā ir ja ģenģeri kādu ilgāku laiku nelieto ?

 

aizkulšos līdz mājām noteikti izmērīšu, gan voltāžu, amperāžu vienīgais ko lai slēdz klāt?

kam ir paliela pīķa strāva ? nekādas ēveles man nav ;)

Link to comment
Share on other sites

es jau rakstīju (kāds pargudrelis noteikti idzēsa nax topiku)

ka standarta varianta mājām rezerves ģeneratoru liek uz ūdenspagādi+apkuri+apsardzi ziemā vai ledusskapis+apsardze+sūknis vasarā ...

pats pirms pāris menešiem vienam kundem mājeli nodevu un šim tika ibukņīts pagrabā maziņs pļurktelītis uz 2kw ....

pilnīgi pietika lai minimali pie dzīvības noturētu i milzīgu saldētavu i apkures katlu i sūkņus režīmā ...

vienkārši iepērc garākus pagarinātājus un noliec to pļurkstekli ai "pa rokai" garāzā stāv

protams smukāk ir ja ir stacionāri pieslēgts un automātiski spēj palaisties pie špaņa iztrūkuma ar saviem pievadiem - bet tad tas mesls latvenergo jāreģitrē ......

 

Tam kundem kāds slēgums bija stacionārais ar visiem relejautomātiem ? un bez sprieguma stabilizatora (kam varētu kalpot smart-jupis)?

Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

Tik ekselents topika nosaukums, ka man arī nagi niez nonest visu pa tīro... vai nu salabo, vai arī tiks slēgts!

 

Kapēc? Tapēc lai ar augsti paceltu galvu varētu katru otro sūtīt lietot search funkciju un cilvis arī varētu atrast to ko meklē. Ja katrs lietos savus jaunvārdus, tad nav brīnums ka tiek veidoti idiotiski topiki par jautājumiem, kas ir apspriesti un izrunāti, jo redz, search neko neatrod...

Link to comment
Share on other sites

Tik ekselents topika nosaukums, ka man arī nagi niez nonest visu pa tīro... vai nu salabo, vai arī tiks slēgts!

 

Kapēc? Tapēc lai ar augsti paceltu galvu varētu katru otro sūtīt lietot search funkciju un cilvis arī varētu atrast to ko meklē. Ja katrs lietos savus jaunvārdus, tad nav brīnums ka tiek veidoti idiotiski topiki par jautājumiem, kas ir apspriesti un izrunāti, jo redz, search neko neatrod...

 

Tad izdzēs topiku, ja jau nagi niez ! Tjipa domā forums netika pirms tam pakļauts "search" ?!? Common vai tad search strādā tikai pa topikiem, pa pašu tekstu takš arī !

Okey Es piekrītu ka mazliet pārcentos ar nosaukumiem, kaut gan par jaunvārdiem tos nosaukt nevar :)

Vai man pārtaisīt postu tā lai "VISI" saprastu ?

Link to comment
Share on other sites

Topika nosaukums velk uz "klavieres" klabinātāja debilisma pirmo pakāpi...

 

Sorry, ka tik "skaļi" izteicos...

Link to comment
Share on other sites

NC - Latvenergo nekas nav jāreģistrē - ne pārvietojams, nedz arī stacionārs. Izņemot gadījumus, kad gribi tirgot savu saražoto enerģiju, bet tur, protams, neiet nuna par pāris kW un tas ir pavisam cits stāsts.

Teorētiski pastāv iespēja paziņot mums (AS "Sadales tīkls") par to, ka ir šāds ģenerators un saskaņot pieslēgšanas shēmu, bet neviens nevar piespiest to darīt.

BET ir viena svarīga lieta, kas jāievēro - ģeneratora pislēgšanas shēma jāveido tā, lai nekādos apstākļos nebūtu iespējama ģeenrētā sprieguma padošana publiskajā tīklā!

Tātad jābūt pārslēdzim, ar kura palīdzību vai nu pieslēdz mājas elektroietaisi tīklam vai arī ģeneratoram, bet nekādā gadījumā vienlaicīgi abiem. Tas nav sarežģīti, bet ir svarīgi lai novērstu situācijas, kad mūsu personāls "noraujas pa nagiem" veicot remontdarbus. Bez tam, tos pāris kW tīkls, kuram reāli piesēgta paliela slodze, nosēdinās vienā mirklī.

Link to comment
Share on other sites

Pamēģini dabūt vietējas nodaļas telefonu.

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā, uz vietējo nodaļu principā nevar piezvanīt, priekš tam ir kontaktu centrs, caur kuru visas lietas risināmas.

Bet tas ka apdrošinātāji prasa lai būtu kaut kāda cedele no mums, tas ir intereseanti, jo nevienā no normatīvajiem dokumentiem ne Latvenergo nedz Sadales tīklam nav uzlikts par pienākumu šādas cedeles izsniegt. Un teorētiski mēs varam pasūtīt 3 mājas tālāk un nekādu cedeli neizsniegt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...