Jump to content

32pfl9613d miris pikselis


yuppio
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Pagājušo nedēļ i-neta veikalā iegādāju 32pfl9613d TV (par dīvaini lētām naudām), šodien piesēžoties tuvu ekrānam pamanīju, ka viens pikselis ir pamiris. (visu laiku rāda gaiši zilu krāsu).

 

Pat īsti nezinu vai tas pikselis man ellīgi traucētu, jo tikai pieejot tuvu klāt sanāca viņu pamanīt, bet nu vienalga kkā stulbi galīgi jaunam TV.

 

Nu jautājumi būtu sekojoši:

 

Vai uz vienu pikseli strādā garantija un ja nē, tad cik vajag, lai strādātu? :) (googlei prasīju, bet nesanāca neko jēdzīgu atrast par ražotajiem policy - tikai ellīgi vecu info )

 

Vai netā atrodamās citas metodes, kur "stuck" pikseļus ar softiem it kā var atdzīvināt, kāds ir mēģinājis?

Link to comment
Share on other sites

ja būs vairāk par 3 pixeliem un ja tie būs vienā pusē, tad ir cerības samainīt pret citu.

 

beigti pixeli ir norma ... :) :)

 

es pirku samsung moni, tam uzreiz bija beigts pixelis. samainīju pret citu tādu pašu modeli, tam arī bija beigts pixelis.

 

visā manā praksē tas bija pirmais gadījums, kad es dzīvajā redz;eju beigtu pixeli. :))

Link to comment
Share on other sites

Drošvien arī tāpēc bija tik lēts :D

 

Ja 3 pixeļi is dead tad var stiept uz servisu un pieprasīt apmaiņu :)

 

Bet jautājums atkal kāds serviss ir norādīts tavā garantijā?

Link to comment
Share on other sites

anakreonts

Kaut ko pa ausu galam esmu dzirdējis par pikseļu dedzināšanas softiem. Varbūt kāds zinātājs varētu apskaidrot, cik tur ir daļas taisnības?

Link to comment
Share on other sites

Drošvien arī tāpēc bija tik lēts :D

 

Jā, man tas arī ienāca prātā :) bet nu ņemot vērā, ka atlaide bija ļoti laba, tad tas arī varētu būt pikseļa vērts :D

 

Ja 3 pixeļi is dead tad var stiept uz servisu un pieprasīt apmaiņu :)

 

Bet jautājums atkal kāds serviss ir norādīts tavā garantijā?

 

Emm, kad būšu mājās, iečekošu kas par servisu tur ir minēts.

 

Būs mājās jāpaprovē, netā sameklēju vairākas metodes kā mēģināt to pikseli atdzīvināt, gan ar softiem, gan spiešanu. Par laimi izdedzis viņš nav.

Link to comment
Share on other sites

Jā, man tas arī ienāca prātā :) bet nu ņemot vērā, ka atlaide bija ļoti laba, tad tas arī varētu būt pikseļa vērts :D

 

 

 

Emm, kad būšu mājās, iečekošu kas par servisu tur ir minēts.

 

Būs mājās jāpaprovē, netā sameklēju vairākas metodes kā mēģināt to pikseli atdzīvināt, gan ar softiem, gan spiešanu. Par laimi izdedzis viņš nav.

 

Spiest labāk nevajag, bet pasist gan varētu.

Link to comment
Share on other sites

Nu kā jau varēja sagaidīt, tad pagaidām bez rezultāta pikseļa atzīvināšana :unknw:

Link to comment
Share on other sites

Man ar viens miris uz Philips 42PFL5603D, spīd tāds rozīgs, bet netraucē.

Labots - Archa87
Link to comment
Share on other sites

Visi tagad draudzīgi pasakam paldies Bush par sniekto programmu.

 

Thx bush, kaut kad man viņa noderēs.

Labots - Prime
Link to comment
Share on other sites

Es te mazliet sajaucos. Ar iepriekšējo programmu var paskatīties vai ir kāds miris pikselis.

 

Ar šo, iestatot, lai aši mainās krāsas, ir iespējams(ja ir iespējams) atdzīvināt komā nonākušo pikseli. Ja ir iestindzis uz kādu krāsu, piemēram.

DPT.zip

Link to comment
Share on other sites

Es te mazliet sajaucos. Ar iepriekšējo programmu var paskatīties vai ir kāds miris pikselis.

 

Ar šo, iestatot, lai aši mainās krāsas, ir iespējams(ja ir iespējams) atdzīvināt komā nonākušo pikseli. Ja ir iestindzis uz kādu krāsu, piemēram.

 

SPivka paķaņet

 

P.s. aizmirsu pavisam par šito saitu

http://www.killdeadpixel.com/

Labots - Prime
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...