Jump to content

LMT pieslēgums - Vienādais 12


Shampuns
 Share

Recommended Posts

Konstatators

TokRa

 

Vai man dieniņ, cik gan tas ikdienas lietotājam ir nozīmīgi - zvanīt uz taksofoniem... :mrgreen:

Es neatceros nevienu pašu reizi, kad to būtu darījis. Manis pēc tur tarifs varētu būt 1Ls minūtē. Lai tik var uz mobžiem pa lēto bliezt!

 

Bet tā, tarifs izskatās draudzīgs. Lai dzīvo konkurence... :twisted:

Link to comment
Share on other sites

A par i-neta tarifiem?

A atlaides pastāvīgajiem klientiem ta nav?

Nav laika paskaitīt, bet F8 man laikam sanāk lētāk...

Link to comment
Share on other sites

slikti:

* par mazcenas telefonu japiemaksa 2,90Ls

* atlaides netiek piemerotas (ari par datu parraidi)

 

plusi:

minimalaja summa ietilpst visi pakalpojumi (iznemot paaugstinatas maksas iszinas)

 

 

P.S. A ka ir ar Tele2 Brivais14 - tajos 14Ls skaitas ieksha ari datu parraide, jeb tas ir papildus? No apraksta netiku skaidriba.

Link to comment
Share on other sites

Dīvaini, tad jau pat Formula 28 ir dārgāk...

F28 dienas tarifs ar vislielākajām atlaidēm ir 0.035 Ls!

:o

 

Izskatās, ka būs jāpārslēdz!

 

A par i-neta tarifiem?

A atlaides pastāvīgajiem klientiem ta nav?

Nav laika paskaitīt, bet F8 man laikam sanāk lētāk...

 

Kā Tev F8 var sanākt lētāk, ja min par minūti ir 0.0419 (dienas tarifs)???

Labots - Knaabis
Link to comment
Share on other sites

Formula 28 nav spēkā "Formula + Mazcenas mobilais", spēkā Atlaižu programmas atlaides datu pārraidei un īsziņām.

Formula 8 ir spēkā Atlaižu programmas atlaides datu pārraidei un īsziņām.

Vienādais 12 - pakalpojuma Konferences zvans + Līdzsavienojums pieslēgšanas maksa ir Ls 0.00, pārējiem Ls 1.18

 

Katram pieslēgumam ir savi labumi :-D

Link to comment
Share on other sites

mandersons

nafig es pirms nedēļas uzrakstīju iesniegumu par pāriešanu Bites dārziņā? :D

 

3 meitenes man no LMT zvanīja un prasīja ko tad jūs tā un shitā.. būtu kaut pusvārdu ieminējušās par gaidāmu produktu ar normāliem tarifiem..

Link to comment
Share on other sites

Es savu Formula 8 nevaru notērēt, kur nu vēl Vienādais 12 :D Būtu labāk uztaisījuši Formula (Vienādais) 5/4

Link to comment
Share on other sites

Man jau sen zvanīšana sanāk lētāk, kā sūtīt SMS.. ja nu vienīgi nosūtu kādu no interneta..

 

TTT - tarifi redzami 2us postus augstāk ieliktajā linkā.

Link to comment
Share on other sites

LMT nolaist pa burbuli. Snobu kantoris, it sevišķi Ropažu ielā. Atvainojiet, bet ko LMT piedāvā par 15 LVL, to man Bite piedāvā par 5 LVL.

Zona krutāka?! Dzīvojamās zonās Bitei arī diezgan laba sakaru kvalitāte. Tur, kur nav zona Bitei, tur arī nav LMT. Priekš kam maksāt lieku naudu, ja neizmantoju visu tīkla pārklājumu.

Pats uzrakstīju iesniegumu pārejai uz Biti. Zvanīja un taujāja, kāds ir iemesls. Noskaitīju visus punktus. Meitēns teica: "Ja kādreiz nolemsiet atgriezties pie LMT, tad Jums tiks atjaunots atlaižu līmenis".

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Nu LMT biroja džeks teica ka sms tarifs paliks standarta ~6 santīmi

 

 

Ja nemaldos, tad LMT standarta tarifs dienas laikā bez atlaidēm ir 0.0826 LVL par SMS.

Izklausās super nepievilcīgi.

Principā viss ko LMT zaudē uz sarunām ar lielu uzviju tiek atsists atpakaļ ar SMS. Vismaz manā gadījumā.

Labots - jonyb
Link to comment
Share on other sites

Ļoti iespējams, ka maksa ir tāda pati kā Formulai - Ls 0.07 (īsziņa Drauga tālrunim nedarbojas).

Link to comment
Share on other sites

Jā, LMT diezgan liels nagu maucēju kantoris, bet nav jau patreiz nekur īstas skaidrības... Vienu nummuru jau pārslēdzu februārī no pieslēguma uz Okarti (telefons pārsvarā vajadzīgs zvanīšanai un kādreiz int.., nav jēgas tādā gadijumā nevienam pieslēgumam, un par pārmaksāto naudu var samaksāt par mazcenas telefonu arī uzreiz.., ja kādam tas interesē..), otru arī drīz slēgšu uz kko citu... :???:

Link to comment
Share on other sites

mandersons

Izskatās, ka būs vien jāiet atpakaļ pie LMT un jāņem šo tarifu plānu.

 

Bite man 2 dienu laikā zajebala jau, uz stabilu tīkla pārklājumu un normāliem sakariem nav ko cerēt :( Tās pāris dienas, ko padzīvojos ar Bites testa sim-karti izskatījās cerīgas - 'zona' gan raustījās, bet pie īsām testa sarunām nebija nekādu problēmu. A tagad - 5min papļāpā un pēc tam 10min gaidi kamēr tīkls atradīsies.. :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Man bija tāda problēma ar bites vodafoni pa 25 ls, domāju ka nu bite galīgs suuts, bet kad ieeliku vecajā nokia tālrunī, tad parādijās zona un laba dzirdamība.

Vodafoni mēsli, vismaz mans.

Link to comment
Share on other sites

ar varu jau neviens numura noteicēju neuzspiež... bet, ja izvēlēsies, abonēšanas maksas tiešām nebūs.

Link to comment
Share on other sites

nigerskijs gangsterskijs

Nu numura noteiceejs musdienas jau nu vairs nav nekada papildfiicha, tas ir pilnigi normali ka vinjsh ir, un sen jau vareja buut ieklajuts tarifos... es saprastu, ka papildpakalpojums ir tad kad kaad iipashi grib lai vinja nav. Bet tas jau ir ne tikai LMT, bet ari citiem operatoriem

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Interesanti kāpēc variantam 9 pēc PVN likmes maiņas vienīgajam nemainījās mēneša maksa? :D Kā arī šādi minūtes cena ir mazāka nekā variantam 15 :)

opā, tikai tagad pamanījo šo tokras postu :)

Labots - elxnis
Link to comment
Share on other sites

Arī pārgāju uz "vienādais 12", bet tā tik turpināt LMT, vēl pāris mēnešus pacietīšos, bet šķiet ka beidzot mierīgi varēšu migrēt uz biti. Kapēc? Tapēc, ka vienīgais iemesls kapēc paliku LMT bija atlaižu līmenis, bet ar vienādo 12 visa LMT dižā klientu lojalitātes programma tiek norauta podā jeb sagrauta. Malacis LMT skrienot pakaļ pārējiem ir piekāsis ilggadīgos klientus iedodot ievērojamas atlaides jebkuram klientam. Nezinu ko domāja PR speciālisti ieviešot šito, tas ir tāpat kā apģērbu veikalos dot patstāvīgiem klientiem atlaidi 10-15%, bet 2x gadā taisīt sezonas izpārdošanu ar 30-50% atlaidēm un tās D&G bikses, kuras patstāvīgais klients pirka pa 100Ls(kamēr citi pa 120Ls) tad sezonas izpārdošanā visi staigā nu jau tajās pašās lupatās nopirkuši par nieka 60Ls. Nav jābūt ģēnijam, lai saprastu, ka patstāvīgais klients vairs tur neies. Ja runā mazāk par 400min, tad LMT tu vairs neesi vērtīgs klients.

 

post-142-1234708998_thumb.png

 

Nav grūti salīdzināt, ka vidējais pamata tarifs LMT tīklā F18 ir 3,03 sant kamēr V12 3 sant.

 

post-142-1234709382_thumb.png

 

Tāpat arī zvani uz citiem tīkliem salīdzinot F18 un V12. (Formulu 8 vispār neapskatu dēļ nereālajiem 16sant/min uz citiem tīkliem)

 

Trūkums ir SMS cena F18 3sant pret V12 7sant, bet SMS sūtīt sen nav izdevīgi it sevišķi kad cena 1sms=1min sarunas. SMS vispār ir pārvērtēts, jo ar to var nosūtīt nieka 160 baitus info, bet saruna aizņem 13kbit/s=1625B/s un operatora reālās izmaksas par SMS ir 1/10 daļa no 1sek sarunas vai 0,005 sant.

 

 

Migrējot zaudēt nu jau vairs nav ko.

Labots - Kanibaals
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...