Jump to content

Bezvadu austiņas


scorp
 Share

Recommended Posts

sveiki,

kāds ir šitās lietojis un vai ir vērts maksāt to naudu?

 

http://www.pioneer.eu/eur/products/42/67/2...800C/specs.html

 

Nu ja šitās neviens nav lietojis, tad varbūt var ko pastāstīt par citām ? kāda kvalitāte, cik ilgi akumulatori tur u.t.t. ? Tiešām nav nekādas pieredzes ar bezvadu ausīm. Nezinu kas ir labs un kas nav.

Labots - Scorp17
Link to comment
Share on other sites

Nu neviens audio cienītais neupurēs ne grama kvalitātes ērtumam. Tev tie vadi tik stipri traucē klausīties mūziku? Varbūt atmet to domu?

Paņem kādus Grado 40 vai 60 un priecājies.

Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint
Nu neviens audio cienītais neupurēs ne grama kvalitātes ērtumam. Tev tie vadi tik stipri traucē klausīties mūziku? Varbūt atmet to domu?

Paņem kādus Grado 40 vai 60 un priecājies.

 

Tādas 40nieces neeksistē,ja neskaita iGrado,tad austiņu klāsts sākas no SR 60!

Labots - Seph88
Link to comment
Share on other sites

Nu neviens audio cienītais neupurēs ne grama kvalitātes ērtumam. Tev tie vadi tik stipri traucē klausīties mūziku? Varbūt atmet to domu?

 

Nu man austiņas nevajag ar super kvalitāti, bet negribās arī galīgu figņu pirkt (Ir arī kāds reāls bezvadu "aušu" lietotājs šeit, kas varētu pastāstīt vai tā skaņa ir tiešām tik ļoti slikta?), un arī tie vadi ir apnikuši visās malās. Domātas tam, lai vakarā kādu filmu gultā varu paskatīties netraucējot guļošos. Mūzikas klausīšanai es austiņas reti izmantoju - arī tikai pa vakariem. Tāpēc arī izvēle ir uz bezvadu ausīm.

 

Ir kas zināms par "sennheiser" - piemēram, Sennheiser RS 140 vai Sennheiser RS 130 ? (atsauksmes jau tā neko no aizrobežas apskatiem - esot ok)

 

EDIT: Atradu gan tikko vienu plusu par labu Pioneer - tās var pieslēgt caur optisko kabeli un iespējams tikt pie DOLBY PRO LOGIC II. Tas ir kas nopietns vai vienkārši ņirgāšanās ? nevaru iedomāties kā tas efekts izpaužas uz austiņām. Ja tas pasākums darbojas, tad filmām būtu diezgan forši izmantojams. Atradu arī vairākus mīnusus - velk tikai 8m, lādējās ilgāk un čakars lielāks (jāvelk ārā baterijas), cena arī lielāka.

 

EDIT2: Tiešām nesaprotu - atvērta un aizvērta tipa austiņas. Tas ir tā, ka atvērta tipa austiņām skaņa nāk ārā tā, ka citiem traucē ? :oops:

Labots - Scorp17
Link to comment
Share on other sites

Seph88, tiešām. :-D Man SR60, bet likās ka SR40, sen nebiju skatījies uz uzrākstiem :lol:

To Scorp17:

Ja gribi klausīties mājās un tai laikā tev blakus nedarbosies putekļusucējs, tad pofik kādus ņemt, galvenais lai būtu ērtas. Man piemēram aizverta tipa nepatīk, jo ir sajūta ka esi skafandrā, pilnīgi izolēts un kurls. Vēl aizvertiem mīnus ka tās parasti stiprāk spiež uz galvu un tiem parasti ausis no ādas vai ādas aizvietotāja, no kā svīsti.

Nezinu kādus tu tur sennheiserus atradi, bet esmu pārliecināts, ka būsi apmierināts, jo viņiem visa produkcija GUT.

Link to comment
Share on other sites

Harijskill

Es arī iesaku Sennheiser - pārbaudīta kvalitāte.

Pats lietoju atvērtā tipa Sennheiser HD 515 un esmu ļoti apmierināts. Kā jau tika minēts - atvērtā tipa austiņas domātas iekštelpām, es tās izmantoju gan klausoties CD, gan sintizatoram - ideāli! Igdienas lietošanai laukā gan tās īsti neder, jo traucē apkārtējie trokšņi un vējš.

Sennheiser var droši ņemt!

Link to comment
Share on other sites

Bet kā tad ir - tās atvērtās traucē apkārtējiem, jeb nē ?

Link to comment
Share on other sites

Harijskill

Nu apkārtējie labi dzird, ko klausies. :) Man māsai traucē gulēt blakus istabā, pat ja durvis ciet.

Link to comment
Share on other sites

laikam nederēs atvērtais variants. slikti. biju jau aci uzlicis uz Sennheiser RS 130

A ir kaut kāds veikals kur var austiņas arī paklausīties ? Biju Elkorā & co veikalos, bet nav tas, ko vajag un tas, ko nevajag, stāv iepakots kastēs.

Labots - Scorp17
Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint

Ja ieinteresē Grado var Audiostars'os paklausīties ,savukārt dažus sennheisers'us var ieprovēt upīša pasāžā (tik tur cik atminos uz DJ produkciju tā bode bija orientēta)

Labots - Seph88
Link to comment
Share on other sites

Harijskill

Man Sennheiser iedeva Elkorā ietestēt - pieslēdza pie Marantz stacionārā CD vai SACD...neatceros, bet tas bija kādus 2-3 gadus atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...