Jump to content

Baltkom digitālajai TV un DVD pleijerim piemērots TV


Mārtiņš Lūsis
 Share

Recommended Posts

Triplazants
ēēē, bet man bija konkrētāks jautājums ...

 

 

Es jau teicu.Sajūtas ir grūti aprakstīt.Stāv tie tur filipsi visādi rindā,kā dvīņi.Prastums dvesmo no viņiem.(bļin, gandŗiz dzeja sanāca).

 

Un pietam.Katrs lieto to ko grib.Es tikai ieteicu apskatīties arī citas firmas.Un varbūt daži tādas nemaz nezināja.Bet te dažs saka,ka tās ir sliktas,ja reiz jāturās pa gabalu.

Labots - Triplazants
Link to comment
Share on other sites

TV pirkšana bez priekšzināšanām no savas pieredzes ir murgs! Es arī neteiktu, ka būtu vakarējais tehnoloģiju jomā, bet ar TV saskare iepriekš bija samērā maza. Lielākā problēma ir informācijas trūkums. Reāli neviens neko prātīgu pastāstīt nevar, Elkorā arī tie TV pieslēgti pie vissūdīgākā analogā signāla, normāla signāla avota viņiem nemaz nav, konsultanti tikai kā manekeni strādā, kā tad lai salīdzina kas ir kas?

 

Vienvārdsakot, maisījos ilgi (tas bija pirms gada), līdz nonācu pie Bravia KDL-46W3000 Nav no lētajiem gan 46 collu, gan FullHD dēļ, taču ieguvums ir pilnībā atbilstošs cenai. Vienīgais mīnuss, kas tiešām krīt uz nerviem, apdalītās iespējas izvēlnēs (programmu sarakstu veidošanā un PIP/PAP ierobežojumi), gaidīju vairāk par to naudu. Tā vien prasās uzlikt kādu advancētāku firmware, šajā ziņā iespējams, citi lētāki aparāti sniegtu vairāk. Izvēlējos LCD, jo paredzēts arī pieslēgšanai pie datora, plazma tam nebūs tik piemērota. 1920x1080 izšķirtspēja gan caur HDMI, gan VGA ieejām! Attēla kvalitāte pie atbilstoša ieejas signāla perfekta, gan krāsas, kontrasti, košumi, asumi utt! Viasat, protams, tuvumā labāk neskatīties, bet pa gabalu arī tas ir tīri ok. Atsauksmes par šo modeli var palasīt šeit.

 

Skaidrs ir viens - arī digitālā televīzija tehnoloģiju ziņā atpaliek no laika daudzus gadus, un nekvalitatīvu signālu vienlīdz nekvalitatīvi attēlo visi high-end TV modeļi. Vienīgais pielietojums FullHD ekrānam ir Blu-Ray filmas un pie PC kā monitors, pārējos gadījumos var pirkt uz pusi lētākos HD Ready ar mazākām izšķirtspējām. Toņi, krāsu sulīgums, košums, virsmas spīdīgums vai nespīdīgums, korpusa dizains - tie visi manuprāt ir subjektīvi rādītāji, ko nevar aprakstīt specifikāciijas parametros, gaumes ir dažādas.

Televīzijas attēla kvalitāte zūd vairākos posmos, un rezultāts bieži ir zem katras kritikas jau pirms nonācis līdz uztvērējam, tādēļ jāpieņem TV kā arhaisks pasākums, no kura kvalitāti prasīt nav jēgas. Jebkādu kvalitāti var salīdzināt tikai tādos gadījumos, kad pievadītā signāla izsķirtspēja ir 1:1 pret ekrāna matricas pikseļiem. Visi taču zinam, ka arī datora LCD monitoram uzstādot mazāku izšķirtspēju kā matricas izmērs, iegūstam vienu miglas bildi, nelīdz nekādi ClearType utt. Jebkura izmēru maiņa, kompresija, korekcijas, efekti tikai sabojā oriģinālu, tādēļ testējot uzmanīgi jāpārskata paša TV izvēlnes, vai nav par daudz specefekti saslēgti. Patiesībā es esmu pret visām šīm pārgudrībām, jo ne jau TV uztvērējam ir jābūt tam, kas uz savu galvu koriģēs uztverto attēlu, izņemot tīru resize, kas būtiski attēla kvalitāti nepasliktina, ja vien oriģināls nav štruntīgi sakompresēts, - tas ir jādara attēla piegādātājam (vienalga - TV, DVD vai PC). Kā papildus iespējas šīs funkcijas ir ok, bet ne jau vērtējot ekrāna kvalitāti.

 

Runājot par tēmu, citi noteikti ieteiks to, ko viņi pārzin labāk, no savas pieredzes varu minēt vien to, ar ko pašam ir bijusi darīšana - Sony Bravia W sēriju, kas nu jau palikusi krietni lētāka kā pirms gada KDL-40W3000 ap 700Ls, gan jau jaunākais un pārsimt latu dārgākais KDL-40W4500 nebūs sliktāks.

Link to comment
Share on other sites

Tas ko tu sajūti ir labi, bet tas ka tu nevari pamatot savas sajūtas tas ir slikti. :D

 

Tu esi salīdzinājis Metz, kā rāda analogo un kā to rāda Philips 42PFL9803H, ja abi šie aparāti stāv viens otram blakus?

Es esmu un varu apgalvot ka 42PFL9803H ir labākais eiropas LCD TV savā izmērā un to apšaubīt būtu lieki, jo es biju viens no tiem n-tajiem tūkstošiem,kas bija Eisā un vēroju ka 20 dažādi eksperti kādas ~12h ņemas par un ap LCD TV

Link to comment
Share on other sites

Triplazants

''42PFL9803H ir labākais eiropas LCD TV''.Domāju daudzi tev nepiekritīs.Bet viss protams ir atkarīgs no vērtējuma kritērijiem.Kas vienam ir svarīgs,otram maznozīmīgs.Peace :)

Link to comment
Share on other sites

"Es jau teicu.Sajūtas ir grūti aprakstīt.Stāv tie tur filipsi visādi rindā,kā dvīņi.Prastums dvesmo no viņiem.(bļin, gandŗiz dzeja sanāca)."

 

jā, prastuma ainiņu Tev izdevās uzburt:) tiešām, noejot gar veselu rindu līdzīga izskata korpusu, nav tas, kas atsevišķā telpā ieraudzīt vienu dārgu aparātu labā korpusā un, kas pievienots labam atskaņtājam. bet, šādām emocijām nav nekāda sakara ar tv tehniskajiem parametriem un attēla labumu.

 

 

"Un pietam.Katrs lieto to ko grib.Es tikai ieteicu apskatīties arī citas firmas.Un varbūt daži tādas nemaz nezināja.Bet te dažs saka,ka tās ir sliktas,ja reiz jāturās pa gabalu. "

 

sliktums, manuprāt, ir konkrēts - ļoti augsta cena par to pašu attēlu, ko no cita ražotāja var iegādāties krietni lētāk. savukārt tiem, kam rocība atļauj, cenas starpību kompensē individuāla apkalpošana mierīgā gaisotnē, elitārisma sajūta, galu galā, tas pats labais aparāta korpuss, pie kā ražotājs ir piestrādājis nopietnāk, lai kautkā izceltos. laime jau nesastāv no pikseļu skaita, bet gan no prāta stāvokļa. arī pirms 30 gadiem, par bargu naudu nopērkot, šodienas skatījumā drausmīgu tv aparātu, ne viens vien, sajutās laimīgs. :)

Link to comment
Share on other sites

ja philips 42pfl9803 lcd attēla sniegumu vērtējot salīdzina kā tik labu, kā labākajiem crt, tad tas ir ko vērts. lai jau nu metz par līdzīgu cenu spētu pircējam piedāvāt ko līdzvērtīgu. lai jau ...

Link to comment
Share on other sites

Tikai žēl ka Metz, ir krietni vien dārgāks, nekā tas Philips 42PFL9803H uz x-masiem domājams ka nokritīs price līdz 1500Ls

Link to comment
Share on other sites

Par to izsaku šaubas, jo kā zināms LED tehnoloģija ļauj dabīgāk attēlot krāsas un izteiktāk parādīt balto un melno toni + vēl visam pa vidu bildes tetalizācija pie kustībām.

Link to comment
Share on other sites

Triplazants

Smieklīgi.Latvijas gada auto Skoda octavia.Es aizstāvu to ko lietoju,citi aizstāv to ko paši lieto.Tas tak normāli.Konkrētais Metz teļļuks ir vienkārši ideāls par to naudu.

Link to comment
Share on other sites

apsveicu! tas ir viennozīmīgi labi, ka lietotājs ir apmierināts ar savu pirkumu. to novēlu katram.

 

cita lieta, kā Tu zini, ka konkrētais verķis ir labāks par 9803?

Link to comment
Share on other sites

Triplazants

Tāpēc,ka.1.Nepatika bilde.2,nepatika skaņa,3.nepatika pults.4.nepatika korpusa materiāli.Kaut kā tā.Gluži kā auto iegāde. :-D

Link to comment
Share on other sites

Paldies arī Paligs par viedokli.

Sāku domāt, ka manām pašreizējām Viasat vajadzībām pietiks ar 37', HD ready un cenā līdz 500Ls.

Tā kā sākotnēji biju gatavs šķirties no 1000 Ls, tad šo diskusiju rezultātā būšu ietaupījis kaudzi naudas :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

To Prime - nu lūk, kā reiz lai neuzrautos uz pārmetumiem, ka "vajag izlasīt jau piecreiz uzrakstīto" :sarkst: nolēmu pāršķirtīt iepriekšējos topikos, ko Prime bija rakstījis par tēmu lēts un (relatīvi) labs :smile:

Link to comment
Share on other sites

par kustīgām bildēm

paskatījos pie paziņas kādu brīdi uz LG LCD M2294D un ievēroju, ka kustību attēlošana nepatīk, pat ne tā kā bilde izsmērētos, bilde it kā neizsmērējas, bet kustība šķiet tāda kā palēlināta un tas nogurdina acis.

Runa pat nav par sporta pārraidēm un komētas astēm, bet par salīdzinoši lēnām kustībām.

Vai tā ir tā problēma, ko sauc par kustību izlīdzināšanu?

Un vai to atrisina ātrāks pikseļa reakcijas laiks (ātrāks nekā 5 ms), vai ar to vien nepietiek?

Link to comment
Share on other sites

milisekundes noziimee cik aatri pikselis var nomainiit savu kraasu

 

kustiibu izliidzinaashanu panaak ar starpkadra ievietoshanu kursh tiek izkalkuleec no ieprieksjeejaa un naakoshaa kadra

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...