Jump to content

Kā pievienot 5 galviņas pie tunera


ivo
 Share

Recommended Posts

Sveiciens,

Patreiz tiek lietots diseqc ar 4 ieejām bet reāli ir piecas galvas. Viena stāv nepieslēgta. Radās ideja viņu pieslēgt caur 22kHz slēdzi. Tātad shēma sekojoša: Ņemam esošo 4 ieeju diseqc, izeju padodam uz 22kHz slēdža ieeju (to kas bez 22kHz), savukārt 5to galvu slēdzam pie 22khz ieejas. Vai šāda shēma strādās?

Tuneris DreamBox 7000S, galvas uz 0,8W, 5E, 13E, 19E, 36E

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

Latvijaa ir nopeerkams Diseqc 10/1 sleedzis par 25Ls. Ja uztveereejam ir Diseqc 1.1 reziims tad ir ideaali, bet ja nav tad var lietot Diseqc 1.2 reziimaa un vareesi piesleegt 10LNB!

Link to comment
Share on other sites

Nu it kā jau papildus neko likt neplānoju, jau sen man tās galvas, tik visu laiku nevajadzēja 0,8W, taga uzzināju par fishing&hunting channel, nu i pieslēdzu, nācās upurēt Hotbirdu. Kaut gan tas fishing&hunting sūds vien ir - 5 min kaut ko parāda pēc tam 10 min reklāmas un tā visu laiku :(

 

Bet par to 10/1 daiseku, tepat forumā lasīju ka Dreams it kā ar viņu nestrādā...

Link to comment
Share on other sites

Man tāds ir un viss iet. Šim daisekam ir visi daiseka protokola darba režīmi, tāpēc jāpērk ar diseqc 1.1 režīmu ieslēgtu. Latvijā ir viens kantoris kurš to prot pārprogrammēt.

Link to comment
Share on other sites

tieshi ar diseq 1x10 SW101D driimi visslabaak draudzeejas, cetriniekus ne katru miil

 

bet tavaa gadiijumaa varbuut vareetu izliidzeeties ar divnieku vai cetrinieku tikai tam jaabuut citaa protokolaa

ja esoshais ir 1.0 vai 2.0 tad jaapiepeerk ar protokolu 1.1 - dazhaadu protokolu daisikus var kaskadeet vienu caur otru

 

manaa gadiijumaa kaskadeeju triis gab 1x10(1.1) caur vienu 1x4(1.0)

 

ar 22kHz slēdzi neesmu saseejies

peec teorijas taadu gaajienu var pielietot tikai poziicijaam kuraam nav augsheejais/apaksheejais diapazons jo tie paarsleedzas ar 22Khz

Link to comment
Share on other sites

No kurienes tas fishings un hantings iet? Man liekas, ka vajag likt to 10 izeju daiseku un miers

Link to comment
Share on other sites

No kurienes tas fishings un hantings iet? Man liekas, ka vajag likt to 10 izeju daiseku un miers

No Tora (0.8W) un nekādus stropus nevajag, bet kā jau teicu, ne pārkāk baudāms dēļ reklāmām katras 10 min. Pie tam reklamē ne jau kādus sponsorus bet paši savus raidījumus! Idioti...

 

Drosi vien ka jāliek lielais daiseks, bet man tas 22kHz likās lētāks un vienkāršāks variants.

Link to comment
Share on other sites

Bet par to 10/1 daiseku, tepat forumā lasīju ka Dreams it kā ar viņu nestrādā...
Man ir DM7000 un 10/1 diseq strādā labi. Daiseku ņēmu Yota veikalā par 29 Ls. Sākumā gan biju izmēģinājis 8/1 daiseku, vot tas negribēja normāli šancēt, bija jāsamaina uz 10/1, par ko arī priecīgs.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Labdien dāmas un kungi! :)

Nu ko, man viss SAT "piedzīvojums" ar drīmu sākās ar 3 galvām, nu jau ir četras, tagad domāju par piekto - gribu savai lielajai bļodai, kura pozicionēta uz 28E pielikt klāt 36E. Tikai, līdz ar to, jāmaina arī daisiks. Ar pašreizējo Yotas 4 ieeju daisiku problēmu nav bijis. Kādu ņemt tagad?

Ir šāds variants:

http://www.yota.lv/?moreinfo=3039&lang...&inscat=684

 

Tas ir 10 galvām (kā jau te minēja), ir arī ūdens aizsargkastīte...

 

Vēl ir ideja par ko šādu: ar 8 ieejām -

 

http://cgi.ebay.de/DiSEqC-Telesat-8-1-fuer...%3A1|240%3A1318

 

Ko iesakiet? Nevēlos, lai sāktos problēmas kādas tikušas senāk aprakstītas forumā - drīms negrib ņemt pretī daisiku...

 

Paldies! :)

Link to comment
Share on other sites

Un kā to panākt/pārbaudīt pirms pasūta?

Man te uz vietas ir Yota izplatītājs (paziņa), aizsūtu PM un viņš atsūtīs to daisiku, bet uz Rīgas Yotu netieku...

Link to comment
Share on other sites

Un kā to panākt/pārbaudīt pirms pasūta?

Man te uz vietas ir Yota izplatītājs (paziņa), aizsūtu PM un viņš atsūtīs to daisiku, bet uz Rīgas Yotu netieku...

Ņem labāk to augšējo visretāk patrāpās gļukaini, sev ņēmu Latgalītē pa 25Ls, nu jau otro gadu šancē, pārbaudīt nekādi nesanāks pirms nepieslēgsi pie aparāta.

Link to comment
Share on other sites

Nav jau lieta tajā, ka gļukaini, bet tajā, ka daži negrib strādāt ar 1.1 protokolu, līdz ar to 1.2 iet apnicīgs paziņojums par motora griešanu... :)

 

Reāli, es vēlos, lai nebūtu problēmas ar šiem protokoliem, pieslēdz tikai galvas, saliec drīmā lietotāja nestandarta konfigurāciju un aidā...

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Kādu ņemt tagad?
Tieši ar to otro es arī nomocijos, tā i nedabuju lai viss strādā un tad paņēmu to pirmo un līdz šim iet. Apetīte rodas ēšanas laikā: vakar pietika ar 1,2,3 vai 4 galvām, šodien 8 pietiktu, bet rīt, iespējams 10 būs tas minimums. Ņem 1/10, izmanto protokolu 1.1 un šitādi te visu saliec, gan strādās normāli

post-78751-1231061990_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nav jau lieta tajā, ka gļukaini, bet tajā, ka daži negrib strādāt ar 1.1 protokolu, līdz ar to 1.2 iet apnicīgs paziņojums par motora griešanu... :)

Augšējais iet ar 1.1

Kā jau teicu - pašam tāds ir.

Tikai 4 galvas pagaidām, tiesa...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

RimaNTSS

 

Man no tās firmas ir P.168 V2 (S8/1PCNV2-3) un saslēgts ar 4x1(1.0) t.i. 11 LNB

Tā arī man ir jūtamākā problēma ar savu DM800.Ne bieži,bet nākās gaidīt ~3s kanālam signālu,ja ātri sāku tos pārslēgt.It kā no image tās nebūtu atkarīgs ,bet ar Gemini to mazāk jūtu kā ja Nabilo,rīt Newnigma pamēģināšu.

Link to comment
Share on other sites

Čehi atbildēja, ka 1/16 daseki http://www.emp-centauri.cz/products.php?id...g=45&id=284 ir nopērkami par 31 EUR, bet ar piebildi, ka tie pagaidām ir pieejami bez korpusa (var izmantot tikai iekštelpās). Ar korpusiem būs tikai pēc aptuveni 2 mēnešiem. Pārsūtīšana uz Latviju arī nedaudz maksās, domāju kādus 15 EUR.

Link to comment
Share on other sites

satmaster
Čehi atbildēja, ka 1/16 daseki http://www.emp-centauri.cz/products.php?id...g=45&id=284 ir nopērkami par 31 EUR, bet ar piebildi, ka tie pagaidām ir pieejami bez korpusa (var izmantot tikai iekštelpās). Ar korpusiem būs tikai pēc aptuveni 2 mēnešiem. Pārsūtīšana uz Latviju arī nedaudz maksās, domāju kādus 15 EUR.

Nav ko sarežgīt vajag likt 8x1 un viss, var dabūt šeit pa pieņemamu ciparu.

 

un ar 22KHz slēdziem nevajadzētu jo 22KHz tunerī pārsledz apakšējo un augšejo

 

diapazonu. Un tad vēl vajag nolemt ko skatīties, jo visus sattelitus uztvert vai būtu prāta darbs.

 

Jēdzigākie uz kuriem ir jēga likt ir.

 

0.8W 4,8E ,13E,19E,36,40E,75E,90E protams uz vienu šķīvi nesalikt.

Link to comment
Share on other sites

Man un tā jau 1/10 ir, laikam jau palika par maz, gribu vēl Apetīte parādās ēšanas laikā. Diemžēl māja ir izvietota tā, ka tālāk par 45E es uz austrumiem neredzu. 1/8 diseku vienreiz biju pamēģinājis - nepatika, nodevu atpakaļ veikalā.

Kāda vaina ir uztvert visus iespejamos satelītus? Neprāta darbs būtu tos visus kanālus skatīties :) , te nu gan ir jālemj ko skatīties, tāpēc ir Favorit kanāli. Domāju vienreiz uzlikšu vēl vienu antenu un paņemšu visus satelītus no 80E līdz 30W, tad varēs apstāties.

Link to comment
Share on other sites

Вija laiki,kad man kodētie vien kanāli vērās vaļā ~2500,par pārējiem nemaz nerunāju.

Kad cilvēki man uzdod naivu jautājumu,vai es visus tos skatos.Es atbildu,ka arī bibliotēkā man ir tūkstošiem grāmatu un es varu paņemt to, kuru es šobrīd vēlos lasīt un galvenais,man ir izvēle. :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...