Jump to content

kādu satelītuztvērēju lietojam


base7
 Share

Recommended Posts

opticum 4100 TSCX, tiesa satelīta skatīšanai neizmantoju - tikai DVB-T.

 

Ja jau aptauja tad jāmin +/-

 

 

+

 

ātrs darbībā,

 

stabils darbībā.

 

-

 

ilgs boots (apm 30 sek)

nerāda EPG uz DVB-T (varbūt firmwares vaina)

Link to comment
Share on other sites

Jau vairak ka menesi lietoju Kathrein UFS 910;

Pirms tam mazliet vairak 2 gadus tika lietots un joprojam stav ka rezerves variants OpenBox X-800;

Pasos pirmsakumos bija Samsung DSR 9400 VIACESS.

Link to comment
Share on other sites

Nedaudz vairāk par 4 gadiem Dreambox 7000 (mans pirmais un vienīgais) :smile:

Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

arii man pirmais un (pagaidaam) vieniigais Dreambox 7020Si, varbuut naakotnee ir shtucieris iepirkt kautko no seerijas HD

ljoti laps verkjis, aatrs vai leens principaa atkariigs driizaak no softa (zaptes ;o)), kas uz uztveereeja (maiziites) virsuu.

Link to comment
Share on other sites

1 x dreambox 500s,1 x dreambox 7025,1 x dreambox 8000,thomson,uz pc skystar2.

Labots - guntis5
Link to comment
Share on other sites

Dreambox 500S un OpenboxX810, abiem + būtisku mīnusu nav 75°E, 53°E, 36°E, 19.2°E,13°E, 5°E, 4°W

Link to comment
Share on other sites

tikko kā parādījās dream 500... dream 600 un tagad dream 800... kamēr neparādīsies kas labāks par dream, tikmēr dream forever :-D

Link to comment
Share on other sites

tikko kā parādījās dream 500... dream 600 un tagad dream 800... kamēr neparādīsies kas labāks par dream, tikmēr dream forever :-D

+1

 

daudzi gadi ar Nokia 9200(DBox1)

dazhi ar dm500

divi ar dm7020

paaris meeneshi dm800

jau meenesi ar dm8000-SSTT

 

paaris gadus atpakalj biju panjeemis parotaljaaties Relook 400S - tfu, nafig ar taadiem sasieties

protams labaaks par provaidera doto bet tikuntaaa

Link to comment
Share on other sites

Sk. parakstā. Jau 2.5 gadus.

Toreiz bija izvēle starp DM-7020 un DM-500

no + varu minēt ka visas drīmu pamatfunkcijas ir, toreiz alternatīvu praktiski nebija.

no - nav displeja un reizēm nākas restartēt. Karst.

Link to comment
Share on other sites

Dreambox 7000S - biju viens no pirmajiem Latvijā :)

Link to comment
Share on other sites

Flexbox 300, proams, vieniigais miinuss ka nav tiikla karte shim. IR veel viens Fortec Star uztveereejs, kuru grasos darbinaat tikai prieksh radio klausiishanaas.

Link to comment
Share on other sites

Thomson, nu jau kādu pus mēnesi AB IPBox 200s, pirmstam ilgu laiku Humax (arī tagad tiek lietots satulītu meklēšanai, vienkārši ideāls priekš to lietu)

Link to comment
Share on other sites

Jau mēnesi ir Openbox X-810,pilnībā apmierina manas prasības! Pirms tam 5 gadus bija Samsung DSR9500 VIA CI![/quote Esmu tavā variantā.
Labots - lipka
Link to comment
Share on other sites

Analogie:

Kaut kāds"Banga___";"Starion 2000"

 

Digitālie:

Humax va-ace

Samsung DSR9500 VIA CI

Parastais 500tais drīms

Link to comment
Share on other sites

Humax va-ace ar trīs galvām, hotbird 13, astra 19, eutelsat 36 nekodētajiem kanāliem

PACE viasata piešķirto skatos no siriusa viņu paketi, tiesa pēdējo mēnesi.

labprāt iegādātos kaut ko labāku bet diemžēl man nav pārāk stabils internets un tapēc nav nekādas jēgas, pieslēdzos DVT-B + turpmāk Humax kurš uztvers nekodētos no četriem pavadoņiem man šobrīd liekas ka jāpietiek.

Link to comment
Share on other sites

Man bijuši kādi pieci analogie,no kuriem viens ir Pace ar iebūvētu pozicionieri,un groza bļodu vēl šodien.Sākoties digitālai ērai bija Humax va-ace,tad 2gab.Samsung Em-via,tad kaut kāds Ehostar un tagad parastais DM500 ;)

Link to comment
Share on other sites

Man bijuši , Humax ,strong, DM-500S, Samsung Em-via,tagad palika DM 600PVR. Openbox X-810 un Kathrein UFS 910

Link to comment
Share on other sites

Analogais SAT bija kaut kāds EUROSAT,precīzi vairs neatceros,bet ir saglabājies un bija ejošs.Tad sekoja SKYFLEX 3000,tagad OPENBOX-500,komplektā ar Lancombox pagaidām pilnībā apmierina manas prasības.

Link to comment
Share on other sites

Goldwafer laikos bija Humax VA-FOX, šodien- Openbox 300 FTA un Netbox 100S, multifīds 36°+19°+13°+5° ar MārcisB laba vēlējumiem :good:

Link to comment
Share on other sites

Ko tur dikti brīnīties,man tādi skapī stāv 2gab.un abi pilnīgā darba kārtībā (signāls nelēkā) :cool2:

Link to comment
Share on other sites

Manējais DSR 9500 VIACI arī vēl darbojas bez problēmām, nu jau kādus 8 gadus. Vēl izmantoju Openbox X-820.

Link to comment
Share on other sites

Boldriks! Vecais labais samsungs ar 501 loaderi,133 softs Rvgold 7.*. visus elektrolītus nomainīju un pagaidām tfu-tfu -tfu viss strādā normāli.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...