Jump to content

Baltcom vs LTK vs VIASAT


jamaika
 Share

Recommended Posts

esmu dilemmas priekšā, kuru no šīm trim digitālajām TV paņemt.

kurai ir labāka attēla kvalitāte?

šobrīd lietoju kabeļ tv - Vai Digitālajai TV kvalitāte šobrīd ir stipri labāka par kabeļtelevīziju? ir vērts pāriet?

paldies

Link to comment
Share on other sites

LTC IPTV - MPEG-4, 3.5Mbps (52 kanāli, būs vairāk)

Viasat - DVB-S, MPEG-2 3...4 Mbps (ja rēķina kodētos ~50, nekodēto daudz vairāk)

Baltcom DVB-T - MPEG-2, 3...4 Mbps (pagaidām testa režīmā, 25 kanāli)

 

Kvalitāte... uff visiem +/- vienāda. Pie 60" LCD/Plazmas es nevienu neliktu.

Link to comment
Share on other sites

Atškiras tikai kanāli, kas katram ir. Piemēram, LTC nav TV6 TV3+ un vēl citi kanāli, kurus es skatos bieži.

Link to comment
Share on other sites

Saki paldies Viasatam... viņi paprasīja no LTC nejēdzīgu naudu. Pirms tam 8 Viasat kanāli (ieskaitot TV6) IPTV paketē bija.

Link to comment
Share on other sites

skatīšos uz 42 plazmas

LTK atmetu sakarā ar dažu kanālu neesamību

Par Baltkomu - cik cilvēku tik viedokļu, kolēģi saka ka citriez ir traucējumi/švīkas, bet tas tāpēc ka viņi ir neoptikas zonā. Bet par kvalitāti itkā nesūdzas.

Viasat - dārgāk sanāk

 

paņēmu Baltkomu - turklāt šiem šobrīd akcija - pusgads abonēšana bez maksas.

 

vienīgais žēl ka ja grib uz 2 TV tad papildus dekoderis jāpērk (nomāt papildus dekoderi neļauj).

Link to comment
Share on other sites

Dekoderis, kurš rāda tikai nekodētos kanālus ir lētāks. Argusā tādi iet pa 20Ls.

Protams, ja arī uz otra TV gribas visu, tad jāņem gan karte gan dekoders otrs.

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš Lūsis

Hmm, man, piemēram, piedāvāja Baltkom digitālo TV (jā, digitālo nevis kabeļTV) ar 92 kanāliem. ;) Ne DVB-T, bet caur optiku. :)

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu, man ir BaltCom digitālā TV - iet ap 100 kanāli pa digitālo un ap 60 pa parasto analogo - otram teļļukam vienkārši antenā esmu pieštepselējies un viss štokos. Atrodos tā saucamajā optiskas zonā - Imantā.

Link to comment
Share on other sites

skatīšos uz 42 plazmas

LTK atmetu sakarā ar dažu kanālu neesamību

Par Baltkomu - cik cilvēku tik viedokļu, kolēģi saka ka citriez ir traucējumi/švīkas, bet tas tāpēc ka viņi ir neoptikas zonā. Bet par kvalitāti itkā nesūdzas.

Viasat - dārgāk sanāk

 

paņēmu Baltkomu - turklāt šiem šobrīd akcija - pusgads abonēšana bez maksas.

 

vienīgais žēl ka ja grib uz 2 TV tad papildus dekoderis jāpērk (nomāt papildus dekoderi neļauj).

 

Ja ir švīkas, tad problēma jāmeklē lokāli no dekodera līdz TV, savienojumos. Ciparu signālas vai nu birst kvadrātos vai vispār nerāda.

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš Lūsis

Hmm, runājot par Baltkomu... Man ir doma ņemt to komplektu ar digitālo TV un 15 Mb/s netu. Dzīvoju centrā (pie Brīvības un Matīsa ielas krustojuma), un man teica, ka internetu nodrošināšot tk.lv (Tekalat). Vai kādam nav ziņu par to cik kvalitatīvs reāli ir tas internets? Man šobrīd ir Lattelecom 5 Mb/s DSL.

Link to comment
Share on other sites

A par to nevajadzēja domāt, kad iegādājies šādu teļļuku?

Ko tad tu uz viņa tagad skaties?

 

Es tev iesaku kādu no HD tuneriem un barot viņu ar Satelīta SD/HD kanāliem...

Ja negribās štellēt lielu bļodu pie sienas, tad 90cm - Uzliec Sirius (Latvijas kanāliem ja vajadzīgs) + klāt Thor (jau pāri 10 HD kanāliem uz šī satelīta)...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...