Jump to content

DVB-T karte priekš PC


tomy91
 Share

Recommended Posts

Kojās nav teļļuka, bet ir kompis, uz kura tomēr reizēm kādu eurosport gribētos paskatīties, tāpēc esmu nolēmis iegādāties kādu ierīci uztveršanai. Atrodos tepat Rīgā pie Zemitānu tilta, uztveršanai sūdīgai nevajadzētu būt. Esmu atradis dažādus sūdiņus, bet nevaru izvēlēties, kurš būtu labāks.

 

#1 ASUS My Cinema-U3000

#2 MSI DIGIVOX MINI II V3.0

#3 Gigabyte GT-U7200

#4 Gigabyte GT-U8000

 

Gribētos dzirdēt kādu, kam ir reāla pieredze un var pastāstīt, kas labs/slikts kādai no šīm kartēm, kā ar uztveršanu, softiem, antenām, pultīm etc.

Link to comment
Share on other sites

Visi Tavi datorpuļķi ir paredzēti "FREE to air", tas nozīmē, ka nekādus Eurosport Tu neredzēsi, jo nv kur iespraust Baltkom viedkarti. Redzēt ar šitiem varēsi tikai brīvās programas: LTV, LNT, LZK, LMK, utt

 

p.s. ja kāds zina kā ar parastu datorkarti, paredzētu priekš DVB-T Free to air, uztvert kodētos kanālus, padalās ar infu.

Link to comment
Share on other sites

Phoenix interface+dvbdream+CnxCAM un viss straadaa kaa vajag. No taam karteem peec pieredzes ASUS labaak uztver.

Link to comment
Share on other sites

Instigater

maito, vēlreiz un lēnāk! Vai tas ir tikai softisks risinājums, jebšu kaut kāda hardware arī ir vajadziga?

Link to comment
Share on other sites

Mani ar tas interesē

1. Phoenix interface izskatās pēc hardvāres, kurā sprauž viedkarti. Bet manam pc nav ne seriālā ne paralēlā porta.

2. Vai šis viss komplekts ir paredzēts lietošanai ar viedkarti (Baltcom DVB-T viedkarte pa 10Ls)?

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Tas nebij domaats pa briivu skatiities. Phoenix leets card readers un oficaalo kartinju vinjaa sprauzju. Ir plusi ja izmanto citus softus. Bet pa to legalitaati gan neesu vairs paarliecinaats. Ir ar usb risinaajumi taadam. Vismaz nav taa ka tikai FTA

Labots - mailto
Link to comment
Share on other sites

Man arī interesētu tas, kur to kartiņu jāsprauž. Ja nemaldos tā nebija tik dārga, 10 LS vienreizēja maksa.

Link to comment
Share on other sites

Man ir Gigabyte GT-U7000 (DVB-T Only). Uztver ļoti labi. Komplektā teleskopiskā antena. Bet nu lai būtu stabils signāls tomēr jāizmanto lielā istabas antena ar pastiprinātāju. Skatīšanai var izmantot praktiski jebkuru DVBT softu. Līdzinākošais softs gan tam Gigabyte USB stikam ir galīgi garām, kaut kāds Multimedia centrs, a la, kas der visam neder nekam. Izmantoju citai DVBT kartei - InnoDV TVideo-620 līdzinākošo NewSoft Presto! PVR 5.

 

Phoenix interface+dvbdream+CnxCAM un viss straadaa kaa vajag. No taam karteem peec pieredzes ASUS labaak uztver.

Jā nu paskatījos rokasgrāmatu tai kombinācijai, izskatās jau smuki, tikai, kur lai to Smartcard Programmeri ar Phoenix režīmu lai Latvijā dabū?

Varētu jau arī pats uztaisīt pēc shēmas, bet nu varbūt kaut kur gatavu jau var dabūt?

Labots - Orion7
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...