Jump to content

LMT mazcenas telefoni


Ziemelis
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Gribetos panemt mazcenas telefonu, bet intrese pirms iesanas, kas man ir vajadzigs, lai es to iegutu. Pase pats par sevi, bet cik dzirdeju, tad ari iszina par darbavietu. Majas lapa it ka neka tada nav rakstita, ka ir vajadziga iszina no darbavietas. Varbut kads ir nemis un kaa isti ir? Paldies!

Link to comment
Share on other sites

man ari nekad nekadas izzinas nav prasitas.. un taja liguma ieraksta vienalga ko dari.. kvai baigais deputats vai nez kas vel.. viniem taks vienalga.. ka tik klients..

Link to comment
Share on other sites

Pēc pieredzes zinu, ja ņem mazcenas telefonu kā fiziska persona tad gan ir jāpilda pieteikums, kura ir jānorāda darba vietas rekvizīti, īsziņa no darba vietas vajadzīga tikai retos gadījumos, kad operators prasa. Bet ja ņem kā juridiska persona, tad gan nav nekas jāpilda.

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Anketā prasīja gan darbavietu, gan amatu... Pases vietā noderēja autovadītāja apliecība.

Link to comment
Share on other sites

Agrākos laikos prasija darba vietu, vai galvotāju! Tagad pie kājas..., tāpat lielais vairums par tiem diviem gadiem pieslēguma, samaksā dubūltīgi, gan par sevi, gan par tiem, kas nemaksā vispār! :-D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

sveiki, vai nevarētu kāds, kas stāv tuvāk LMT pateikt, kad būs jauns mazcenas telefonu piedāvājums, ap kuru laiku plānojas? Gribu paņemt mazcenas tel, bet tā kā gribētos sagaidīt jauno piedāvājumu, ja tas netaisās drīz būt, tad jāņem kas ir

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...