Jump to content

CANON Digital Ixus 40 baterija


Guest jonis
 Share

Recommended Posts

Sveiki!!!! Varbūt varat nedaudz izskaidrot radušos problēmu. Vai tas ir normāli un vai tā tam jābūt???? Lieta tāda man ir Ixus 40 fočuks, kuram nāk lādējamais Li-On akumulātors. Situācija sekojoša!!!! Piefočēju pilnu SD karti 64Mb un vēl otru SD karti nedaudz kādas bildes 10!!!!! Tad tās iekačāju kompī, un noliku fočuku plauktā, lai atpūšās :o)) Nelietoju to gandrīz nedēļu (6 dienas) Vakar gribēju fočēt, ieslēdzu - uztaisīju 1 bildi u vsjo baterija "nosprāga" :cry: Jautājums tāds - vai baterijai paliekot fotoaparātā uz ilgāku laiku, tā pati no sevīm nosēžas. Fotoaparāts galīgi jauns, fotogrāfēts kādas pāris nedēļas.

Link to comment
Share on other sites

nebija joks, ka jaunai baterijai vajag pāris reizes pilnu uzlādi lai normāli tur?

+ tur tie visādi joki ar pašizlādi, bet nedomāju ka Canons mēslu būtu iesmērējis.

Es ar litija bateriju esmu fočējis ~150 bildes dienā + skatījies, dzēsis, filmiņas taisījis un aķis nomirst tikai nākamajā dienā.

Link to comment
Share on other sites

Sveiki!!!! Varbūt varat nedaudz izskaidrot radušos problēmu. Vai tas ir normāli un vai tā tam jābūt???? Lieta tāda man ir Ixus 40 fočuks' date=' kuram nāk lādējamais Li-On akumulātors. Situācija sekojoša!!!! Piefočēju pilnu SD karti 64Mb un vēl otru SD karti nedaudz kādas bildes 10!!!!! Tad tās iekačāju kompī, un noliku fočuku plauktā, lai atpūšās :o)) Nelietoju to gandrīz nedēļu (6 dienas) Vakar gribēju fočēt, ieslēdzu - uztaisīju 1 bildi u vsjo baterija "nosprāga" :cry: Jautājums tāds - vai baterijai paliekot fotoaparātā uz ilgāku laiku, tā pati no sevīm nosēžas. Fotoaparāts galīgi jauns, fotogrāfēts kādas pāris nedēļas.[/quote']

kur ta pirki ? :)

Link to comment
Share on other sites

Canonam vel arii taa nelaime ka jamais ljoti nepreciizi uzraada baterejas staavokli.

Tad kad jamais saak dod zinju ka bacha iet uz beigaam.. parasti tas noziimee to ka vinju izbeigsies tuuliit :O))

Man paars reizes gadijaas aizmirst fochiku kad jamaie ir piesleegts pie datora. Tas arii izlaadee bachas.

Link to comment
Share on other sites

Guest kopeee
Sveiki!!!! Varbūt varat nedaudz izskaidrot radušos problēmu. Vai tas ir normāli un vai tā tam jābūt???? Lieta tāda man ir Ixus 40 fočuks' date=' kuram nāk lādējamais Li-On akumulātors. Situācija sekojoša!!!! Piefočēju pilnu SD karti 64Mb un vēl otru SD karti nedaudz kādas bildes 10!!!!! Tad tās iekačāju kompī, un noliku fočuku plauktā, lai atpūšās :o)) Nelietoju to gandrīz nedēļu (6 dienas) Vakar gribēju fočēt, ieslēdzu - uztaisīju 1 bildi u vsjo baterija "nosprāga" :cry: Jautājums tāds - vai baterijai paliekot fotoaparātā uz ilgāku laiku, tā pati no sevīm nosēžas. Fotoaparāts galīgi jauns, fotogrāfēts kādas pāris nedēļas.[/quote']

 

jaa, taa ir, ja aparaats staav neaiztikts kaadu laiku (manam instrukcijaa teikts 6dienas) tad baterija ir tuksha

Link to comment
Share on other sites

Guest jonis

Tagad skaidrs!!!! Paldies!!!! Tieši tas ko gribēju dzirdēt vai kādam nav bijusi tāda situācija!!!! Thanx Visiem!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

principaa shaubos ka tik traki ir

Li-ion baterijaam pashizlaade ir 30% meenesii (max)

domaaju ka vaina varētu būt faktā ka akumulātors ir pilnīgi svaigs - mazlietots

to pašhā sākumā vajadzēja reizes 3 uzlādēt uz mierīgi izlādēt lai ietrennētu

peim. pieslēktu pie PC - tad viņa pati neslēdzas ārā.

šī pirmo 3 reižu ietrenēšana ie viens no galvenajiem punktiem baterijas jaudas ziņā..

 

Zinātniski nevaru pamatot, bet zinu vienu Panasonik akumulātoru kuru tieši sačakarēja - tika nopirkta kamera un uzreiz filmēt 5 min un 10 min lādēts un tā pirmās 2 dienas - rezultāts jauns aķis, jo beigās tas vilka filmēšanu min 30..

par laimi iestāsītja garantijā ka ākis bijis brāķis! :0

 

pēc dpreview.com aķim vajadzētu turēt 90 min, bet tas ir nekorekts skaitlis..

manam vecajam Casio bija 120 min, tas nozīmēja 2 dienas tūrisma režīmā (ap 200-300 kadriem)

Link to comment
Share on other sites

Jautāju, kur tu pirki, jo manas domas ir, ka tu iegrābies .Tb gribēji, kā lētāk ...

Link to comment
Share on other sites

Guest jonis

Ņēmu pa taisno no piegādātāja!!! Pie viena no officiālajiem Canon dīleriem Latvijā!!!! Tā kā nedomāju ka iegrābos!!!

Link to comment
Share on other sites

Pag uzraxti man lūdzu uz PM, tiešām sportiska interese...

Link to comment
Share on other sites

Nu ka es tev saku - tu pie manis pienāci un jautāji :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...