Jump to content

Labs PC Moddding!


Guest e-martins
 Share

Recommended Posts

Guest dubiic

tas ir vienkārši super. paldies par iedvesmu. Kur šamais tik krutas spīdīgas krāsas dabūjis - kā spogulis. bikiņ man nepatīk tās liesmas uz org. stikla, jo skatu maitā, bet tas vienalga. :arrow: Ejam taisīt uz šķūnīti.

Link to comment
Share on other sites

tas ir vienkārši super. paldies par iedvesmu. Kur šamais tik krutas spīdīgas krāsas dabūjis - kā spogulis. bikiņ man nepatīk tās liesmas uz org. stikla' date=' jo skatu maitā, bet tas vienalga. :arrow: Ejam taisīt uz šķūnīti.[/quote']

Spidigs jo nolakots...

 

PS. baigi laba ideja NB w/c blokam tur paradita :) nebiju iedomajies ka ta ari var taisit stiprinajumu... Nja interesantas sitadas lapeles var viskadus labus risinajumus iechekot :D

Link to comment
Share on other sites

bljin dubiis spiidiigu kraasu dabuun pareizi kraasojot nevis caur pakalju un ar baloninju, veel normaali dzheki meedz arii kraasot ar "base"un lakot pa virsu + to laku sliipeet un puleet un tad spiid lkaa runcha p[auti un veel trakaak....

Link to comment
Share on other sites

Guest dubiic

nu bāc es arī keisu krāsoju tikai melnu. Krāsoju no vajadzīgā attāluma. vairākas krāsas un pēc tam ar kaut kādu lēto laku vēl appūtu. Bet nav uz 1/2 tik kruta

Link to comment
Share on other sites

Dubiic no baloninja puuti.

ja gribi kaucik normaali nokraasot jaakraaso ar pistoli(normaala pistole nemaksaa 25Ls)

jaapeerk normaala kraasa nevis kaukaada alkitka, jaasagatavo virsma, jaakraaso kameraa(veelams bet ne obligaati)

jaapulee utt..

JAABUUT PIEREDZEI !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest dubiic

mjā jāiet uz autokrāsotavu. lai nopūš, bet vajag tak papulēt atkal pūst, nu čakars to darīt. Ar ko vispār šitādus jokus pulē ??? Man tiešām nav ne mazākās apjausmas. moš kāds to pistoli var aizdot ???

Link to comment
Share on other sites

mjā jāiet uz autokrāsotavu. lai nopūš' date=' bet vajag tak papulēt atkal pūst, nu čakars to darīt. Ar ko vispār šitādus jokus pulē ??? Man tiešām nav ne mazākās apjausmas. moš kāds to pistoli var aizdot ???[/quote']

Pieljauju ka var pulet ari ar muzikas instrumentu pulejamo vasku... BTW vecas krievu krasojamas pistoles ar nav sliktas:) man keisam krutais modings proti pastaisits un aluminija malam nodots ar fleksi un nopusts ar letako laku un spid bez pulesanam un zaibis :) nav ta lieta tik npietna... protams ar baloninju neko tadu nepanaksi...

Link to comment
Share on other sites

Vecajaam krievu pistoleem visticamaak buus taa kaite ka vinjas sen buus aizkaltushas(janu nelaimeejaas dabuut taadu kas veel solidolaa peldas utt)

laku/kraasu sliipee ar smalkiem smilshpapiiriem 1200, 2000 un uz augshu ...

Peectam njem vairaakus etapus un sliipee ar sliipeejamo pastu, taalaak pulee jau, peecaak veel vasko uttt...

 

Kapeec tad mashiinu nemaksaa nopuleet 5Ls ???

Link to comment
Share on other sites

Jā, šo tiešām var nosaukt par moddingu! Vienīgi apgaismojums varēja būt citā krāsā, bet par gaumi jau nav vērts strīdēties. Darbs ir ieguldīts un labi izskatās, īsts frīks ;)

Link to comment
Share on other sites

Vecajaam krievu pistoleem visticamaak buus taa kaite ka vinjas sen buus aizkaltushas(janu nelaimeejaas dabuut taadu kas veel solidolaa peldas utt)

laku/kraasu sliipee ar smalkiem smilshpapiiriem 1200, 2000 un uz augshu ...

Peectam njem vairaakus etapus un sliipee ar sliipeejamo pastu, taalaak pulee jau, peecaak veel vasko uttt...

 

Kapeec tad mashiinu nemaksaa nopuleet 5Ls ???

Nu ar 2500 papiru spiezot sanak labu labas svikas uz metala... domaju ka nevajag ieteikt cilvekam 1200'o papiru jaslipe krasas ar 2k un vairak...

 

PS. nu ja slipejot nevajadzetu aizrauties ar spiessanu... ta var visu tikai sabojat... maigi jaslidina pa virsu...

Link to comment
Share on other sites

Guest Andritis

Man piemeeram visus iespaidus sabojaaja taa paareja no priessvaaka uz augsseejo case virsmu , tur taada negliita sviitra (sprauga) .

Link to comment
Share on other sites

Guest energy
Man piemeeram visus iespaidus sabojaaja taa paareja no priessvaaka uz augsseejo case virsmu , tur taada negliita sviitra (sprauga) .

Nevar būt andrīti :) Tad paskaties savus modus

Link to comment
Share on other sites

Jav nu tak nejau nosliipee ar 1200 un miers, peectam paarsliipee ar 2000, veel smalkaaku ja veelies, njem pastu utt

 

Teiksim ja gribeesi izpuleet čitronu"jeb "patjokus"(noteceejumus) tad taada lieta kaa 1200 lieti noder pie patjokiem jo nav taa ka vienkaarshi divreiz vairaak jaanosliipee, arii forma jaasaglabaa un nedriikst iztriit kraasai cauri, kas starpcitu ir LJOTI vienkaarshi un aatri izdaraams .....

 

Tak cilveeki maacaas puleet nevis prosta kaukaa tur pulee, TV-SHOP puleejamie nav puleejamie bet gan TV-SHOP...

Link to comment
Share on other sites

Smuks peec velna (tada laikam ari doma :D )

Bet nu darbs ieguuldiits pamatiigs, cepuri nost...

Man noteikti pietruktu pacietiibas :(

Link to comment
Share on other sites

ar laikam sanjemoshos un iemaukshu Kuuleri ar Labu Metaala rezhgjiiti(Protams pashtaisiitu ;) ) un ielikshu tur kur CD-ROM`us baazh pa diviem tiem protiem jeb kas tie taadi :D un veel kaadas zilas, jeb sarkanas diodes iemakshu laj labi spiid :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...