Jump to content

1Tb hologrāfiskais disks.


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Izstrādāts hologrammu telpiskas informācijas ierakstīšanas veids. Meklē materiālus, kurus varētu izmantot tam, lai šāda diska izmaksas tuvotos parasta DVD cenai. Pašlaik , sakarā ar Eiropas noteikumiem, kas liedz 5 gadus izmantot par laikam jau ES naudu iepirktās iekārtas (ar kuru palīdzību nonākuši pie praktiska rezultāta) komercijai, izskatās, ka projekts tiks pa lēto atdots Eiropas saimniekiem :(

Edumunds Tamanis, laboratorijas vadītājs TV3 vakar teica, ka izmaksas laboratorijas uzturēšanai ir lielas un projekta attīstība ir apdraudēta.

 

http://du.lv/lv/fakultates/dmf/strukturvie...skopijas_centrs

Link to comment
Share on other sites

Autor... Mēs dzīvojam 21.gadsimtā... Galvenais ir piķis... Pat, ja tās izmaksas būs tik niecīgas, tad pie patērētājiem tā parece tik un tā nonāks pa dārgo... Visiem mūsdienās ir mērķis nopelnīt pēc iespējas vairāk...

Link to comment
Share on other sites

Nu tas ir normali ka ja eiropa iedod tev iekartas zinatnei, tad zinatnei ari izmanto, nevis pelni naudu ar to kas domats zinatnei. Kauta negodigi pret parejiem ne-zinatniekiem butu.

A principā skaidrs, ja valsts naudu nedos tad dos kads cits kas savaks visu karalvalsti.

Link to comment
Share on other sites

Un... kas tur jauns? Par 1TB hologrāfisko disku, ja atmiņa neviļ, es dzirdēju jau pirms pāris gadiem. Tiesa - toreiz gan īsti nepiefixēju, ka to būtu latvietis uztaisījis (IMHO nebija arī).

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Nesaprotu kāpēc tādiem vispār dod kaut kādu naudu! Baigais malacis - iztērēja piešķirto naudu, lai izdomātu to, ko citi jau sen ir izgudrojuši.

InPhase plāno līdz 2010. gadam laist ražošanā jau 1,6TB optisko draivu.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Latvieši ir tauta, kas aiztāv citus citu, sevisķi jautājumos, kas varētu dot kādam latvietim slavu, naudu un valstij nodokļus un darba vietas, ražojot visā pasaulē pieprasītu produktu...

 

tfu... pamodos....

Link to comment
Share on other sites

Esmu ar mieru aizstāvēt, ja ir ko aizstāvēt. Šeit jau vilciens ir aizbraucis...

Link to comment
Share on other sites

Ja tur tieshaam buutu Business Case apakshaa, tad kur probleema njemt un izmantot taas ES iekaartas un peectam arii visus sodus nomaksaat...

 

Vai arii kaut vai Siemens paardoties, jamiem patiik invoaacijas, kam tieshaam ir speeja radiit pelnju. Bezmazvai dienas laikaa teu kompaaniju pacels, ja redzees ka tas aatri vien atmaksaasies.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...