Jump to content

Noplisa neta vada gals


HardBee
 Share

Recommended Posts

Noplisa neta vada gals, nezinu īsti ko tagad darīt. Paskatījos tur jau bez jauna tā uzgaļa jau nevarēs un laikam vajadzēs arī ar ko iespiest to plastmasu. Karoč nezinu. Varbūt kāds zin to shēmu, vai kā to izdarīt, negribas saukt provaideri, gan jau, ka būs jāpiķo. Paldies

Link to comment
Share on other sites

Par tūli tik un tā būs jāpiķo nu kaut vai drošības nauda. Ja interesē gatavo 15 Ls ķīlu un varam sarunāt savākšanu centrā.

Link to comment
Share on other sites

A vads nāk pataisno no sienas vai ir no rozetes vai kā tur tos sauc?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Guest EnS
Par tūli tik un tā būs jāpiķo nu kaut vai drošības nauda. Ja interesē gatavo 15 Ls ķīlu un varam sarunāt savākšanu centrā.

Pa 10LS var NOPIRKT to tūli 636 ceikalā - noderēs...

 

Autor... vari nopirkt rozetīti, un tur nevajadzēs tūli... kā arī būs smuka rozete I-NETa vadam...

Link to comment
Share on other sites

10 Ls vienai reizei? Nu i nafig. Es piedāvāju aizdot, atstājot ķīlu 15 Ls. Un par rozeti - iespiedīs autors moduli pāris reizes ar skrūvgriezi un nepareizi, un varēs pirkt jaunu.

Labots - muca
Link to comment
Share on other sites

Ja rokas nav abas kreisās, ir jauns štekeris un zini, kādā secībā vadus sagrupēt - var visu izdarīt arī bez speciāla rīka - uzmanīgi, ar, piemēram, skrūvgriezi, pēc kārtas visu saspiežot. Tas, protams, čakars, bet ir darīts un sanāk OK.

Link to comment
Share on other sites

Guest EnS
Ja rokas nav abas kreisās, ir jauns štekeris un zini, kādā secībā vadus sagrupēt - var visu izdarīt arī bez speciāla rīka - uzmanīgi, ar, piemēram, skrūvgriezi, pēc kārtas visu saspiežot. Tas, protams, čakars, bet ir darīts un sanāk OK.

 

Nez cik ilgi kalpo?

Link to comment
Share on other sites

raiviic, arī esmu pāris reizes tā darījis, bet foršāk jau tomēr ir nopirkt vai aizņemties no kāda tās stangas.

Link to comment
Share on other sites

Novi provad para ls, cik garsh?

Vai ieej kada kompju bodee lai fiksi piekniebj.

Labots - 321
Link to comment
Share on other sites

jauns uzgalis maksā 0,20 LVL speciālās stangas apm. 15LVL , bet ja rokas aug no pareizās vietas var iztikt bez tām stangām , galvenais nozīmē veco secību jo daži provaideri mēdz izmantot savējo"shēmu"

Link to comment
Share on other sites

EnS, ar skrūvgriezi iespiesti kontakti RJ45 štekerī kalpo tā pat kā ar orģinālajām stangām saspiesta štekerī. Nu nav tur tais stangās nekā īpaša- tjipa astoņi skrūvgrieži spiez reizē :-D . Man visai bieži nākas izlīdzēties ar skrūvgriezi, jo negribas visu laiku vazāt tās stangas līdzi(nodarbojos ar elektroniku, un datorlietas nav maizes darbs). Ja rokas aug no īstās vietas, tad minūtes darbs un štekeris gatavs :-D . Protams, ar orģinālajām stangām katrs duriks mācēs štekeri uzkniebt.

Link to comment
Share on other sites

Guest EnS

OK. Necepšu jaunu topiku, bet izsklāstīšu te savu problēmu: līdz šim esmu knaibījis vadus, taisījis uzgaļus, utt.... viss OK, bet kādu jauku dienu iekš DEPO iepirku 10m NETa kabeli un bija izvēle - parastais, vai ekranētais, es protams nepažēloju tos pāris santīmus un paņēmu ekranēto.... Gribu taisīt uzgali un: ŠAIZE tie krāsainie vadiņi ir resnēki, nekā citos vados(nelien katrs savā celiņā uzgalim), un ir baigais "p*saks" kasīt izolāciju katram nost... Vai kādam ir bijus šada problēma?

Link to comment
Share on other sites

Jānis1279
OK. Necepšu jaunu topiku, bet izsklāstīšu te savu problēmu: līdz šim esmu knaibījis vadus, taisījis uzgaļus, utt.... viss OK, bet kādu jauku dienu iekš DEPO iepirku 10m NETa kabeli un bija izvēle - parastais, vai ekranētais, es protams nepažēloju tos pāris santīmus un paņēmu ekranēto.... Gribu taisīt uzgali un: ŠAIZE tie krāsainie vadiņi ir resnēki, nekā citos vados(nelien katrs savā celiņā uzgalim), un ir baigais "p*saks" kasīt izolāciju katram nost... Vai kādam ir bijus šada problēma?

pirmo reizi dzirdu,ka ethernet standarta 4 vīto pāru ekranēta (Folijota ) kabeļa dzīslas nelien uzgalī tam paredzētajās vietās ?

Lai gan standarta kabeļa dzīslu izolācija noņemas viegli ,bet Tavā gadījumā izolācija nost gan nav jākasa ! Nopērc īsto kabeli, 10 metri nav spole ar kabeli.

Link to comment
Share on other sites

ŠAIZE tie krāsainie vadiņi ir resnēki, nekā citos vados(nelien katrs savā celiņā uzgalim), un ir baigais "p*saks" kasīt izolāciju katram nost... Vai kādam ir bijus šada problēma?

 

Ir bijis, bet uzmaucot konektoru un uzsitot pāris reizes ar tūli, parasti dzīslas tomēr ielien līdz galam.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...